Instagram Canlı Yayın⚡ Servisleri

Instagram canlı yayın hizmetleri kategorisindesiniz. Lütfen satın almadan önce hizmet açıklamalarını okuyun. Aktarımların başlaması için cnalı desteğe yazdıktan sonra canlı yayını açmalısınız. Instagram canlı yayın izleyici satın al, instagram canlı yayın beğeni satın al paketleri almadan önce aşağıdaki açıklama kısmını okuyun.

Beğeni Paketleri

Instagram canlı yayın beğenisi satın al paketleri için aşağıdaki hizmet açıklamalarını okuyunuz. İnstagram canlı yayın izleyicisi satın almak istiyorsanız yuıkarıdaki menüden İnstagram Canlı Yayın Hizmetleri sayfasına tıklayınız.

İncele
İzleyici⭐ Paketleri

İnstagram canlı yayınlarınıza anlık izleyici satın alın. Canlı yayın yaparken anlık izleyici sayısının çok gözükmesini istiyorsanız bu hizmet size göre. Diğer instagram canlı yayın hizmetleri için üstteki menüden Instagram Canlı Yayın Hizmetleri butonuna tıklayın. Bu kategoriden paket almadan önce lütfen aşağıdaki açıklamaları okuyun.

İncele
İyi Sosyal Medya Marketi

Yeni Servisler ve Güncellemeler:


✔ 15 Nisan öncesinde Twitch takipçi siparişi verenler için talep edilse de edilmese de telafi süreci başlatılmıştır. Her düşüşte canlı desteğe bağlanan kişilere dönüş yapılmayacak.

⚠ 15 Nisan'dan sonraki Twitch takipçi siparişleri için telafi, iade sağlanmayacaktır.

❤  Twitch servislerindeki hizmet açıklamaları değişmiştir. Alıcı bu şartları kabul eder.

3 Dakika Önce