Biyografiye Twitter Linki Ekleme Nasıl Yapılır?

Biyografiye Twitter Linki Ekleme Nasıl Yapılır?

Twitter gündemi takip etmek ve gündeme dair paylaşımlar yapabilmek için oldukça ideal bir sosyal araçtır. Biyografiye Twitter Linki Ekleme oldukça popüler hale gelmiştir. Birçok insan önemsediği linkleri biyografisine ekleyerek paylaşım sağlamayı amaçlar. Özellikle Instagram biyografisine Twitter linkinin eklenmesi Twitter takipçilerinizi de arttıracaktır. Twitter linkleri kendi adresiniz olabileceği gibi beğendiğiniz bir profil linki de olabilmektedir. Instagram biyografiye Twitter linki ekleme oldukça kolaydır. Twitter linkinin verilmesi ile Twitter takipçi kitlenizi yükseltmek mümkündür. Sadece takipçileriniz değil birçok kişinin Twitter linkinize ulaşması mümkündür. Biyografiye konulan linkler herkese açık olarak paylaşılmaktadır. Profiliniz gizli olsa bile biyografi tanıtımı herkese açık olarak paylaşılır.

Instagram Profiline Twitter Linkinin Eklenmesi

Biyografiye Twitter Linki Ekleme gerek Instagram gerekse Twitter takipçilerinin artmasına neden olacaktır. Ayrıca bunun tersi olarak Twitter hesabına da Instagram linki bırakabilmek mümkündür. Sonuç itibari ile link ekleme her iki sosyal ağda da oldukça kolaydır. Burada yapmanız gereken tek şey kopyala yapıştır olayıdır. Kopyaladığınız linkin biyografi kısmına yapıştırılması ile link koyma olayı gerçekleşir.

  • Biyografiye Twitter Linki Ekleme için öncelikle koymak istediğiniz linki kopyalayın.
  • Linki koymak istediğiniz sosyal medya aracını açın.
  • Profil ayarlarınızdan düzenle butonuna gelerek profilinizi görüntüleyin.
  • Açılan düzenlemelerde internet sitesi yazan yeri tıklayın.
  • Kopyaladığınız linki bu alana yapıştırdığınızda link ekleme yaparsınız.

Profil Biyografilerinde Link Verme

Biyografiye Twitter Linki Ekleme saniyeler almaktadır. Oldukça kolay olan link ekleme işlemi her sosyal ağda aynı teknik kullanılmaktadır. Koymak istediğiniz linki kopyalayarak profil düzenleme kısmına giriş yapmanız gerekir. Sosyal medya araçlarında yer alan internet sitesi kısmı link eklemeniz için konulmuştur. Buraya kopyaladığınız linkleri yapıştırdığınızda link eklemesi yapabilirsiniz. Ancak kaydet butonunu tıklamanız önemlidir. Linklerin kalıcı olarak görüntülenmesi için kaydedilmesi gerekir. Link eklemek çok pratiktir. Sosyal medyalarınızın daha aktif takipçi çekebilmesi için kullandığınız hesapların paylaşımını biyografinize koyabilirsiniz. Böylece çok daha kısa sürede hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Elbette ki sadece sosyal hesaplar paylaşılmaz. Kendinizce önemli bulduğunuz yazılar, gazete linkleri ve satış sayfalarının linkleri de internet sitesi bölümünden biyografi kısmında görülebilir kılabilirsiniz.

Twitter Takipçi Paketleri şimdi %20 indirimli olarak satın alabilirsiniz. 2500 TL ve üstü siparişleriniz de uzman kadromuz ile birlikte aksiyon alabilirsiniz.

İyi Sosyal Medya Marketi

 

⭐️ Kick takipçi kategorisinde büyük indirim uygulandı. Anlık başlar!

 

❤️ TikTok canlı izleyici kategorisi aktif!

 

Kick
100 Takipçi
  • Anlık Başlar
  • Kaliteli Hesaplar
  • 3D Güvenli Ödeme
  • Düşüşlere Karşı %20 Fazla Gönderilir
200.00₺100.00₺
Satın Al