Youtube Gerçek Türk Abone Paketleri

Youtube Türk abone satın al hizmeti hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki açıklama kısmını okuyunuz. Youtube abone satın al servislerimiz ile 1.000 abone görevini tamamlayarak Katıl butonunu aktifleştirebilirsiniz. Anahtar kelimeler: youtube abone satın al, youtube türk abone, abone botu, youtube düşmeyen abone

Youtube
100 Gerçek Türk Abone
 • %100 Türk Aboneler
 • %5 Üzerinde Düşüş Gözlemlenmemiştir
 • 0-5 Günde Tamamlanır
 • 30 Gün Garantili
 • 3D Güvenli Ödeme
250.00₺
Youtube
250 Gerçek Türk Abone
 • %100 Türk Aboneler
 • %5 Üzerinde Düşüş Gözlemlenmemiştir
 • 0-5 Günde Tamamlanır
 • 30 Gün Garantili
 • 3D Güvenli Ödeme
650.00₺
Youtube
500 Gerçek Türk Abone
 • %100 Türk Aboneler
 • %5 Üzerinde Düşüş Gözlemlenmemiştir
 • 0-5 Günde Tamamlanır
 • 30 Gün Garantili
 • 3D Güvenli Ödeme
1250.00₺

Youtube Türk Abone Satın Al

Youtube Türk Abone Satın Al Youtube, internet üzerinde bulunan köklü bir geçmişe sahip olan video platformudur. Her kullanıcı video yükleyebilir ve bu videolardan gelir elde edebilir. Aynı şekilde birçok kişi video paylaştığı için sizler de bu videoları izleyerek vakit geçirebilirsiniz.

YouTube üzerinden gelir elde etmek isteyen kişiler Youtube’un belirlediği şartları yerine getirmelidir. Bu şartları yerine getirmeyen kişiler Youtube üzerinden gelir elde edemeyecektir.

 • 1000 Abone
 • 4000 Saat İzlenme
 • Adsense Pin Doğrulama

Bu kriterler yerine getirilmediği sürece gelir elde edemeyeceklerdir. YouTube kanalı geliştiğinde 1000 abone ve 4000 saatlik izlenme elde etmek kolay olsa da yeni başlayanlar için bu durum zordur. Bunun için birçok kişi Youtube takipçi kasma taktikleri araştırmaktadır. Çünkü yeni başlayan bir kişi platform üzerinde bulunan insanlara ulaşmak için epeyce çaba sarf etmelidir. Ayrıca bu çaba sonucunda başarma durumu da kesin değildir. Sadece abone değil Youtube izlenme taktikleri de epeyce araştırılmaktadır. Bu tarz abone ve izlenme şartlarını daha hızlı yerine getirmek için belli başlı yöntemler vardır. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenlerden birisi Youtube abone satın alma işlemidir.

YouTube Abone Satın Alma

Youtube abone satın alma işlemi ile belirli bir ücret karşılığında abone sayınızı Youtube’un kriterlerine uygun limite ulaştırabilirsiniz. Youtube abone satın almak için internet üzerinde sizlere birçok web sitesi hizmet vermektedir. Bu web siteleri sizlere belirli özelliklere sahip aboneleri değişken ücretler karşılığında vermektedir.

Web sitemizde de sizlere verdiğimiz bu hizmet sayesinde Youtube’un istediği 1000 abone şartını yerine getirebilirsiniz. Bu hizmeti satın alırken belirli kriterlere dikkat etmelisiniz. Youtube abone satın alırken olması gereken özellikler aşağıdaki gibi olmalıdır.

Youtube Abone Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • İçerik ürettiğiniz kitlenin uyruğuna göre abone türü satın almalısınız. Bu sayede abone satın aldığınız anlaşılmayacaktır.
 • Youtube abone satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer durum ise abone düşüşünün olmaması ya da düşük oranlarda olmasıdır. Bu sayede verdiğiniz paranın hakkını alırsınız.
 • Ayrıca sizlere verilen hizmette garantili hizmet verilmesi önemlidir. Garantili hizmet sayesinde youtube abone satın alırken daha güvenli bir alışveriş yaparsınız.
 • Ödeme işlemi sırasında 3D Secure ödeme yöntemlerini kullanmalısınız. Çünkü bu yöntem ile kart bilgilerinizin başka insanlar tarafından kullanılmasını önleyebilirsiniz.

Bu özelliklere sahip olan Youtube abone satışı yapan web sitemizi kullandığınız takdirde aboneler tarafınıza iletilecektir. Sizlere en iyi hizmeti vermek adına çeşitli paketler hazırladık ve tarafınıza sunduk. Bütçenize uygun olan paketi tercih ederek Youtube’dan para kazanma şartlarını tamamlayabilirsiniz. Aktif olarak 4 paket bulunmakta ve yüksek paketleri tercih ederek aboneleri çok daha uyguna satın alabilirsiniz. Ayrıca bu abone şartı sadece reklamlardan gelir elde etmeniz için değil “KATIL” butonunu aktif etmek için de gereklidir. Bu buton sayesinde kullanıcıların size aylık ödemeler ile katılmasını sağlayabilirsiniz.

İnternet sitemizde sizlere youtube abone satışı yaparken önceliğimiz her zaman memnuniyetiniz olmuştur. Bunun için satın aldığınız abonelerin garantisini sağlamak görevimizdir. Youtube abone satın alma hizmetimizden faydalandığınızda tamı tamına 30 gün boyunca garanti hizmeti vermekteyiz. Ayrıca tarafımızdan bu hizmeti talep ettiğinizde hesabınıza aktarmak için ortalama 5 gün geçmesi gerekir. 0-5 gün arasında bu youtube abone hizmeti tarafınıza gönderilir.

Youtube abone satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan bir tanesi kullanıcıların Türk olmasıdır. Çünkü hesabınıza gönderilen abonelerin farklı uyruklardan olması Youtube algoritmasının dikkatini çekebilir ve kanalınızın spam durumuna düşmesine yol açabilir. Bu ise ödeme yapıp herhangi bir kazanç sağlayamamanızı sağlar. Youtube Türk abone satın almak bunun için önemli bir detaydır. Web sitemizde de sizlere bu hizmeti verirken tamamen Türk profiller kullanılmaktadır. Bu sayede olası spam gibi durumlardan korunabilirsiniz.

İnternet sitemizde bulunan bu yöntem sayesinde reklamlar üzerinden para kazanabilir ve KATIL butonunu aktif etme imkânı bulabilirsiniz. Bu işlemlerin ardından Youtube’dan para kazanma özelliğiniz aktif olacaktır. Kazanılan paralar Google Adsense hesabınıza yüklenecek ve oradan da banka hesabınıza gönderilecektir. Ancak Google Adsense üzerinden elde edilen gelirlerin hesabınıza gönderilmesi için tarafınıza kargo ile gönderilen Adsense Pin doğrulama işlemini gerekir. Bu işlem gerçek bir insan olup olmadığınızı doğrulama amacıyla yapılmaktadır. Ardından hesaba tanımladığınız IBAN numarasına ödeme yapılacaktır.

YouTube Abone Paketleri ve Ücretleri

İnternet sitemiz üzerinde tarafınıza teslim edilen Youtube aboneleri belirli paketler dahilinde satışa sunulmaktadır. Bu paketler arasında size en uygun fiyatlı olan abone paketini satın alabilirsiniz.

 1. 250 Türk Abone Paketi

Tamamen Türk abonelerin kullanıldığı abone paketimizi sizler de satın alarak eksik abonenizi tamamlayabilirsiniz. Bu paketimizin fiyatı güncel olarak 150 TL olarak belirlenmiştir. En fazla %5’lik bir düşüş görülmüştür. Satın alırken 3D Secure ödeme yöntemini kullanarak güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz gibi memnuniyetiniz adına 30 günlük bir garanti hizmetimiz de bulunmaktadır.

 1. 500 Türk Abone Paketi

Fiyatı 300 TL olan bu paketi sizler de satın alarak YouTube üzerinde bulunan abonelerinizin miktarını arttırabilirsiniz. Ayrıca Youtube’un sunduğu şartları tamamlayarak gelir elde edebilirsiniz. Youtube Türk abone satın alarak tüm bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Genelde eksik aboneleri tamamlamak adına bu paket tercih edilir. Eğer sıfırdan başlayıp gelir elde etmek isterseniz 1000 Türk abone paketimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 1. 1000 Türk Abone Paketi

Youtube platformuna yeni giriş yapanların tercih ettiği 1000 Türk abone paketi ile hemen gelir elde edebilirsiniz. İçerik paylaşarak da bu abone sayınızı arttırabilseniz de yoğun uğraşlar sonucunda çok az abone gelmesi işleri zorlaştırmaktadır. Youtube üzerinde iddialı iseniz bu paket sayesinde çok daha kolay bir şekilde gelişebilirsiniz. Üstelik Youtube reklamlarından gelir elde etmeniz için gereken 1000 abone şartını bu paket ile tamamlayabilirsiniz. Bu paketin fiyatı ise 600 TL olup en çok tercih edilen paketlerimizden bir tanesidir.

 1. 2000 Türk Abone Paketi

Youtube Türk abone satın alırken en avantajlı paketi arıyorsanız bu paket tam sizlik olacaktır. Fiyatı 999 TL olup diğer paketlere oranla çok daha uyguna gelmektedir. Kanalınızı ziyaret eden kullanıcılara kaliteli bir izlenim vermek için bu paketimizden faydalanabilirsiniz. Türk profiller sayesinde de Youtube algoritmaları tarafından herhangi bir problem oluşmaması hedeflenir. Sitemizin her zaman amacı memnuniyetinizi yüksek tutmak olduğundan dolayı yaptığınız ödemeyi güvence altına almak adına hem 3D Secure ödeme yöntemini sitemizde kullanırız hem de verilen abonelerin garantisini bizzat tarafınıza sunarız. Üstelik tüm bu avantajlara uygun bir fiyat üzerinden sahip olma imkânınız da tercih edilme sebeplerimizden birisidir. Ucuz youtube abone satın almak için web sitemizi tercih edebilirsiniz.

Youtube Türk abone satın almak isterseniz eğer sizlere sunduğumuz bu 4 paketi inceleyebilir, bütçenize ve youtube hesabınıza uygun olan paketi satın alabilirsiniz. 0-5 gün içerisinde tarafınıza teslim eder ve yüksek memnuniyetinizi sağlamak adına elimizden gelen her şeyi yaparız. Ayrıca izlenme paketlerimiz hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorsanız Youtube izlenme paketlerimize göz atabilirsiniz.

 

 

Bilgilendirmeler ve Sıkça Sorulan Sorular

 • Örnek link: https://www.youtube.com/channel/UCWIp07-Ofl7YjbqNIBXNIOQ
 • ***Kanalınızda "Abone Sayısını Göster" seçeneği işaretli olmalıdır. Bunun için: Youtube Studio > ayarlar > kanal > gelişmiş ayarlar > abone sayısı > abone sayısı göster'i işaretleyip kaydete basın
 • %5 Üzerinde düşüş gözlemlenmemiştir.
 • Düşüşlere karşı 30 gün garantilidir.
 • Siparişiniz sistemde tamamlandı olarak sonuçlanmadan aynı Youtube kanalına 2. siparişi girmemelisiniz.
 • 0-5 gün içerisinde tamamlanır.


Anahtar kelimeler: youtube abone satın al, youtube türk abone, abone botu, youtube abone hilesi, youtube abone kasma, youtube abone 2021, youtube abone artırma, youtube abone botu, youtube düşmeyen abone

İyi Sosyal Medya Marketi

 

 

Twitch Premium
Aylık 10 İzleyici +Raid
 • 7/24 Otomatik Başlar
 • 30 Raid Hakkı
 • %100 İzleyici Listesi
 • Dalgalanma Olmaz
 • İzleyiciler Baskın Atılan Kanal Yayını Kapatana Kadar veya Sipariş Verilen Kanal Tekrar Yayına Geçene Kadar Kalırlar.
 • Saat Sınırlaması Yok
1800.00₺1350.00₺
Satın Al