Discord Ban Kaldırma Nasıl yapılır?

Discord Ban Kaldırma Nasıl yapılır?

Discord Ban Kaldırma Discord severek kullanılan mesajlaşma platformlarından biridir. Discord ban kaldırma birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Bilindiği üzere Discord birçok kullanıcı tarafından kullanılabilen bir sosyal bir mesajlaşma uygulamasıdır. Dolayısı ile toplu gruplarda tanıdık tanımadık kişilerle sohbet içinde olmak kaçınılmazdır. Banlanma sebebi her kullanıcı için oldukça farklıdır. Ban engelleme yapılması ile gerçekleşir. Bir kullanıcı üzerinde engel kaldırmak için Discord ban kaldırma işleminin yapılması gerekmektedir. Banın kaldırılması ile birlikte kullanıcılar erişimine kaldığı yerden devam edebilmektedir. Ban kaldırma kısa sürede yapılabilecek bir işlemdir. Engelin kaldırılması halinde banlanma durumu sona erecektir. Discord uygulamasında ban kaldırma saniyeler içinde gerçekleşebilmektedir.

Discord Ban Yasağının Kaldırılması

Discord ban kaldırma kullanıcı profilinden yapılmaktadır. Ban durumu ile karlı karşıya kalan kişi banlayan kişi tarafından yasağın kalkmasını beklemek zorundadır. Banın çözülmesi ile birlikte kullanıcı sohbet ortamına dahil olabilmektedir. Banın yapılması ile çözülmesi ilişkilidir. Ban nasıl yapıldıysa aynı yerden açılması söz konusudur. Discord üzerinde ban kaldırma işlemi nasıl yapılır kısaca anlatalım. Elbette ki ban ve yasak birbirinden farklı olduğunu da hatırlatalım. Kullanıcılar birbirlerini engeller. Ama yöneticiler ban yapabilme hakkında sahiptir. Yani ban yiyen bir kişi Discord gruplarından mahrum bırakılmaktadır. Buna göre ban çözebilen kişiler yetki sahibi kullanıcılardır. Engelleme ise kullanıcılara özeldir.

  • Discord uygulamasında ban alan kişinin kullanıcı adının yan köşesini tıklayın.
  • Buradan sunucu ayarları bölümüne gelin.
  • Ekranda açılan pencerenin en altında bulunan yasaklar kısmına tıklayın.
  • Yasaklar bölümünden yasağı kaldır butonu tıkladığınızda ilgili kişinin banını kaldırmış olursunuz.

Discord Banının Kalkması

Discord uygulamasında kullanıcılar farklı nedenlerle ban yiyebilirler. Bu yüzden Discord kullanırken sohbet içeriklerine dikkat edilmesi gerekir. Discord ban kaldırma oldukça basittir. Ancak banı yiyen kişinin hatasını tekrar etmemesi çok daha önemlidir. Bu sebeple banı açılan kişiyi takibe almak ve benzer davranışları yapmaması gerekir. Discord ile ban yiyen bir kişinin banı uzun süre açılmamalıdır. Çünkü ban açılması ile birlikte iletişimi daha fevri olabilmektedir. Bu tip davranışların oluşmaması adına kullanıcı üyeler belli bir müddet banlı kalmaları akıllıca olacaktır.

Discord konusunda uzman kadromuzdan destek almak ve profesyonel şekilde yükselmek isterseniz 2500 TL sipariş alımlarınızda Ekstra %10 indirimin yanı sıra Uzman kodromuz sayesinde ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. Bu konuda bizimle iyi smm iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

İyi Sosyal Medya Marketi

 

 

Twitch Premium
Aylık 10 İzleyici +Raid
  • 7/24 Otomatik Başlar
  • 30 Raid Hakkı
  • %100 İzleyici Listesi
  • Dalgalanma Olmaz
  • İzleyiciler Baskın Atılan Kanal Yayını Kapatana Kadar veya Sipariş Verilen Kanal Tekrar Yayına Geçene Kadar Kalırlar.
  • Saat Sınırlaması Yok
1800.00₺1350.00₺
Satın Al