Discord Ses Değiştirme Nasıl Yapılır?

Discord Ses Değiştirme Nasıl Yapılır?

Discord Ses Değiştirici ve Discord platformu birçok kişi tarafından kullanılan sosyal iletişim araçlarındandır. Discord uygulamasında bulunan çeşitli özellikler kullanıcıların da ilgisini çekmektedir. Discord ses değiştirici sayesinde ses tonunda farklılık elde edebilirsiniz. Discord ses değiştirme sayesinde mesajlaşmayı eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz. Ses tonunun değiştirilmesi ile arkadaşlarınıza şakalar hazırlayabilirsiniz. Discord platformunda en keyif alınan özelliklerinden biride ses değiştirebilme özelliğidir. Ses değiştirici bot veya programlarla sesinizi bambaşka bir boyutta duyurabilirsiniz. Ses değiştirme alternatifleri kadın, erkek, çocuk veya robot formunda olabilmektedir. Ayrıca birbirinden farklı efekt kullanımı ile sürpriz konuşmalar gerçekleştirebilmek mümkündür. Discord arkadaş grupları içerisinde ses değiştirme oldukça popüler durumdadır.

Discord Ses Değiştirme Nasıl Yapılır?

Discord üzerinden ses değiştirme yapabilmeniz için birçok program veya botlar bulunmaktadır. Discord ses değiştirici için program kullanıldığı gibi sistem içinde bulunan özelliklerden de yararlanılmaktadır. Sistem içinde bulunan özellikler zahmetsiz bir şekilde ses değişimine yardımcı olmaktadır. Ses değiştirmek için kullanılan programlar ile sesinizi komik veya korkunç duruma getirebilirsiniz. Her durumda ses değiştirmek sohbetlerinize eğlenceli bir hava katacaktır. Discord üzerinden ses değişimi sağlayacak programlara kısaca göz gezdirelim.

 • Discord ses değiştirici etki sağlamak için en çok kullanılan programlardan biri ClownFrish programıdır. Aslında Discord uygulamasında gömülü olarak kullanabilir olarak sunulmaktadır. Tamamen ücretsiz olması kullanımda avantaj sağlamaktadır.
 • Voicemod programı da Discord üzerinden rahatça kullanabileceğiniz ses değiştirme programlarındandır. Ses değiştirmede devrim niteliğinde bir program olarak şaşırtıcıdır.
 • MorphVox Discord üzerinden kullanabileceğiniz eşsiz bir ses değiştiricidir. Elliye yakın ses efekti sohbetlerinizi ilginç hale getirebilmektedir. Mac cihazlarda etkilidir. Uygulamayı kullanmak ücretlidir.
 • Ses değişiminde Voxal Voice Changer programı Discord için oldukça idealdir. Discord ses değiştirici program sayesinde anlık ya da önceden oluşturduğunuz sesleri de değiştirebilirsiniz.
 • Discord kullanırken sesinizi değiştirebileceğiniz programlar içinde Robovox Voice Changer programı da bulunmaktadır. Her türlü işletim sisteminde de çalışabilmektedir.

Discord Ses Değiştiriciler

 • Sesinizin değişmesi için Discord uygulamasından yararlanabilirsiniz. Ancak bunun için programda bir başka programdan yararlanmak zorunluluğu bulunmaktadır. Discord ses değiştirici ile sesinizi çocuk yapabilirsiniz. Hatta kadınsanız erkek, erkekseniz kadın sesi ile seslendirme yapabilirsiniz. Bu arkadaşlarınıza şaka yapabilmeniz için harika bir deneyimdir.

 

Türkiye'nin En büyük ilk firmasından birisiyiz. Api 3.0 Sistemini kullanmaktan mutluluğun sevincini sizlerle paylaşıyoruz. Mobil uygulamamız üzerinden Satın alacağınız bütün paketlerimiz şimdi %20 indirimli şekilde satın alabilirsiniz.  Max Social Media Downloader uygulamamıza buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca https://iyismm.com/ sitemiz üzerinden kampanyaları güncel olarak takip edebilirsiniz.

İyi Sosyal Medya Marketi

 

 

Twitch Premium
Aylık 10 İzleyici +Raid
 • 7/24 Otomatik Başlar
 • 30 Raid Hakkı
 • %100 İzleyici Listesi
 • Dalgalanma Olmaz
 • İzleyiciler Baskın Atılan Kanal Yayını Kapatana Kadar veya Sipariş Verilen Kanal Tekrar Yayına Geçene Kadar Kalırlar.
 • Saat Sınırlaması Yok
1800.00₺1350.00₺
Satın Al