Fotoğraf Paylaşmaktan Daha Fazlası: İnstagram

İnstagram: Fotoğraf Paylaşmaktan Daha Fazlası

 

İnstagram ücretsiz fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. İnstagram kullanıcılarının %76'sı yüksek takipçi kitlesine sahip olmak istiyor. İnstagram 'da "takipçi satın al" yöntemi İyi Medya sizlere sunmaktadır. Bilinmelidir ki Instagram'da takipçi satın alma ile hemen bir yerlere gelmek mümkün değil. Kaliteli içerik üretmek, instagram takipçileri ile iletişimde olmak bu işin kritik noktalarından biri. Bir kişinin "instagram takipçi" satın alıp almadığını anlamanın yolu, takipçi sayısı ve beğeni oranıdır. En bariz olanı budur. Takipçi satın aldıktan sonra instagram beğeni sayısı aynı oranda yüksek gözükmüyorsa profiliniz abes durur. 

 

 İnstagram 'da Takipçi Satın Almak Ne Gibi Avantajlar Sağlar?


Instagram'da 10 bin - 20 bin takipçilere ulaşmak zor değil. Önemli olan profilinizi doğru şekilde inşa etmek ve düzenli bir şekilde instagram takipçilerinize paylaşım yapmak. Doğru şekilde iletişim kurup kitlenizi büyütebilirseniz organik türk takipçiler de sayfanızı ziyaret etmeye başlayacaktır. Yapacağınız özenli paylaşımlar ve sitemizden gönderebileceğiniz instagram video izlenme, instagram post beğeni veya story izlenme sayesinde keşfete çıkmanız kolaylaşacaktır. Instagram profilinizi doğru şekilde inşa edebilirseniz fenomen olmaya giden yolda büyük adımlar atmış olursunuz. 

 

Takipçi paketlerinin yanında profilinizin aynı şekilde güçlü durmasını sağlamak için aylık olarak her gönderinize oto-like paketi tanımlayabilirsiniz. Her gönderinize 500, 1000 veya istediğiniz miktarda beğeni gelecek şekilde otomatik instagram beğeni paketlerinden satın alabilirsiniz.

 

Yeni bir işletme veya Instagram sayfası sahibi misiniz? İlk görünüş Instagram ve Twitter gibi sosyal medya mecralarında çok önemlidir. Twitter takipçileriniz ve Instagram takipçileriniz ilk olarak profilinizi inceler. Bio açıklama kısmını özenli şekilde az ama öz şekilde emojiler kullanarak doldurmalısınız. Kullanıcıların daha sonra baktıkları yer ise instagram takipçi sayınızdır. Eğer ilk adımda baktıkları profil fotoğrafı, bio ve takipçi sayınız dikkatlerini çeker ise, kullanıcılar artık gönderilerinizi merak edip incelemeye başlar. Gönderi erişim ve istatistiklerini sadece sayfa sahipleri ve işletme yöneticileri görebilir. Paketlerimizi incelediğinizde profil ziyareti, gönderi erişimi, gönderi kaydetme, story görüntüleme olduğunu göreceksiniz. Reklam vermeye müsait bir hesabınız varsa bu istatistikleri güçlendirmek için Instagram paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 İnstagram 'da Keşfete Çıkma Yöntemleri

 

 İnstagram 'da kuralına göre hareket etmeniz gerekmektedir. İnstagram takipçi satın al hizmeti alarak her şey . Bu alanda başarılı olmuş kişilere bakılmalıdır. Örneğin; bir kafeniz varsa kafe hesabı açarak büyümüş şirketlere bakmalısınız. Nasıl büyüyüp nasıl yöntemler izlediklerine bakmak ayriyeten size iyi bir kılavuz olacaktır. Çoğunlukla bu kişilerin fotoğrafları kalitelidir. Bu alanda kendinize iyi fotoğraflar çekmeniz gerekiyor. İmkanınız yoksa da doğru kişilere ulaşarak kaliteli fotoğraf ya da videolar çekmeniz önemlidir. 

 

Instagram takipçi kasma, instagram otomatik beğeni, twitter takipçi alma, tiktok takipçi, soundcloud dinlenme, soundcloud takipçi, youtube abone, youtube izlenme gibi hizmetlerimizi incelemek için anasayfayı ziyaret edip isteğinize uygun paketleri inceleyebilirsiniz.

 

%50 İNDİRİM FIRSATI!

Ekim Ayı Boyunca Tüm Twitch Paketlerinde Geçerli %50 İndirim!

Ay sonuna kadar tüm Twitch servislerinde %50 indirim fırsatı! Twitch izleyici botu, takipçi, kanal izlenme ve klip izlenme servislerinde indirimi kaçırmayın.

Tüm Twitch paketlerinde kullanmak için %50 İndirim kodunuz: Twitch50

 

İnstagram Çekilişle Takipçi Nedir ve Nasıl Gönderilir?

Fenomenlerin çekiliş yaptıkları hesaplar arasına girin! %100 organik, Türk kişilerden oluşan takipçiler kazanın. Sipariş verdikten sonra çekiliş hesaplarımız profilinizi takip eder ve hesabınız sponsor listesine eklenmiş olur. 

Gerçek kişiler sizi çekilişe katılma koşulu olarak kendi istekleriyle takip ederler. Böylece tamamen organik bir şekilde %100 Türk takipçileriniz olur. 

Sitedeki tüm paketlerde kullanmak için %30 indirim kodunuz: Merhaba30

KAMPANYA!34 DAKİKA
Twitch
Saatlik 50 İzleyici
  • Detaylı Bilgi Sayfa Altında
  • 50 İzleyici Listesi
  • Tam Gizlilik
  • 3D Güvenli Ödeme
  • %50 İndirim Kodunuz: Twitch50
34.00₺19.00₺
SATIN AL