Instagram Hesap Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Dünyada en çok kullanılan telefon uygulamalarından olan Instagram hemen hemen her yaş grubundan kişiye hitap etmektedir. Gerek fotoğraf paylaşımı olsun gerekse ilgi duyulan videoları keşfet kısmından takip etmek olsun Instagram herkes için yeni bir eğlence ve zaman geçirme aracı olarak kullanılmaktadır. Şimdi bu yazımızda sizlere Instagram uygulamasında sıklıkla merak edilen sorularınıza cevap vereceğiz.

Instagram Hesap Şifresi Değiştirme Adımları

Instagram kullanıcıları uygulama hatası ya da farklı sebeplerden ötürü şifre değiştirmek durumunda kalmaktadırlar. Instagram hesap şifresi değiştirmek sanılanın aksine oldukça kolay ve kişiyi yormayan bir işlemdir. Instagram hesap şifresi nasıl değiştirilir sorusuna bu yazımızda kolaylıkla cevap bulabilirsiniz. Sizin için Instagram hesap şifresi nasıl değiştirilir sorusun yanıtladık.

İşte Instagram şifrenizi değiştirmenin yolları;

• Mevcut şifreyi hatırlıyorsanız hesap ayarları kısmından

• Mevcut şifreyi hatırlamıyorsanız sms kodu ya da mail bağlantısı ile Instagram hesap şifrenizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Öncelikle Instagramda hesap şifresi değiştirmek için hesabınızın mevcut şifresini bilmeniz gerekmekte ya da cep telefonu numaranız veya mail adresiniz ile hesabınızı senkronize etmiş olmanız gerekmektedir. İnstagram uygulamasından şifremi unuttum kısmına tıkladığınızda sizden mevcut şifrenizi ya da cep numaranız istenir.

Daha sonrasında mevcut şifreyi biliyor iseniz mevcut şifreyi girerek Instagram şifrenizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Mevcut şifrenizi de unutmuş iseniz; cep telefonunuza gelecek bir sms kodu ile ya da mailinize gelecek bir bağlantı ile de Instagram şifrenizi oldukça kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Instagram şifrenizi cep telefonunuzdan olduğu gibi masaüstü bilgisayarınızdan da kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Mevcut şifreyi hatırlıyorsanız Profil ayarları kısmından şifremi değiştire tıkladığınızda eski şifre, yeni şifre gir, yeni şifre tekrar gir şeklinde değiştirebilirsiniz.

Mevcut şifrenizi de hatırlamıyor iseniz; şifremi unuttum diyerek cep telefonunuza gelecek bir sms kodu ya da mailinize gelecek yeni bir bağlantı ile şifre değiştirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal medya devi haline gelen Instagramda hesap şifresi değiştirmek işte bu kadar kolay. Yeni şifreniz ile Instagramda tekrar fotoğraf ve video paylaşımları yapmaya devam edebilir, takip ettiğiniz kişileri ilgi ile takip etmeye rahatlıkla devam edebilirsiniz. Instagram keyfiniz hesap şifre değişikliği ile yarıda kalmaz ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Instagram uygulamasında hesap şifresi değiştirmek işte bu kadar zahmetsiz ve rahat.

Şifrenizi komple unuttuysanız cep telefonunuza gelen sms doğrulama kodunu Instagram uygulamasına girmeli ya da mail adresinize gelen mail doğrulama kodunuzu yine Instagram uygulamasına girmelisiniz. Sonrasında Instagram sizi tekrardan profil ayarlarından şifre yenileme kısmına atacaktır. Şifre yenileme kısmında da verilen talimatları yerine getirdikten sonra şifre değiştirme işleminizi gerçekleştirmiş bulunmaktasınız.

Instagram takipçi satın al işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin En İyi Sosyal Medya Marketine Hoş Geldiniz!

Yeni Servisler ve Güncellemeler:

 

✔ Youtube Combo Paket kategorisi yayında! Tek bir pakette %100 Türk abone, yorum, beğeni ve izlenme! İndirimli tanıtım paketi aktif!

❤ Telegram kanalımız yayında! Anlık indirim kuponları ve yeni servis duyuruları için aramıza katılın: t.me/iyismm

 Instagram %100 Türk aktif takipçi servisi yenilendi. Kaliteyi test etmeniz için 100 takipçili deneme paketi aktifleştirildi

❤ Yurtdışı ödeme yöntemi eklendi. Visa veya Mastercard ile yurt dışından ödeme yapabilirsiniz.

Yeni %70 Türk Youtube abone servisi aktif. Düşüş yok!

 

Youtube
Başlangıç Paketi [Tanıtım Fiyatı]
  • 100 Türk Abone
  • 100 Türk İzlenme
  • 30-50 Adet Olumlu Türk Yorum
  • 50-70 Adet Türk Beğeni
  • Hepsi Türk ve Gerçek Kullanıcılar!
  • Videonuz Organik Şekilde Etkileşim Alır
  • 3D Güvenli Ödeme
150.00₺99.00₺
Satın Al
3 Dakika Önce