Instagram Hikayelere Bağlantı Ekleme

Instagram hikayelere bağlantı nasıl eklenir? 2010 yılında piyasaya sürülen resim ve video paylaşma uygulaması olan Instagram, her geçen gün uygulamaya yenilikler katmaktadır. Son zamanlarda birçok hesabın hikayelerinde görmüş olduğumuz bağlantıları insanlar nasıl yapabileceğini merak ediyor. Bu yazıda nasıl hikayelere bağlantı konuyor onu anlatacağım.

Instagram Hikayelere Bağlantı Nasıl Eklenir?

Instagram’da bir hesabınız varsa uygulama girdikten sonra ekranı sola kaydırıp hikaye ekleme bölümüne geliniz, o bölümde öncelikle konuyla alakalı resim veya videoyu ekledikten sonra ekranın aşağı kısmından yukarı parmağımızı kaydırıp açılan pencerede bağlantı ekleme butonuna basınız, daha sonra açılan pencerede ekleyeceğiniz sitenin URL’ini yapıştırarak bitti tuşuna basıp hikayenizi paylaşabilirsiniz.

Instagram Hikayelere Ne Tür Bağlantı Eklenebilir?

Bu sorunun cevabı kısaca her türde bağlantı eklenebilir ama takipçilerinizin sevdiği şeylerin veya o hesapta yapmış olduğunuz içeriklerle alakalı konularda bağlantı eklenirse hesabın etkileşimi daha fazla olacaktır. Son zamanlarda Instagram fenomenleri o gün giydiği kıyafetlerin, evinde kullandığı eşyaların veya bazı firmaların indirim yaptığı ürünleri bir araya toplayarak hikayelerinde bağlantı oluşturabiliyorlar.

Instagram Hikayelerde Bulunan Bağlantılar Ne İşe Yarar?

Instagram kullanıcıların hikayelerde sıkla gördükleri bağlantı linkleri o hesap sahibinin takipçilerinin görmesi için veya yapmış olduğu bir iş üzerine birçok insana ulaşması için hikayesinde o ilgili konuyu anlatırken link bırakır ve bu sayede takipçileri o linke tıklayarak olayın ne olduğunu öğrenmiş olur.

Herkes Bağlantı Ekleyebilir mi?

Instagram hikayelere bağlantı ekleme özelliğini ilk defa 2017 yılında getirdi, bu özelliğin gelmesiyle birçok kişi kullanmaya başladılar ama hala tüm Instagram kullanıcıları bu özelliği kullanamıyorlar. Çünkü Instagram bu özelliği 10.000 ve üzeri takipçisi olan hesaplara getirdi. Hikayelere bağlantı ekleme özelliğini şu an kullanıcıların %27’lik bir kısmı kullanabiliyor. Bu özelliğin tüm kullanıcılara açılacağı hakkında daha henüz bilgi yoktur. İleriki zamanlarda yapar mı, bekleyip göreceğiz.

Bağlantı Eklemek Etkileşimi Arttırır mı?

Evet. Bazı hesaplar normal şekilde post attıklarında o posta etkileşim az olduğunu gördüğünde yeniden hikaye bölümünde o paylaşım ile ilgili bilgi verip veya bağlantı ekleyerek hesabım etkileşimini arttırabiliyorlar.

Instagram bağlantı ekleme özelliğine kavuşmak için sitemizden Instagram takipçi satın al işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye'nin En İyi Sosyal Medya Marketine Hoş Geldiniz!

Yeni Servisler ve Güncellemeler:

 

✔ Youtube Combo Paket kategorisi yayında! Tek bir pakette %100 Türk abone, yorum, beğeni ve izlenme! İndirimli tanıtım paketi aktif!

❤ Telegram kanalımız yayında! Anlık indirim kuponları ve yeni servis duyuruları için aramıza katılın: t.me/iyismm

 Instagram %100 Türk aktif takipçi servisi yenilendi. Kaliteyi test etmeniz için 100 takipçili deneme paketi aktifleştirildi

❤ Yurtdışı ödeme yöntemi eklendi. Visa veya Mastercard ile yurt dışından ödeme yapabilirsiniz.

Yeni %70 Türk Youtube abone servisi aktif. Düşüş yok!

 

Youtube
Başlangıç Paketi [Tanıtım Fiyatı]
  • 100 Türk Abone
  • 100 Türk İzlenme
  • 30-50 Adet Olumlu Türk Yorum
  • 50-70 Adet Türk Beğeni
  • Hepsi Türk ve Gerçek Kullanıcılar!
  • Videonuz Organik Şekilde Etkileşim Alır
  • 3D Güvenli Ödeme
150.00₺99.00₺
Satın Al
3 Dakika Önce