Instagram Kullanarak Youtube İzlenme Sayısını Arttırmanın Yolları

Instagram Kullanarak Youtube İzlenme Sayısını Arttırmanın Yolları

Yeniçağın mesleği olarak kabul edilen Youtube'a gün geçtikçe içerik yükleyenlerin sayısı artıyor. İçerik üreten Youtuberlar 1000 abone şartı ve izlenme sayısına göre para kazanıyorlar. Eğer sizin de bir Youtube hesabınız var ise ve izlenme sayınızı arttırmak istiyorsanız videonuzun hedef kitlesine ulaşabilmek için sosyal medya hesaplarından yardım alabilirsiniz.

En çok kullanılan ve hedef kitleye aktif olarak ulaşabileceğiniz bir sosyal ağ olan Instagram bunun için çok elverişlidir. Peki, Instagram kullanarak nasıl izlenmelerimi arttırabilirsiniz. Bunun için sizlere Instagram kullanarak Youtube izlenme sayısını arttırmanın yollarından söz edeceğim.

Ürettiğiniz İçeriğe Benzer İçerik Üreten Youtuberları Takibe Alın

​​​​​​Buradaki amaç hedef kitlenizin size benzer içerik üreten kullanıcının kitlesine ulaşmak için nasıl yol izlediğini görebilirsiniz. Rakiplerinizi tanımak size farkındalık kazandıracaktır.​​​​ Ve izlenme sayısını arttıracak hangi paylaşımlar yaptığını görmenizi sağlayacaktır.

Instagrama Youtube Videonuz İle Alakalı Kısa Bir Bölüm Ekleyin

İnsanlar sizin videonuzun kısa bölümünü görerek ilgisini çeken bir durumla karşılaşırlar. Ve bu sayede videonuzu izlenmesini sağlayabilirsiniz. Yükleyeceğiniz kısa bir bölüm en can alıcı ve belki de bir soru sorarak bitirebileceğiniz bir kısım olabilir.

​​​​Youtube Videonuzda Bir Çekiliş Yapacağınızı Instagram'da Duyurabilirsiniz

İnsanlar çekilişe bayılır. Sizin çekilişte ne paylaşacağınıza ve bu çekilişin şartlarını öğrenebilmek için videonuzu ve kanalınızı ziyaret ederek izlenme sayısını arttırabilirler. Ve bu çekiliş videosu sayesinde kanalınızı yeni keşfediyor veya izlemediği videolarınızı da izleyebilirler. Çekilişin şartlarında da en az 3 arkadaşlarını çekilişten haberdar etmelerini isteyebilirsiniz.

Instagram Postunuzda Videonuzda Geçen Anahtar Kelimeleri Etikete Ekleyin

Etiketler kitlenizin size ulaşmasını sağlayacaktır. Gün içinde insanlar etiketlere bakarak birçok kullanıcı profiline ulaşabiliyorlar. Bunlardan biri de siz olabilmeniz için en çok aranan etiketleri postunuzun altına ekleyin.

Profilinize Youtube Bağıntısını Ekleyin

İnsanlar sizin profilinize baktıklarında Youtube bağıntınızı görmeleri ve en güncel videonuzun konusunu görmesi için bağıntınıza tıklamasına ve videonuza ulaşma durumunu arttırıyor olacaktır.

Instagram da Konuk Alarak Canlı Videolar Başlatın

Instagram fenomeni veya Youtube fenomeni olan kişileri konuk alırsanız insanların bu canlı yayına katılması ve sizi de tanımaları için bir vesile olabilir. Konuk aldığınız kişiyle sohbet ederken Youtube içerik üreticisi olduğunuzu ve ne gibi içerik ürettiğiniz hakkında konuşmanız da size izlenme kazandırır.

Tabi tüm bunlar için kaliteli, yüksek takipçili Instagram hesapları gerekmektedir. Instagram takipçi satın al sayfasından size yardımcı olabiliriz.

İyi Sosyal Medya Marketi

 

⭐️ Kick takipçi kategorisinde büyük indirim uygulandı. Anlık başlar!

 

❤️ TikTok canlı izleyici kategorisi aktif!

 

Kick
100 Takipçi
  • Anlık Başlar
  • Kaliteli Hesaplar
  • 3D Güvenli Ödeme
  • Düşüşlere Karşı %20 Fazla Gönderilir
200.00₺100.00₺
Satın Al