Instagram Takipçi Arttırma

Instagram Takipçi Arttırma

Günümüzün en popüler sosyal medya platformu olan Instagram’da yüksek takipçi sayısına sahip olmak ve çok fazla etkileşime sahip olmanız bu platformdan kendinize gelir kaynağı oluşturmanızda yardımcı olabilmektedir.

Instagram fenomeni olmanız için yüksek takipçi sayısına sahip olmanız ve önemli derece etkileşim alan hesap olmanız gerekmektedir. Bu durumu hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz adına takipçi satın alabilirsiniz. Gerçek kişilerden oluşan hesaplar ile satın alacağınız takipçiler ile birlikte hesabınız hiçbir tehlike altında da bulunmayacaktır.

Takipçi satın alımlarınızı 500, 1K, 2K, 4K, 10K, 20K olacak şekilde paket olarak istediğinizi tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz. Siparişini gerçekleştirdiğiniz takipçilerin tamamının orijinal hesaplar olması gerçek bir takipçi sayısına sahip olmanız demektir. iyismm.com olarak her zaman canlı destek hizmetimizle satın alımlar öncesinde ve satın alım sonrasında her türlü konuda müşterimizin yanında bulunmakta ve destek sağlamaktayız. Her konuda canlı destek hattımızdan veya e-posta adresimiz üzerinden yetkili kişilerle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Instagram Türk Takipçi Satışı

iyismm.com olarak takipçi paketlerinin fiyatlarında yenilenmeye gittik ve daha uygun fiyatlar ile bu hizmeti vermeyi başladık. Gerçek kişilerden oluşan Türk takipçi satın alımlarında yer alan paketlerin fiyatları şu şekildedir; 1K’lık Türk takipçi almak isteyenler 80 TL, 4500 Türk takipçi satın almak isteyenler 350 TL ödeyerek alım yapabilir. Instagram Türk takipçi satın al sayfamızı ziyaret edin.

Takipçi paketlerinden herhangi birini tercih etmeniz ve satın alım işlemlerini tamamlamanız sonucunda satın aldığınız paketteki tüm takipçiler 2 saat içerisinde hesabınızı takip etmeye başlamaktadır.

Instagram Şifre Vermeden Takipçi Satın Al

Instagram hesaplarınızın etkileşimini arttırmak ve fenomen haline gelmek adına önemli olan takipçi sayısına ulaşmak için tercih edilen takipçi satın alımlarını güvenli bir şekilde şifre vermeden gerçekleştirmek istiyorsanız iyismm.com internet sitesini tercih edebilirsiniz. Canlı destek her zaman yanınızdadır istediğiniz soruyu sorabilir, cevapları alabilirsiniz.

Sosyal Medya Marketi

Yeni Servisler ve Güncel Bilgiler

 

✔ İnstagram kategorisine ucuz bot takipçi ve gizli profillere gönderilebilen takipçi satın al servisleri eklendi. Telafi, garanti, iade vs. yoktur. Servis açıklamalarını okumadan satın almayınız.

❤ Youtube izlenme servisi güncellendi. Artık izlenme siparişinizin %3-7'si kadar beğeni de gönderiliyor.

✔ Tik Tok canlı yayın izleyici servisi aktif. 0-10 dk içinde otomatik başlar! (Stabil)

⭐ İnstagram çekiliş takipçisi paketleri yenilendi, %50 indirim uygulandı.

⚡ 0-2 Saatte tamamlanan İnstagram Türk takipçi servisinde %20 indirim uygulandı. Anlık başlar!

❤ İnstagram otomatik beğeni paketleri aktif.

Instagram
Ucuz Mavi Tikli Yorum
  • 0-24 Saatte Tamamlanır
  • Emoji Yorum Yapılır
  • Müzisyen/Sanatçı/Rapçi Hesaplardan Gelir
  • 3D Güvenli Ödeme
150.00₺50.00₺
Satın Al
3 Dakika Önce