Tiktok Mavi Tik Başvurusu

Tiktok Mavi Tik Başvurusu

Tiktok Mavi Tik Başvurusu Tiktok günümüzde çok fazla kullanılan sosyal medya araçlarından biridir. Son derece dinamik bir ortamı bulunan Tiktok ortamında popüler isimler için mavi tik almak da önemlidir. Mavi tik kişiler için onaylanmış hesap anlamına gelmektedir. Bu onaylanmış hesap tanımı sayesinde daha profesyonel bir tiktok kullanıcısı olarak görünme şansı elde edebilmektesiniz. Ancak Tiktok mavi tik almak sanıldığı kadar kolay bir durum değildir.

Öncelikle hesabınızı profesyonel seviyede kullanabiliyor olmanız gerekiyor. Tiktok mavi tik başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken konu bu alanda sizlerden istenilen kriterleri en iyi şekilde yerine getirmiş olmaktır. Mavi tik alabilmek için çeşitli detaylara dikkat etmeniz gerekiyor.
 

Mavi Tik Hangi Kriterlere Göre Verilir?

Mavi Tik alabilmek için ilk olarak Tiktok hesabınızda 1000 takipçi sayısına ulaşmış olmanız gerekiyor. Bu takipçi sayısına doğal ya da yapay yollarla kolaylıkla ulaşmanız mümkün oluyor. Aynı zamanda beğeni ve yorum sayılarınızın da fazla olması gerekiyor. Tiktok 100 takipçisi olan hesaplara kesinlikle mavi tik işareti vermemektedir. Tiktok mavi tik başvurusu yapmadan önce şu özellikleri taşıdığınızdan emin olmanız gerekiyor:

  • Ünlü bir isim olmanız gerekiyor.

  • Belli bir markanın temsilcisi olabilirsiniz.

  • Fenomen bir kişi olabilirsiniz.

  • İnstagram hesabınızın mavi tiki olmalıdır.

  • Gazete ve dergilerde paylaşılmış olmanız mavi tik almanızı hızlandırır.

  • Google Arama Algoritmalarında isminizin fazla geçmiş olması gerekir.

  • Tiktok aramalarında isminizin sık geçmesi gerekir.

Bu özelliklerden birçoğunu taşıyorsanız rahatlıkla mavi tik alabilme şansı yakalayabilirsiniz.
 

Tiktok Mavi Tik Başvurusu Nereye Yapılır?

Tiktok mavi tik başvurusu yapmak için öncelikle tiktok üzerinden hesabınızın aktif olması gerekiyor. Bu başvuru işlemi tiktok platformu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Doğrulanmış hesap rozeti başvurusu sırasında hesabınızın aktif olması büyük bir önem taşıyor. Çok nadiren kullanılan bir tiktok hesabına mavi tik verilmesi pek mümkün değildir.

Hesaplarınızın etkileşiminin fazla olması, periyodik olarak fotoğraf ya da video paylaşılması bu süreçte büyük bir önem taşıyor. Mavi tik başvurusu yaptıktan sonra hesaplarınız incelemeye alındıktan sonra uygun görüldüğü taktirde profil isminizin yanında mavi bir rozet amblemi görünmeye başlayacaktır.

%20 indirimli ve Api 3.0 destekli Tiktok beğeni paketleri incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.