TikTok Mavi Tik Nasıl Alınır?

TikTok mavi tik yani onaylı hesap nasıl alınır? Sosyal medya platformları içerisinde son zamanların en popüler uygulaması olmayı başaran TikTok dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya sahip ve bu sayı gün geçtikçe artmaktadır. Diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi TikTok uygulamasında da popüler kullanıcılar bulunmaktadır. TikTok popüler kullanıcıların belli olması açısından diğer uygulamalarda kullanılan mavi tik rozetini kullanmaktadır. TikTok’ta mavi tik nasıl alınıyor? Mavi Tik Nedir? Gelin sorularınıza cevaplar bulalım.

Mavi Tik Nedir? Ne İşe Yarar?

Diğer kişilere göre daha fazla etkileşim ve daha fazla takipçi sayısına sahip olan kişilerin farkını göstermek ya da prestijli bir kişi ya da kurum olduğunuzu göstermek adına verilen bir rozettir. Sosyal medya günümüzün her saatinde kullandığımız uygulamalardır. Mavi tik sayesinde hesabınızın güvenir olduğunu da gösterebilirsiniz. Ve mavi tik almış kullanıcılar uygulama içerisinde diğer kullanıcılara daha ön planda olmakta paylaşımları tüm kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Mavi tik herkes tarafından bilinen de diyebiliriz.

TikTok Mavi Tik Almak İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Diğer sosyal medya uygulamalarından olduğu gibi TikTok uygulaması da mavi tik vermek için bazı kriterlerle dikkat etmektedir. TikTok tarafından sunulan kriterleri yerine getirdiğiniz zaman hesabınızı mavi tikli hesap yapabilirsiniz. Mavi tik almak için dikkat etmeniz gereken kriterler;

Dikkat etmeniz gereken kriterlerden ilki uygulamayı aktif olarak kullanmanız önemlidir.

Daha sonra videolarınız düzgün olmalı ve hastag kullanımına özen göstermeniz gerekiyor.

Çektiğiniz videolar anlamlı içerikler kullanmalısınız.

Aktifliğiniz ve videolarınızın düzgün olmasıyla birlikte etkileşiminiz çoğalacak ve takipçiniz artacaktır. Bu sayede popüler bir hesap haline gelebilirsiniz.

Videolarınız dikkat çekici ve eğlenceli olmalıdır.

Oluşturduğunuz videoların dikkat çekinir şekilde çektiğiniz zaman trendlere girebilirsiniz. Trendlere girmeniz mavi tik almanızda yardımcı olmaktadır.

Doğru Adımlar İçin Profesyonel Yardım Alın

TikTok’ta popüler olmak ve TikTok fenomeni olmak istiyorsanız mavi tikli hesaba sahip olmanız önemlidir. Bunun için ister videolarınızı kaliteli içeriklerle, kaliteli bir şekilde çekerek sağlayabilir isterseniz de profesyonel bir dijital reklam ajansı ya da dijital iletişim uzmanıyla çalışarak mavi tik almak adına yardım alabilirsiniz.

1 milyon üzeri takipçili fenomen hesaplardan TikTok mavi tikli yorum satın al ve işlemleri hızlandır.

Türkiye'nin En İyi Sosyal Medya Marketine Hoş Geldiniz!

Yeni Servisler ve Güncellemeler:

 

✔ Youtube Combo Paket kategorisi yayında! Tek bir pakette %100 Türk abone, yorum, beğeni ve izlenme! İndirimli tanıtım paketi aktif!

❤ Telegram kanalımız yayında! Anlık indirim kuponları ve yeni servis duyuruları için aramıza katılın: t.me/iyismm

 Instagram %100 Türk aktif takipçi servisi yenilendi. Kaliteyi test etmeniz için 100 takipçili deneme paketi aktifleştirildi

❤ Yurtdışı ödeme yöntemi eklendi. Visa veya Mastercard ile yurt dışından ödeme yapabilirsiniz.

Yeni %70 Türk Youtube abone servisi aktif. Düşüş yok!

 

Youtube
Başlangıç Paketi [Tanıtım Fiyatı]
  • 100 Türk Abone
  • 100 Türk İzlenme
  • 30-50 Adet Olumlu Türk Yorum
  • 50-70 Adet Türk Beğeni
  • Hepsi Türk ve Gerçek Kullanıcılar!
  • Videonuz Organik Şekilde Etkileşim Alır
  • 3D Güvenli Ödeme
150.00₺99.00₺
Satın Al
3 Dakika Önce