TikTok Profilime Bakanlar Gözükmüyor

TikTok Profilime Bakanlar Gözükmüyor

TikTok Nasıl Bot Atılır?

Tiktok izleyici botu almak isterseniz tiktok canlı yayın izleyici satın alma sayfamızı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

TikTok Profilime Bakanlar Gözükmüyor TikTok günümüzde en fazla kullanılan sosyal ortamlar arasında bulunuyor. Dünyanın birçok ülkesinden çeşitli yaş gruplarından insanlar Tiktok uygulamasını kullanarak hem video hem de fotoğraf paylaşımı gerçekleştiriyor. Tiktok uygulaması ile kişiler eğlenceli şekilde zaman geçirirken bir yandan da çevrelerini geliştirme imkânı buluyorlar. Çünkü bu uygulama üzerinde yayınladığınız videolar sizlere her geçen gün yeni bir takipçi kazandırıyor.

Birbirinden güzel içeriklerin yayınlandığı tiktok uygulaması içerisinde kişiler belli başlı özellikleri de kullanabilmektedir. Tiktok uygulamasının kendine has birçok özelliği bulunmaktadır. Bu durum da uygulamayı daha kolay bir kullanım haline getirmektedir. Ancak kişiler zaman zaman çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabilmektedirler. En çok merak edilen konular arasında ise Tiktok profilime bakanlar gözükmüyor sorunu bulunuyor. Çünkü günümüzde hemen her Tiktok kullanıcısı paylaştığı video ve fotoğrafların kimler tarafından görüntülendiği bilmek istemektedir.


 

TikTok Profilime Bakanlar Nasıl Bulunur?

Tiktok profilime bakanlar gözükmüyor sorunu geçici bir sorudur. Çünkü profile bakanları görebilmek için uygulama üzerinden birkaç işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Eğer profiliniz üzerinden profile bakanları görmekte zorlanıyorsanız şu adımları izlemeniz gerekiyor:

  • Öncelikle Tiktok uygulamasını açmanız gerekiyor.

  • Daha sonra akışın bulunduğu ana sayfa üzerinde profil resminin yanında bulunan gelen kutusunu tıklayın.

  • Daha sonra karşınıza hesabınıza tüm bilgiler gösterilecektir.

  • Profile bakan birisi olduğunda bu sayfada bildirim olarak görülmektedir.

Kısacası genelde videoların altında yalnızca görüntüleme sayısı gösterilmektedir. Kimlerin gördüğünü bilmek için ayarlar kısmından işlem yapmanız gerekmektedir.


 

TikTok Uygulamasının Kişilere Profil Avantajları

Tiktok uygulaması kişilere birçok farklı avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların başında da videoları görüntüleme sayısı yanında görüntüleyenlerin isimlerinin gösterilmesi de geliyor. Tiktok uygulaması bu avantaj sayesinde diğer birçok sosyal medya uygulamasından ayrılmaktadır. Son derece pratik bir şekilde profilinize bakan kişileri görme şansı elde ediyorsunuz.

Ancak burada bilinmesi gereken en önemli nokta ise profilinize bakan kişilerin bu işlemi kaç defa yaptıklarını bilemiyor olmanızdır. Yani Tiktok yalnızca profile bakan kişilerin isimlerini veriyor. Kaç defa sizin profiline girdiklerini ya da hangi bilgilere baktıklarını göstermiyor. Bu liste de 24 saatte bir yenilenmektedir. Tiktok profilime bakanlar gözükmüyor sorunu da bu şekilde aşılabilmektedir.

%20 indirimli ve Api 3.0 destekli Tiktok beğeni paketleri incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

İyi Sosyal Medya Marketi

 

 

Twitch Premium
Aylık 10 İzleyici +Raid
  • 7/24 Otomatik Başlar
  • 30 Raid Hakkı
  • %100 İzleyici Listesi
  • Dalgalanma Olmaz
  • İzleyiciler Baskın Atılan Kanal Yayını Kapatana Kadar veya Sipariş Verilen Kanal Tekrar Yayına Geçene Kadar Kalırlar.
  • Saat Sınırlaması Yok
1800.00₺1350.00₺
Satın Al