Tiktok Taslaktaki Videoyu Galeriye Kaydetme

Tiktok Taslaktaki Videoyu Galeriye Kaydetme

Tiktok video içerik paylaşımlarında oldukça popüler uygulamalardan biridir. Tiktok taslaktaki videoyu galeriye kaydetme birçok kullanıcı tarafından merak edilmektedir. Bazen video içeriğini paylaşmaya fırsat bulamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda video içerikleri taslaklarda koruma altına alınabilmektedir. Acil durumlarda Tiktok videolarını taslağa atarak daha sonra paylaşmak üzere kullanabilirsiniz. Bu oldukça pratik bir kullanım sağlayacaktır. Tiktok taslaktaki videoyu galeriye kaydetme ile paylaşımlarınızı başka platformlarda kullanmak üzere saklayabilirsiniz. Taslak olarak unutulan videolar kaydedilerek paylaşım yapılabilmektedir. Taslaklar sosyal ağların hemen hepsinde bulunmaktadır. Taslakların genel amacı sizin paylaşmadığınız resim ve video içeriklerini muhafaza etmektir. Dolayısı ile taslağa alınan videolar kesinlikle silinmeyecektir. Buda size videoyu kullanma hakkı sunacaktır.

Tiktok Taslağını Galeriye İndirme

Tiktok taslağa atılan video içeriklerini tekrar kullanılır hale getirmektedir. Kullanıcılar bu video taslaklarını galerilerine indirerek saklayabilir veya isteklerine bağlı olarak paylaşım alanına katabilir. Tiktok taslaktaki videoyu galeriye kaydetme işlemi nasıl yapılır kısaca değerlendirelim.

  • Video içeriklerini hazırladıktan sonra ileri bir tarihte paylaşım yapmak isteyenler taslaklardan yararlanabilir.
  • Taslak videoları kaydetmek için özel bir çaba gerekmemektedir.
  • Tiktok taslaktaki videoyu galeriye kaydetme işlemi oldukça basittir.
  • Tiktok içeriklerine ait taslaklar mobil cihazının da Tiktok klasör dosyasına direk olarak yansımaktadır.
  • Videonun taslağa gidebilmesi için video çekilirken + tuşuna basılmalı ve kayıt bittiğinde de taslaklar adlı buton tıklanmalıdır.
  • Taslağa kaydedilen her dosya cihazınızda yer alacaktır. Taslak içeriklerinizi galeriye taşıyarak saklayabilirsiniz.

Video Taslaklarının Telefona Kayıt Edilmesi

Tiktok taslaktaki videoyu galeriye kaydetme otomatik olarak gerçekleşecektir. Taslak görüntülerine Tiktok klasöründen ulaşmak mümkündür. Kullanıcılar Tiktok uygulamasında taklak arayışına girmemelidir. Zaten Tiktok çok sade ve anlaşılır uygulamalardan biridir. Uygulama içerisinde taslak aramak oldukça yanıltıcı olacaktır. Aradığınız her şey cihazınızın içinde saklı olacaktır. Cihazınızdan Tiktok klasörünü tıklayarak ihtiyacınız olan video içeriğini bulabilirsiniz. Taslak olarak saklamayı düşündüğünüz videoları mutlaka taslak olarak kaydetmeniz gerekir. Aksi halde klasöre düşmesi imkânsız olabilir. Böle bir konuyu riske atmak yerine her zaman garantici olmak çok mantıklıdır. Taslağa aldığınız videoyu klasörde kayıt altına alındığından emin olunuz. Aksi halde emekleriniz ziyan olacaktır.

Tiktok Mavi Tikli Yorum Paketleri sayesinde hesabınızın organik olarak büyümesine öncülük sağlayabilirsiniz.


tiktok galeriye kaydetme, tt video indir, tiktok video indir, tiktok taslağı kaydetme, video taslağı indir, tiktok video izlenme, 

İyi Sosyal Medya Marketi Duyuru!

 

Ucuz, dalgalanan, izleyici listesinde yabancı bot hesaplar olan bir paket mi? Yoksa;

Gerçekten stabil ve Türk izleyici listesi gönderilen bir hizmet mi almak istersiniz?

Profesyonel canlı destek ekibi ile İyi Sosyal Medya Marketi, Twitch kariyerinizdeki basamakları hızla tırmanabilmeniz için yanınızda!