Tiktok Video Paylaşamıyorum Sorunu ve çözümü

Tiktok Video Paylaşamıyorum Sorunu ve çözümü

Tiktok Video Paylaşamıyorum Türkiye’de ve dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Tiktok son derece yüksek standartlarda bir bu sosyal medya ortamıdır. Hemen herkesin rahatlıkla paylaşım yapabildiği Tiktok uygulamasında hem fotoğraf hem de video paylaşımı yapılabilmektedir. Tiktok kullanıcılarına sunulan birçok avantaj bulunuyor ve hemen herkes bu mecrada kendisine bir yer edinebiliyor. Fakat Tiktok video paylaşamıyorum sorunu birçok kişi tarafından yaşanıyor.

Tiktok video paylaşımım bakımından en popüler ortamlar arasında yer alıyor. Kişiler klip tarzında çektikleri kendi videolarını paylaşabildikleri gibi farklı videolar da paylaşabilmektedir. Ancak Tiktok video paylaşamıyorum sorunu yaşıyorsanız problemin çözülmesi oldukça önem taşımaktadır. Bu sorunun çözümü için birtakım işlem adımlarını takip etmeniz gerekiyor.


 

Tiktok Video Paylaşamıyorum Sorunu

Tiktok video yüklenmiyor yüklense de paylaşamıyorum diyorsanız sorunun ana kaynağını bulmanız gerekiyor. Öncelikle sorunun tam olarak neden kaynaklandığını bulmalı daha sonra da bu sorunun çözüm yollarını araştırmalısınız. Tiktok video paylaşamıyorum nedenleri arasında şunları saymak mümkündür:

 • İnternetinizin yavaşlaması ya da kısıtlı hale gelmesi

 • Cihazınızın yetersiz bir depolama alanına sahip olması

 • Kullanılan cihazlarda tarihlerin yanlış olarak yer alması

 • Güncellemenin yapılmaması

 • Aşırı şikayet olması

 • Hesaba bir yasak gelmiş olması

 • Uygulama ve cihaz uyumsuzluğu

Gibi birçok farklı sorundan kaynaklı olarak video paylaşımı yapamayabilirsiniz. Böyle durumlarda sorunun tam olarak neyden kaynaklandığını bulmak büyük bir önem taşımaktadır. Sonrasında rahatlıkla sorunun çözümünü bulabilirsiniz.


 

Tiktok Video Paylaşamıyorum Sorun Çözümü

Tiktok üzerinden video yüklemenize rağmen sorunu çözemiyorsanız ilk olarak internet bağlantılarınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Sonrasında telefonda yer açmalısınız. Çünkü telefonda depolama alanı az ise video paylaşımı yapabilme gibi bir durumda olmayacaktır. Oturumu kapatın ya da uygulama ayarlarından ön bellek kısmını silin. Bunlar da olmuyor ise profil ayarlarını değiştirerek deneme yapı. Uygulama ayarlarından pro hesaba geçiş işlemi yapın.

Bu işlemler sırasında başkasının telefonunda da test işlemleri yapın. Tiktok ayarlardan sorun bildirimi yaparak da bu sorunu çözebilirsiniz. Tiktok video paylaşamıyorum sorununun çözümünde son derece detaylı olarak çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte her sorun çözümlenmez ise uygulamayı silip yeniden de yükleyebilirsiniz.

%20 indirimli ve Api 3.0 destekli Tiktok beğeni paketleri incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

İyi Sosyal Medya Marketi

 

⭐️ TikTok canlı izleyici kategorisi aktif!

 

❤️ Kick saatlik izleyici kategorisi satışta. Haftalık ve aylık paketler için canlı desteğe yazın.

 

Tiktok
30 Dakika - 50 İzleyici
 • Yayın Açık Olmalıdır!
 • 5 Dakika İçinde Otomatik Başlar
 • Link: https://www.tiktok.com/@kullaniciadi
 • Şifre Gerekmez
 • 3D Güvenli Ödeme
40.00₺25.00₺
Satın Al