Twitch Prime Ücretsiz Deneme İptali

Twitch Prime Ücretsiz Deneme İptali

Twitch Prime Ücretsiz Deneme İptali Dünya üzerinde en fazla kullanılan uygulamalardan birisi de Twitch uygulamasıdır. Son derece popüler uygulamalar arasında yer alan Twitch birçok oyun severin ziyaret ettiği platformlardan biridir. Sosyal medya kanaları arasında bulunan bu uygulama oyun platformlarındaki başarılarınızı sergileyebildiğiniz bir ortamdır.

Hem eğlenceli hem de geliştirici bir platform olması birçok online oyun sever tarafından ziyaret edilmesini sağlamıştır. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren bu platformda yer alabilmek için uygulamaya üye olmanız gerekiyor.

Üyelik işlemleri öncesinde dilerseniz para ödemeden uygulamanın deneme üyeliğini de deneyebilirsiniz. Bu şekilde Twitch uygulamasının sizlere neler kazandırdığını daha iyi görme şansı elde edebilirsiniz. Twitch prime ücretsiz deneme iptali ise Premium üyelik yapmak isterseniz ya da Twitch uygulamasını kullanmaktan vazgeçerseniz gerçekleştirmeniz gereken bir işlemdir.


 

Twitch Prime Ücretsiz Deneme Hesabı Avantajları

Twitch prime ücretsiz deneme hesabı birçok bakımdan yüksek avantajlar sağlamaktadır. Bu hesaplar sayesinde şu avantajları rahatlıkla elde edebilirsiniz:

  • Reklamsız olarak istenilen her yayını izleyebilirsiniz.

  • Chat esnasında daha özel emojileri karşı tarafa gönderebilirsiniz.

  • Twitch sistemini daha yakından tanıyabilirsiniz.

  • Twitch ile daha profesyonel bir oyun deneyimi yaşama şansı elde edebilirsiniz.

Prime sisteminin tüm avantajlarından yararlanmak isterseniz rahatlıkla deneme hesabına üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Ancak belli bir süre sonra bu deneme üyeliği iptal ederek ücretli bir üyelik açabilir ya da tamamen hesabınızı kapatabilirsiniz. Twitch prime ücretsiz deneme iptali ile hesabı tamamen kapatmak mümkün olmaktadır.


 

Twitch Prime Ücretsiz Deneme İptal Etme

Twitch prime ücretsiz deneme iptali işlemi için öncelikle sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Bu kısımda ise Your Acount kısmını tıklamanız gerekir. Sonrasında Prime kısmına girmelisiniz. Daha sonra ise En Membership kısmına giriş yapmanız gerekiyor. Bu işlemler sonrasında üyelik sonlandırmak istediğinizi belirtmelisiniz. Bu şekilde üyelik işlemleriniz iptal edilebilir.

Twitch uygulamasının tüm avantajlarından yararlanabilmek için ise daha sonra yeniden üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Oyun severlerin en önemli buluşma noktalarından birisi arasında yer alan Twitch Prime deneme hesabı sunarak sistemi daha yakından tanıma şansı da vermektedir. Deneme sonrasında ise ücretli olarak sisteme katılabilirsiniz.

%20 indirimli Twitch Saatlik Canlı Yayın İzleyici Paketleri satın almak isterseniz buraya bırakıyoruz.

İyi Sosyal Medya Marketi

 

 

Twitch Premium
Aylık 10 İzleyici +Raid
  • 7/24 Otomatik Başlar
  • 30 Raid Hakkı
  • %100 İzleyici Listesi
  • Dalgalanma Olmaz
  • İzleyiciler Baskın Atılan Kanal Yayını Kapatana Kadar veya Sipariş Verilen Kanal Tekrar Yayına Geçene Kadar Kalırlar.
  • Saat Sınırlaması Yok
1800.00₺1350.00₺
Satın Al