Youtube İzlenme Sayısı Artırma Yöntemleri

Youtube gibi video siteleri, kimi zaman partnerlik programları sayesinde izlenme sayısı çok olan videoların sahiplerine bir miktar ödeme yapmaktadır. Adsense reklamları aracılığıyla yapılan bu ödemeler, pek çok kişi için yeni bir gelir kapısı oluşturmuş durumda.

Youtube üzerinden yayınladığınız videoları ne kadar çok kişi ile paylaşırsanız, o kadar çok kişi izleyecek ve o kadar fazla izlenme sayısına sahip olacaksınız. Ne kadar fazla okuyucuya sahip olursanız, partnerlik programlarına katılabilme şansınız da o kadar artacaktır.

Partnerlik programları aracılığıyla, yüklediğiniz videoların yanında yer alacak olan reklamlara ne kadar tıklanırsa ve ne kadar gösterilirse o kadar çok gelir elde etmeniz mümkündür. Bu durumun etkisini artırmak için de mutlaka çok sayıda video yayınlamanız, bu videoları çok fazla kişiye ulaştırmanız gereklidir.

Youtube’da videolarınızın izlenme sayısını artırmak için, öncelikle videolarınızın kaliteli ve özgün olduğuna emin olmanız gereklidir. Böylece, arama kısmından gelen veya sizin tavsiyeniz ile videolarınızı izleyen kişiler, izledikleri videoları beğenerek, başka arkadaşlarına da tavsiye edecek, profillerinde paylaşacak ve böylece çok daha fazla kişiye ulaştıracaktır.

Videolarınızın kalitesinden emin olduktan sonra, Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlar aracılığıyla mutlaka paylaşım yapmanız gereklidir. Arkadaş listeniz ne kadar kalabalıksa ve sizin paylaşımlarınıza ne kadar dikkat ediyorlarsa, videonuzu o kadar fazla izleyeceklerdir.

Bunun yanı sıra, forum sitelerinde de videolarınızı yayınlayarak daha fazla izlenme sayısı elde edebilmeniz mümkündür.

Daha hızlı Youtube izlenme için Youtube hizmetleri sayfamızı kontrol ediniz.

Youtube’dan nasıl video silinir?

Youtube, hayatımızın belli bir kısmını ele geçirdi. Youtube’da her gün en az bir video izliyoruz. Kimi zaman video izlemek yeterli gelmiyor, çektiğimiz videoları da Youtube’da yayınlıyoruz. Youtube, çoğu zaman bizlerle farklı bir açıdan karşı karşıya olmaktadır. Youtube üzerinden yayınladığımız videolar, bizleri ünlü yapabileceği gibi rezil de edebilir. Özellikle internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte, zaman zaman istemediğimiz videoları yükleyerek veya yanlışlıkla yüklediğimiz videoları silmek isteyebiliriz.

Bu durumda, Youtube’da video silme işlemini nasıl yapabileceğimizi bilmeme durumunda, çok büyük sorunlar yaşayabilmekteyiz. Özellikle Youtube sistemi içerisinde, video silme işleminin hangi buton ile gerçekleştirildiğini anlayamayan insanlar, yoğun bir araştırma süreci içerisine girmektedirler. Eğer Youtube’da videoyu silemezseniz, belki de bu video sizin rezil olmanıza sebep olacaktır.

Youtube üzerinden yayınladığınız, yüklediğiniz bir videoyu silmek için yapmanız gereken birtakım adımlar bulunmaktadır. Öncelikle videoyu yüklediğiniz hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra, profilinizde, videolarınızın yer aldığı kısma ulaşmak için, sağ üstte bulunan profil fotoğrafınıza tıklayın.

Açılan sayfada, karşınıza çıkacak olan video listesinden silmek istediğiniz videoyu işaretleyin ve sayfanın hemen altında bulunan “delete” butonuna tıklayın. Aynı buton video adının hemen altında da bulunabiliyor.

Videoyu silmek için butona tıkladığınızda, size yaklaşık 5 saniye düşünme süresi tanıyacaktır. 5 saniye için silme butonu aktif olmayacak, eğer gerçekten silmek istiyorsanız, bu süre sonunda sil tuşuna basabileceksiniz.

Türkiye'nin En İyi Sosyal Medya Marketine Hoş Geldiniz!

Yeni Servisler ve Güncellemeler:

 

✔ Youtube Combo Paket kategorisi yayında! Tek bir pakette %100 Türk abone, yorum, beğeni ve izlenme! İndirimli tanıtım paketi aktif!

❤ Telegram kanalımız yayında! Anlık indirim kuponları ve yeni servis duyuruları için aramıza katılın: t.me/iyismm

 Instagram %100 Türk aktif takipçi servisi yenilendi. Kaliteyi test etmeniz için 100 takipçili deneme paketi aktifleştirildi

❤ Yurtdışı ödeme yöntemi eklendi. Visa veya Mastercard ile yurt dışından ödeme yapabilirsiniz.

Yeni %70 Türk Youtube abone servisi aktif. Düşüş yok!

 

Youtube
Başlangıç Paketi [Tanıtım Fiyatı]
  • 100 Türk Abone
  • 100 Türk İzlenme
  • 30-50 Adet Olumlu Türk Yorum
  • 50-70 Adet Türk Beğeni
  • Hepsi Türk ve Gerçek Kullanıcılar!
  • Videonuz Organik Şekilde Etkileşim Alır
  • 3D Güvenli Ödeme
150.00₺99.00₺
Satın Al
3 Dakika Önce