Youtube'dan Para Kazanma Yolları

İşe gitmekten ya da çalışmaktan yorulan birçok insan Youtube da kanal açarak para kazanmaya çalışıyor. Fakat Youtube'a başlandığı gibi para kazanmak maalesef imkansız.

​​​​​​Youtube'da Para Kazanma Aşamaları Nelerdir?

Youtube'da para kazanmak isteyen bir kişi ilk olarak açacağı kanal için bir konu belirlemelidir. İkinci aşamada kendisine kanalı açmalıdır. Genelde Youtube'da para kazanma amacı olan kişiler zaten var olan bir stüdyo ya da kanala bağlı olarak çalışırlar. Arka plan, montaj gibi işlemleri bu kanal halleder. Kanal açıldıktan sonra ilk video çekilip yüklenmeli fakat dikkat edilmesi gereken husus videonun kalitesidir.

Video kaliteli bir kamera ile güzel bir mekanda çekilmelidir. Eğer arka planda montaj yapılacaksa sunucu veya oyuncuların arkasına yeşil perde serilmesi montajın kaliteli olmasını sağlar. Kişinin Youtube'dan para kazanması abone sayısına, izlenme ve beğenme sayısına bağlıdır.

Abone Sayısı Nasıl Arttırılır?

Diğer sosyal medya hesaplarında kanal tanıtımı yapmak kanalın büyümesini ve abone sayısının artmasını sağlar. Fakat unutulmamalıdır ki insanlar farklı içerikleri olan kanallara abone olurlar. Bunun için kişiyi diğer kanallardan ayıran bir özellik olması gerekir. Abone sayısı arttıkça gelen para miktarı da artar.

İzlenme Sayısı Nasıl Artar?

Abone sayısı fazla olan ve içerikleri de farklı olan bir kanalın izlenme sayısı da fazla olur. İzlenme sayısı o videonun toplam görüntülenme sayısıdır. Ünlü bir kanalın izlenme sayısı para kazanmasına yetecek kadar fazladır. İzlenme sayısının arttırmanın yolu özgün içerik yapmaktır. İnsanlar farklı kanalları merak eder dolayısıyla izlerler. İzlenme sayısı fazla olan bir kanal belli bir zaman sonra Youtube'dan para almaya başlar.

Beğenme Sayısı Nasıl Arttırılır?

İnsanlar genelde bilgilendirici ya da eğlendirici içerikleri beğenirler. Belirlenen konunun YouTube'da ki en eğlendirici ya da en bilgilendirici videosu kişinin videosu olursa en çok beğeniyi o toplar.

Youtube'a ilk başlandığı gibi para kazanmak zordur. Belirli bir beğenme, izlenme ve abone sayısını geçtikten sonra ancak para kazanılmaya başlanabilir. Youtube'dan para kazanmanın diğer yolu içeriklerle ilgili reklam paylaşmaktır. Reklamı paylaşılan firma video sahibine bir miktar para verir. Karşılığında kişi videosunda firmanın reklamını yapar. Tabi ki reklam alabilmek için büyük bir kitle aboneye sahip olmak gerekir.

Abone, izlenme sayısı gibi işlemleri hızlandırmak için hizmet sayfamızı ziyaret edin. Youtube abone satın al

Türkiye'nin En İyi Sosyal Medya Marketine Hoş Geldiniz!

Yeni Servisler ve Güncellemeler:

 

✔ Youtube Combo Paket kategorisi yayında! Tek bir pakette %100 Türk abone, yorum, beğeni ve izlenme! İndirimli tanıtım paketi aktif!

❤ Telegram kanalımız yayında! Anlık indirim kuponları ve yeni servis duyuruları için aramıza katılın: t.me/iyismm

 Instagram %100 Türk aktif takipçi servisi yenilendi. Kaliteyi test etmeniz için 100 takipçili deneme paketi aktifleştirildi

❤ Yurtdışı ödeme yöntemi eklendi. Visa veya Mastercard ile yurt dışından ödeme yapabilirsiniz.

Yeni %70 Türk Youtube abone servisi aktif. Düşüş yok!

 

Youtube
Başlangıç Paketi [Tanıtım Fiyatı]
  • 100 Türk Abone
  • 100 Türk İzlenme
  • 30-50 Adet Olumlu Türk Yorum
  • 50-70 Adet Türk Beğeni
  • Hepsi Türk ve Gerçek Kullanıcılar!
  • Videonuz Organik Şekilde Etkileşim Alır
  • 3D Güvenli Ödeme
150.00₺99.00₺
Satın Al
3 Dakika Önce