Facebook Canlı Yayın 30 Dk İzlenme Paketleri

Facebook canlı yayın izlenme servisi hizmetinizde. Bu kategorideki paketler 30 dakika aktif kalır. Sipariş vermeden önce lütfen sayfanın altındaki servis açıklamalarını okuyunuz. Canlı yayın linkinizi doğru girdiğinizden ve yayının herkese açık olduğundan emin olun. Yanlış formatta girilen linkler otomatik başlamaz.Anahtar kelimeler: facebook 30 dakikalık izleyici botu, facebook bot izleyici, facebook bot atma, facebook canlı yayın izlenme hilesi, facebook izleyici hilesi, facebook izlenme botu, facebook yayıncı botu

Facebook
50 İzleyici - 30 Dakika
 • 0-5 Dakika İçinde Başlar
 • 30 Dakika Yayında Kalırlar
 • Dalgalanma Olmaz
 • 3D Güvenli Ödeme
19.00₺
Satın Al
Facebook
100 İzleyici - 30 Dakika
 • 0-5 Dakika İçinde Başlar
 • 30 Dakika Yayında Kalırlar
 • Dalgalanma Olmaz
 • 3D Güvenli Ödeme
38.00₺
Satın Al
Facebook
200 İzleyici - 30 Dakika
 • 0-5 Dakika İçinde Başlar
 • 30 Dakika Yayında Kalırlar
 • Dalgalanma Olmaz
 • 3D Güvenli Ödeme
69.00₺
Satın Al
Facebook
300 İzleyici - 30 Dakika
 • 0-5 Dakika İçinde Başlar
 • 30 Dakika Yayında Kalırlar
 • Dalgalanma Olmaz
 • 3D Güvenli Ödeme
120.00₺
Satın Al
Facebook
500 İzleyici - 30 Dakika
 • 0-5 Dakika İçinde Başlar
 • 30 Dakika Yayında Kalırlar
 • Dalgalanma Olmaz
 • 3D Güvenli Ödeme
200.00₺
Satın Al

Facebook Canlı Yayın İzlenme Botu - 30 Dakika
 

Sosyal medya platformlarının günümüzde bu denli önemli bir yere sahip olmasında en çok etkili olan başyapıtlardan birisi de tabi ki de Facebook adlı sosyal medya sitesi olarak düşünülebilir. Facebook 2006 yılında piyasaya çıktığında şu an ortaya çıkardığı devrimsel değişikliklerin hiçbirini hedeflememişti. Ancak günümüze geldiğimizde Facebook’un gerçekten de devrimsel niteliklere sahip büyük değişiklikler yaptığını görmek çok kolay. Bu değişiklikler ortaya çıkmadan önce Facebook sadece Harvard öğrencilerinin sosyalleşmek için kullandığı bir yerdi, ancak günler geçtikçe daha çok insan bu sosyal medya platformuna akın etti ve günümüzü şekillendirdi. Son yıllarda her ne kadar eskisi gibi popüler olmasa da Facebook hala çok fazla kullanıcıya hitap etmeyi başarabiliyor. Hatta bu emektar Sosyal Medya platformu artık farklı işlevlere de sahip.

İlk önce e-ticaret ve grup toplantıları gibi farklı eklentilere sahip olmuştu. Artık bir canlı yayın sistemi bile var. Facebook Canlı Yayın hizmeti aslında profesyonel bir altyapıya sahip ve tıpkı Twitch, Kick ve Youtube gibi oyuncuların canlı yayın açmasına olanak veriyor. Tabii ki de sadece oyuncular için değil, canlı yayın açmak isteyen herkes için altyapı hizmeti sağlanıyor. Bu yayınlar yoluyla insanlar çok fazla kişiyle etkileşim kurma fırsatı yakalıyorlar ve bu fırsat tabi ki de değerlendirmeye oldukça müsait bir yapıda. Çünkü Facebook hala çok fazla kullanıcıya sahip ve bu kullanıcıların çok küçük bir kısmına bile hitap etmek sizi ünlü yapabilir ya da bu kitleleri yönetme şansı verebilir.

Günümüzde yayıncıların çok iyi paralar kazandıklarını hepimiz biliyoruz, benzeri bir durum Facebook canlı yayınları için de geçerli olabiliyor. Ancak genellikle görüyoruz ki canlı yayın açmaya yeni başlayan kişiler neredeyse hiç izlenmiyorlar ve bu uzun bir süre devam ediyor. Geçmişten gelen bir kitleleri yoksa gerçekten de neredeyse tek başlarına oyun oynuyorlar ya da canlı yayın açıyorlar. Peki, bu durumu izleyici paketlerimiz ile nasıl çözebilirsiniz?

Facebook Canlı Yayın İzleyicisi Nasıl Arttırılır?
 

Daha fazla canlı yayın izleyicisi çoğunlukla daha fazla kazanç ve popülerlik anlamına geliyor. Ancak daha fazla canlı yayın izleyicisine erişmek nasıl mümkün oluyor? Birçok kişi sıklıkla yayın açmasına rağmen iyi bir kitleye ulaşmayı başaramıyor. Burada temelde dikkate alınmayan bazı kilit noktalar olduğu söylemek gerek. Öncelikle Facebook Canlı Yayın İzleyicisi Nasıl Arttırılır? sorusunu soruyorsanız bir kanalınız olduğunu varsayabiliriz. Eğer bir kanalınız yoksa sitemizden Facebook Canlı Yayın Açma yöntemlerini araştırıp bulabilirsiniz. Ancak şimdi konuya dönelim, daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken şeyler şu şekilde listelenebilir:

 • Daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız öncelikle Facebook Canlı Yayın Botu kullanmayı öğrenmeniz gerekiyor. Bunun temel nedeni insanların, kimsenin izlemediği bir yayıncıyı izlemek istememeleri. Sadece birkaç kişi sizi izlerken yayınınıza başkalarının gelmesi ne yazık ki olanaksız diyebiliriz. Bu nedenle Facebook İzlenme Botu kullanma fikrini değerlendirmeye almanız çok önemli.
 • Canlı yayınlarınızda çekilişler yapmanız daha fazla kişiye hitap etmenizi sağlayacaktır. Çünkü çekilişler çoğu zaman insanların ilgisini çeker ve hiçbir maddi karşılık vermeden kazanmalarına yol açar. Bunu değerlendirin ve insanlara duyurun.
 • Canlı yayınlarınızdan komik kesitleri Instagram sayfalarına reklam vermeyi deneyin. İnsanların ilgisini bu şekilde çekebilirsiniz.
 • Farklı yayıncılarla iş birliği yapmak kısa sürede uçmanızı sağlayacaktır. Birçok kişinin sizi hızlıca tanımasını istiyorsanız farklı yayıncılarla yayın açmayı deneyebilirsiniz. Hatta bunun için gerekirse para bile teklif edebilirsiniz.
 • Hangi günlerde ve hangi saatlerde yayın açacağınızı sayfanızda belirtin. Bu insanların size ulaşım sağlamalarını kolaylaştıracaktır.

Facebook Bot İzleyici - 30 Dakika
 

Facebook canlı yayınlarınızda geniş bir izleyici kitlesi oluşturmayı hedefliyorsanız, bunun birçok methodunu zaten bildiğinizden eminiz. Ancak, bu hedefe ulaşma sürecinde aşılması gereken çok sayıda engel olduğunu da biliyorsunuzdur. Uzun vadede, bu engellerin üstesinden gelmek oldukça zor olabilir. Ancak acaba tüm bu engelleri doğrudan aşmak zorunda mısınız? Gerçekte, durumun tam olarak böyle olduğunu söylemek pek de doğru olmayabilir. Facebook Bot İzleyici paketleri ile bu durumu daha rahat hale getirebilirsiniz. Yani, eğer çok sayıda kişinin sizi izlediği algısını oluşturabilirseniz, işinizin büyük kısmı çok daha kolay hale gelecektir. Ancak, burada önemli olan noktalardan biri, bot izleyicilerin stabil olmasının esas olduğudur.

Düzensiz, dalgalanan bir bot izleyici kitlesi genellikle doğal olmadığını açığa vurur ve olumsuz bir tepki çeker. Ayrıca, bu tür durumlarda insanlar acımasızca hareket edebilir, sizi şikayet edebilirler ve kanalınızın kapatılmasına sebep olabilirler. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için güvenilir bir sağlayıcı ile çalışmak ve Facebook Canlı Yayın Bot İzleyicileri satın almak daha mantıklı bir adım olacaktır. Sonuç olarak, elde ettiğiniz izleyicilerin sayısından ziyade süreklilikleri daha değerli olacaktır. Yani, 2 saat süren bir yayın için stabil şekilde 50 izleyici gönderen bir bot, yayınınıza kısa süreli olarak 200 kişi ekleyip sürekli 150-250 arasında dalgalanan botlardan daha değerli olacaktır.

Çünkü büyük dalgalanmalar durumunda, algoritma bot kullanımınızı algılayabilir ve bu durum kaçınılmaz olarak problemlere yol açabilir. Sonuç olarak, eğer Facebook Canlı Yayın Botları satın almayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Sitemizdeki facebook izleyici paketleri stabildir ve dalgalanmaz.

Facebook İzleyici Botu Alımı
 

Diğer birçok platformda olduğu gibi Facebook adlı sosyal medya platformunda da canlı yayın açmak mümkün. Hem de bunu artık çok daha kolay bir şekilde ve güçlü bir alt yapı ile yapabiliyorsunuz. Böylece yayınlarınız hem çok daha kaliteli hem de daha fazla kişiye erişme imkanı sunacak yapıda oluyorlar. Facebook İzleyici Botu Alımı ise burada birçok sorunu çözebilecek nitelikte bir alışveriş diyebiliriz. Çünkü çok fazla insana hitap edebilmek için öncelikle belli bir kesime hitap etmeniz gerekiyor. Bu durumda çok doğal bir şekilde insanların sizi tanıması için önceden gelen belirli bir kitleyi işaret ediyor. Eğer böyle bir kitleniz yoksa, mesela Twitch transferiyle Facebook’a gelmediyseniz ya da Youtube yayıncısı olup Facebook’a geçmediyseniz, bu sorunu sıklıkla yaşayacaksınız demek yanlış olmaz.

Facebook Canlı Yayın İzleyici sayısını yükseltmenin en anlaşılabilir ve kolay yolunun botlar olduğunu söylemek kesinlikle yanlış olmaz. Ayrıca burada yaptığınız yapay değişiklikler bir süre sonra gelecek olan doğal değişikliklerin de habercisidir denebilir. Kısa vade de riskli gibi görünse bile bot izleyici getirmek uzun vade de canlı yayınlarınıza daha fazla kişinin gelmesini sağlayacaktır. Başlangıçta bu tip ufak ipuçlarına hakim olursanız ilerlemeniz hem daha kolay olur hem de daha kısa sürede başarıya ulaşırsınız. Ancak tabi ki de sabırlı olmanın önemini es geçmemek lazım.

Eğer sabırsız davranırsanız ve takipçi sayınızla canlı yayın izleyicilerinizin sayısının az olmasından şikayetçi olursanız ilerlemeniz oldukça zor olacaktır. Süreçten keyif almaya bakın ve ilerlemek için bir sebep aramayın. Zaten zamanla canlı yayın ziyaretçileriniz artacak ve daha çok insana ulaşacaksınız. Burada sizin yapmanız gereken birazcık sabırlı olmaya çalışmak ve sürece inanmak. Eğer yeterince çaba gösterirseniz çok fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz ve bu ziyaretçilerle etkileşim yakalayabilirsiniz.

 

Facebook Canlı Yayın İzleyici Botu

Facebook tüm dünyaya açılmayı sağlayan sosyal ağlarından sadece birisidir. Facebook'ta canlı yayınlar açarak fenomen olmak, firma tanıtımı yapmak ve satış işlemlerini gerçekleştirmek oldukça mümkündür. Ancak bunları gerçekleştirebilmek için Facebook canlı yayın izlenme satın alınması gerekiyor. Böylece istatistiklerinizi artırır ve daha çok kişiye erişebilirsiniz.

İyi Sosyal Medya Marketi (İYİ SMM) olarak Facebook canlı yayınlarıınıza büyük katkılarda bulunuyoruz. Facebook üzerinde canlı yayın yapacak olan kişilere diledikleri kadar izleyici sunuyoruz. Facebook canlı yayınlarına sadece 5 dakika içerisinde tüm izleyicileri otomaik olarak gönderiyoruz. 30 dakika boyunca bu izleyicilerin yayında aktif bir şekilde kalmasını sağlıyoruz.

 

Canlı Yayın İzleyici Avantajları

Bu kategori üzerinden sunmuş olduğumuz Facebook izleyici botu birçok avantajlar sağlar. Bu avantajlar sayesinde yayıncılar tüm işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirler.

Canlı yayın izleyici avantajları şu şekildedir;

 • 5 dakika içerisinde dilediğiniz kadar kişi canlı yayınınıza katılır.
 • 30 dakika boyunca bu kişiler canlı yayında kalırlar.
 • Canlı yayın aktifliğini artırarak ön plana çıkılmasını sağlar.
 • Sayfanıza takipçi ve izleyici etkileşimi kazanmak hız kazanır.

Sunduğumuz Facebook canlı yayın izleme botları bu avantajlar ile ön plana çıkıyor. Uygun fiyatlı olarak dilediğiniz kadar canlı yayın izleyicisini bu kategoriden alabilirsiniz.

Facebook Canlı Yayın İzleyici Arttırma

Facebook canlı yayın izleyici sayısını arttırmak isteyen herkes bu kategori üzerinden alışverişlerde bulunabilirler. Uygun fiyatlı olarak satışa sunduğumuz canlı yayın izleyici arttırma botları, kesinlikle sorunsuz bir şekilde çalışmalar gösterir. Binlerce kişiye kolayca ulaşmak isteyen herkes bu kategori üzerinden canlı yayın izlenmeleri satın alabilirler.

Facebook Canlı Yayın İzleyici Satın Al

Facebook üzerinde canlı yayın gerçekleştiren kişilere yönelik sunmuş olduğumuz canlı yayın izleyici arttırma, oldukça uygun fiyatlıdır. Paket satın alacaksanız yayınınızn açık olduğundan emin olun. Yayın kapalı iken paket alırsanız bakiyeniz yanabilir.

Sipariş verildikten 5 dakika sonra satın alınan tüm izleyiciler yayına katılmaya başlarlar. Örneğin 200 izleyici satın alınmışsa, 5 dakika sonra 200 kişi canlı yayına gelir. Hiçbir şekilde dalgalanma ve düşüşler olmadan 30 dakika boyunca yayında kalırlar.

Facebook Canlı Yayın İzleyici Botu

Canlı yayın için Facebook bot atma hizmetine bu kategori üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Canlı yayınlarda aktifliği yakalamak için bu kategori üzerinden tüm canlı yayın yapanlara bot imkanı sunuyoruz. 0-5 dakika arasında izlenme botları yayına katılarak, 30 dakika boyunca aktif bir şekilde yayında kalırlar. Böylelikle canlı yayın aktif bir şekilde devam eder. Ayrıca hesapların üst sıralara çıkarak gerçek kişilere daha kolay erişebilirsiniz.
Bilgilendirmeler ve Sıkça Sorulan Sorular

 

Servis ve Hizmet Şartları

 • İzleyiciler 0-15 dakika içerisinde gelir. 
 • 7/24 sipariş verebilirsiniz. Otomatik başlar. (Link doğru formatta olmalıdır.)
 • 30 dakika yayında kalırlar. Saatlik paket almak için facebook saatlik izleyici satın al tıklayın
 • Dalgalanma olmaz. 
 • Yayın linki girmelisiniz. Örnek link: https://www.facebook.com/kullaniciadi/videos/ID/
 • Yayın Herkese Açık Olmalıdır. Aksi halde bakiyeniz yanar. İade sağlanmaz.
 • Birinci sipariş tamamlanmadan aynı linke ikinci siparişi girmemelisiniz, bakiyeniz yanabilir.
 • m.facebook.com , facebook.com/watch/live/?v=id gibi formatlar kabul edilmez sadece örnekteki gibi link giriniz.
 • Yanlış girilen linklerde iptal/iade yapılmamaktadır.

 

Size Nasıl Güvenebilirim?

Sitemizdeki ödeme işlemleri 3D Güvenli şekilde yapılmaktadır. Bankanız tarafından SMS kodunu girerek güvenli şekilde ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Tüm ödeme işlemleri Shopinext & Shopier gibi BDDK lisanslı ödeme kuruluşları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Hiçbir kart bilgisi sistemimizde tutulmamaktadır. Detaylı bilgi için 14:00 - 02:00 arasında canlı destek hattımıza bağlanabilirsiniz.