Facebook Canlı Yayın 120 Dk İzlenme Paketleri

Facebook canlı yayın izlenme servisi hizmetinizde. Bu kategorideki paketler 2 saatliktir. Sipariş vermeden önce lütfen sayfanın altındaki servis açıklamalarını okuyunuz. Facebook canlı yayın linkini doğru girdiğinizden ve yayının herkese açık olduğundan emin olun. Yanlış formatta girilen linkler otomatik başlamaz. Anahtar kelimeler: facebook 2 saatlik izleyici botu, facebook bot izleyici, facebook bot atma, facebook canlı yayın izlenme hilesi, facebook izleyici hilesi, facebook izlenme botu, facebook yayıncı botu

Facebook
50 İzleyici - 120 Dakika
 • 0-15 Dakika İçinde Başlar
 • 120 Dakika Yayında Kalırlar
 • Dalgalanma Olmaz
 • 3D Güvenli Ödeme
59.00₺
Satın Al
Facebook
100 İzleyici - 120 Dakika
 • 0-15 Dakika İçinde Başlar
 • 120 Dakika Yayında Kalırlar
 • Dalgalanma Olmaz
 • 3D Güvenli Ödeme
118.00₺
Satın Al
Facebook
200 İzleyici - 120 Dakika
 • 0-15 Dakika İçinde Başlar
 • 120 Dakika Yayında Kalırlar
 • Dalgalanma Olmaz
 • 3D Güvenli Ödeme
229.00₺
Satın Al
Facebook
300 İzleyici - 120 Dakika
 • 0-15 Dakika İçinde Başlar
 • 120 Dakika Yayında Kalırlar
 • Dalgalanma Olmaz
 • 3D Güvenli Ödeme
354.00₺
Satın Al

Facebook Canlı Yayın İzlenme Botu - 120 DK
 

Günümüzün iletişim ağına baktığımızda, sosyal medya platformlarının muazzam bir rol oynadığını görüyoruz ve bu rolün yaratılmasında en büyük pay sahiplerinden birisi hiç şüphesiz Facebook adını taşıyan sosyal paylaşım sitesidir. Facebook ilk olarak 2006 yılında kullanıma sunulduğunda, bugün getirdiği büyük ve devrim niteliği taşıyan değişiklikleri hedeflememiş olabilir. Fakat günümüzde geldiğimizde, Facebook'un yarattığı devrimsel ve etkileyici dönüşümleri göz ardı etmek imkansız. Bu dönüşümlerin başlangıcında Facebook, sadece Harvard öğrencilerinin sosyal etkileşim kurmaları için kullandığı bir platformdu, ama zaman geçtikçe daha fazla insan bu sosyal medya ağına dahil oldu ve çağımızın şekillenmesinde etkin bir rol oynadı. Son zamanlarda belki eski popülerliğini yitirmiş olsa bile, Facebook hala geniş bir kitleye ulaşmayı sürdürüyor. Dahası, bu sosyal medya devi, artık çeşitli işlevlere sahip.

Facebook, ilk olarak e-ticaret ve grup toplantıları gibi farklı özellikler ekleyerek işlevselliğini artırdı. Artık bir canlı yayın sistemi de bulunuyor. Facebook Canlı Yayın hizmeti, aslında oldukça profesyonel bir altyapı sunuyor ve Twitch gibi platformlarda olduğu gibi oyuncuların canlı yayın yapabilmesine imkan veriyor. Ancak bu hizmet, yalnızca oyunculara değil, canlı yayın yapmak isteyen herkese altyapı hizmeti sunuyor. Bu yayınlar aracılığıyla insanlar, geniş kitlelerle etkileşime geçme şansını yakalıyorlar ve bu fırsat, kullanıcıların değerlendirmesi için son derece elverişli bir yapıda. Zira Facebook hala çok sayıda kullanıcıya ev sahipliği yapıyor ve bu kullanıcıların çok küçük bir bölümüne bile hitap etmek, sizi popüler kılabilir veya toplulukları yönlendirme gücü verebilir.

Bugünlerde yayıncıların oldukça yüksek gelirler elde ettiğini çoğumuz biliyoruz ve bu durum Facebook canlı yayınları için de geçerli. Ancak genellikle yeni yayıncıların canlı yayınlarına pek az izleyici geldiğini görüyoruz, özellikle de geçmişte oluşturdukları bir kitleleri yoksa, çoğunlukla tek başlarına oyun oynuyorlar veya canlı yayın yapıyorlar. Peki, bu durum nasıl aşılabilir?

Facebook Canlı Yayın İzleyicisi Nasıl Arttırılır?
 

Artan canlı yayın izleyici sayısı genellikle daha yüksek gelir ve popülerlik ile eş anlamlıdır. Fakat daha geniş bir canlı yayın izleyici kitlesi elde etmek nasıl mümkün hale getirilir? Birçok insan düzenli olarak canlı yayınlar düzenlemesine rağmen, büyük bir izleyici kitlesi oluşturmayı başaramıyor. Burada, genellikle göz ardı edilen bazı kritik noktaların bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Eğer "Facebook Canlı Yayın İzleyici Sayısı Nasıl Arttırılır?" sorusunu soruyorsanız, bir kanalınızın olduğunu farz edebiliriz. Eğer bir kanalınız yoksa, web sitemiz üzerinden Facebook Canlı Yayın Açma yöntemlerini keşfedebilirsiniz. Ancak şimdilik konumuza dönelim, daha geniş bir izleyici kitlesi elde etmek istiyorsanız dikkate almanız gereken unsurlar şu şekilde sıralanabilir:

Daha geniş bir izleyici kitlesi elde etmek için, öncelikle Facebook Canlı Yayın Botu'nun nasıl kullanılacağını öğrenmeniz gerekmektedir. Bunun ana sebebi, insanların genellikle izleyici olmayan bir yayıncıyı izlemek istememeleridir. Sadece birkaç kişinin sizi izlediği bir yayında başkalarının da katılması ne yazık ki oldukça zor. Bu nedenle Facebook İzlenme Botu kullanmayı düşünmek oldukça kritik bir öneme sahip. Canlı yayınlarınızda çeşitli çekilişler düzenlemek, daha geniş bir izleyici kitlesi çekmenizi sağlayabilir. Çünkü çekilişler genellikle insanların ilgisini çeker ve maddi bir karşılık beklemeden kazanma fırsatı sunar. Bu fırsatı değerlendirmek ve izleyicilere duyurmak oldukça önemlidir. Canlı yayınlarınızın eğlenceli anlarını Instagram sayfalarında reklam olarak kullanmayı deneyin. Bu, izleyicilerin dikkatini çekmekte etkili olabilir. Farklı yayıncılarla işbirliği yapmak, popülerliğinizi hızla artırabilir. Eğer hızla tanınmak ve geniş bir izleyici kitlesi oluşturmak istiyorsanız, farklı yayıncılarla ortak yayınlar düzenlemeyi düşünebilirsiniz. Hatta bu tür işbirlikleri için gerektiğinde finansal tekliflerde bulunabilirsiniz. Yayın yapacağınız gün ve saatleri sayfanızda belirtin. Bu, izleyicilerin sizinle etkileşime geçmeyi daha kolay hale getirecektir.

Facebook Bot İzleyici - 120 Dakika
 

Facebook canlı yayınlarınızda çok fazla insana hitap etmek istiyorsanız bunu yapmanın çok çeşitli yolları olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Ancak bunun yanında, çok fazla insana hitap etmek için aşmanız gereken engellerinde ne kadar çok olduğunun da farkındasınızdır. Uzun vadeli düşünüldüğünde tüm bu engelleri aşmak oldukça zor olabilir. Ancak bu engelleri direkt olarak aşmak zorunda mısınız? Aslına bakarsanız tam olarak bunun böyle olduğu söylenemez. Facebook Bot İzleyici kazanma yoluyla bunu sağlayabilirsiniz. Yani insanları sizi çok fazla kişinin takip ettiğine ikna edebilirseniz işiniz büyük ölçüde kolaylaşacaktır. Ancak burada bilmeniz gereken en önemli noktalardan birisi bot izleyicilerin sürekli olması gerektiğidir.

Süreksiz bir bot izleyici kitlesi genellikle sahte olduğunu belli eder ve insanlar tarafından tepki çeker. Ayrıca bu tip konularda insanlar acımasızca davranıp sizi şikâyet edebilirler ve kanalınızın kapanmasına yol açabilirler. Bunlarla karşılaşmamak için iyi bir panelle çalışmak ve Facebook Canlı Yayın Bot İzleyicileri almak daha akıllıca bir seçim olacaktır. Sonuç olarak aldığınız izleyicilerin çokluğundan ziyade sürekli olmaları daha değerlidir. Yani 2 saat sürecek bir yayın için aynı anda 20 kişilik bir bota sahip olmak ve yayınınızda sürekli olarak 20 kişinin bulunması sizin için kısa bir süreliğine gelmiş olan 200 kişilik botlardan daha değerli olacaktır.

Çünkü çok fazla dalgalanma olması halinde algoritma sizin botlarla çalıştığınızı anlayabilir ve burada sorun yaşamanız kaçınılmaz olur. Sonuç olarak Facebook Canlı Yayın Botları satın almak istiyorsanız yapmanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar olduğu bir gerçek, bunlarla ilgili daha derin detaylar istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Facebook İzleyici Botu Alımı
 

Diğer birçok platformda olduğu gibi Facebook adlı sosyal medya platformunda da canlı yayın açmak mümkün. Hem de bunu artık çok daha kolay bir şekilde ve güçlü bir alt yapı ile yapabiliyorsunuz. Böylece yayınlarınız hem çok daha kaliteli hem de daha fazla kişiye erişme imkanı sunacak yapıda oluyorlar. Facebook İzleyici Botu Alımı ise burada birçok sorunu çözebilecek nitelikte bir alışveriş diyebiliriz. Çünkü çok fazla insana hitap edebilmek için öncelikle belli bir kesime hitap etmeniz gerekiyor. Bu durumda çok doğal bir şekilde insanların sizi tanıması için önceden gelen belirli bir kitleyi işaret ediyor. Eğer böyle bir kitleniz yoksa, mesela Twitch transferiyle Facebook’a gelmediyseniz ya da Youtube yayıncısı olup Facebook’a geçmediyseniz, bu sorunu sıklıkla yaşayacaksınız demek yanlış olmaz.

Facebook Canlı Yayın İzleyici sayısını yükseltmenin en anlaşılabilir ve kolay yolunun botlar olduğunu söylemek kesinlikle yanlış olmaz. Ayrıca burada yaptığınız yapay değişiklikler bir süre sonra gelecek olan doğal değişikliklerin de habercisidir denebilir. Kısa vade de riskli gibi görünse bile bot izleyici getirmek uzun vade de canlı yayınlarınıza daha fazla kişinin gelmesini sağlayacaktır. Başlangıçta bu tip ufak ipuçlarına hakim olursanız ilerlemeniz hem daha kolay olur hem de daha kısa sürede başarıya ulaşırsınız. Ancak tabi ki de sabırlı olmanın önemini es geçmemek lazım.

Eğer sabırsız davranırsanız ve takipçi sayınızla canlı yayın izleyicilerinizin sayısının az olmasından şikayetçi olursanız ilerlemeniz oldukça zor olacaktır. Süreçten keyif almaya bakın ve ilerlemek için bir sebep aramayın. Zaten zamanla canlı yayın ziyaretçileriniz artacak ve daha çok insana ulaşacaksınız. Burada sizin yapmanız gereken birazcık sabırlı olmaya çalışmak ve sürece inanmak. Eğer yeterince çaba gösterirseniz çok fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz ve bu ziyaretçilerle etkileşim yakalayabilirsiniz.

 

Facebook Canlı Yayın İzleyici Botu

Facebook tüm dünyaya açılmayı sağlayan sosyal mecralardan sadece birisidir. Facebook üzerinde canlı yayınlarda bulunan kişiler dünya ülkelerine kolayca kendilerini gösterebilirler. Canlı yayınlarla fenomen olmak, firma tanıtımı yapmak ve satış işlemlerini gerçekleştirmek oldukça mümkündür. Ancak bunları gerçekleştirebilmek için Facebook canlı yayın izlenme satın alınması gerekiyor.

İyi Sosyal Medya Marketi (İYİ SMM) olarak Facebook canlı yayınlarına oldukça büyük katkılarda bulunuyoruz. Facebook üzerinde canlı yayın yapacak olan kişilere diledikleri kadar izleyici sunuyoruz. Facebook canlı yayınlarına sadece 5 dakika içerisinde tüm izleyicileri otomaik olarak gönderiyoruz. 120 dakika boyunca bu izleyicilerin yayında aktif bir şekilde kalmasını sağlıyoruz.

Canlı Yayın İzleyici Avantajları

Bu kategori üzerinden sunmuş olduğumuz Facebook izleyici botu birçok avantajlar sağlar. Bu avantajlar sayesinde yayıncılar tüm işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirler.

Canlı yayın izleyici avantajları şu şekildedir;

 • 5 dakika içerisinde dilediğiniz kadar kişi canlı yayınınıza katılır.
 • 120 dakika boyunca bu kişiler canlı yayında kalırlar.
 • Canlı yayın aktifliğini artırarak ön plana çıkılmasını sağlar.
 • Sayfanıza takipçi ve izleyici etkileşimi kazanmak hız kazanır.

Sunduğumuz Facebook canlı yayın izleme botları bu avantajlar ile ön plana çıkıyor. Uygun fiyatlı olarak dilediğiniz kadar canlı yayın izleyicisini bu kategoriden alabilirsiniz.

Facebook Canlı Yayın İzleyici Arttırma

Facebook canlı yayın izleyici sayısını arttırmak isteyen herkes bu kategori üzerinden alışverişlerde bulunabilirler. Uygun fiyatlı olarak satışa sunduğumuz canlı yayın izleyici arttırma botları, kesinlikle sorunsuz bir şekilde çalışmalar gösterir. Binlerce kişiye kolayca ulaşmak isteyen herkes bu kategori üzerinden canlı yayın izlenmeleri satın alabilirler.

Facebook Canlı Yayın İzleyici Satın Al

Facebook üzerinde canlı yayın gerçekleştiren kişilere yönelik sunmuş olduğumuz canlı yayın izleyici arttırma, oldukça uygun fiyatlıdır. Canlı yayın yapacak olan kişiler yayından birkaç dakika öncesinde gelip diledikleri kadar izleyiciyi satın alabilirler.

Yayın başladıktan 5 dakika sonra satın alınan tüm izleyiciler yayına katılmaya başlarlar. Örneğin 200 izleyici satın alınmışsa, 5 dakika sonra 200 kişi canlı yayına gelir. Hiçbir şekilde dalgalanma ve düşüşler olmadan 120 dakika boyunca yayında kalırlar.

Facebook Canlı Yayın İzleyici Botu

Canlı yayın için Facebook bot atma hizmetine bu kategori üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Canlı yayınlarda aktifliği yakalamak için bu kategori üzerinden tüm canlı yayın yapanlara bot imkanı sunuyoruz. 0-5 dakika arasında izlenme botları yayına katılarak, 120 dakika boyunca aktif bir şekilde yayında beklerler. Böylelikle canlı yayın aktif bir şekilde devam eder. Ayrıca hesapların üst sıralara çıkması sağlanır.
Bilgilendirmeler ve Sıkça Sorulan Sorular

 

Servis ve Hizmet Şartları

 • İzleyiciler 0-15 dakika içerisinde gelir. 
 • 7/24 sipariş verebilirsiniz. Otomatik başlar.
 • 120 dakika yayında kalırlar. Saatlik paket almak için facebook saatlik izleyici satın al tıklayın
 • Dalgalanma olmaz. 
 • Yayın linki girmelisiniz. Örnek link: https://www.facebook.com/kullaniciadi/videos/ID/
 • Yayın Herkese Açık Olmalıdır. Aksi halde bakiyeniz yanar. İade sağlanmaz.
 • Birinci sipariş tamamlanmadan aynı linke ikinci siparişi girmemelisiniz, bakiyeniz yanabilir.
 • m.facebook.com , facebook.com/watch/live/?v=id gibi formatlar kabul edilmez sadece örnekteki gibi link giriniz.
 • Yanlış girilen linklerde iptal/iade yapılmamaktadır.

 

Size Nasıl Güvenebilirim?

Sitemizdeki ödeme işlemleri 3D Güvenli şekilde yapılmaktadır. Bankanız tarafından SMS kodunu girerek güvenli şekilde ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Tüm ödeme işlemleri Shopinext & Shopier gibi BDDK lisanslı ödeme kuruluşları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Hiçbir kart bilgisi sistemimizde tutulmamaktadır. Detaylı bilgi için 14:00 - 02:00 arasında canlı destek hattımıza bağlanabilirsiniz.

İyi Sosyal Medya Marketi

 

⭐️ TikTok canlı izleyici kategorisi aktif!

 

❤️ Kick saatlik izleyici kategorisi satışta. Haftalık ve aylık paketler için canlı desteğe yazın.

 

Tiktok
30 Dakika - 50 İzleyici
 • Yayın Açık Olmalıdır!
 • 5 Dakika İçinde Otomatik Başlar
 • Link: https://www.tiktok.com/@kullaniciadi
 • Şifre Gerekmez
 • 3D Güvenli Ödeme
40.00₺25.00₺
Satın Al