Instagram Organik Kadın Takipçi (Çekiliş) Paketleri

Fenomenlerin çekiliş yaptıkları hesaplar arasına girin! %100 gerçek takipçilerden oluşan takipçiler kazanın. Gerçek kişiler sizi çekiliş sayfası sponsoru olduğunuz için kendi istekleriyle takip ederler. Sipariş vermeden önce aşağıdaki açıklama kısmını okuyun.

Instagram
1.000 Türk Kadın Takipçi Al +250 Hediye
 • %100 Organik Bayan Takipçiler
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
 • Tamamı Aktif Kullanıcılar
179.00₺
SATIN AL
Instagram
2.000 Türk Kadın Takipçi Al +500 Hediye
 • %100 Organik Bayan Takipçiler
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
 • Tamamı Aktif Kullanıcılar
339.00₺
SATIN AL
Instagram
9.000 Türk Kadın Takipçi Al +1.000 Hediye
 • %100 Organik Kadın Takipçiler
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
 • Tamamı Aktif Kullanıcılar
1700.00₺
SATIN AL

Büyük kitleler peşindeyseniz hızlı bir şekilde yüz binlerce takipçiye bu şekilde ulaşmanız mümkün. Sipariş verdiğiniz instagram hesabını düzenlediğimiz çekilişe sponsor olarak ekliyoruz böylece binlerce kişi hesabınızı kendi istekleriyle takip ettiriyoruz.

 

Her çekiliş sonrasında yaşanan %20 civarı düşüşe karşın fazlasıyla gönderim sağlıyoruz. Siparişiniz tamamlandığında en az sipariş verdiğiniz sayı kadar gerçek kişiye gönderilerinizi, hikayelerinizi izletmiş veya bio'nuzdaki linke yönlendirme yapmış olursunuz. Özellikle Instagram'dan satış yapan sayfaların aktarım başladıktan sonra canlı yayın açması faydalı olacaktır.

 

instagram kadin takipci al

 

Bu servisten gelecek takipçilerin %100'ü kadın değildir ancak çekiliş yapan sayfa kadınlara yönelik sayfa ve çekilişin ödülü de kadınlara yönelik ödül olduğu için katılım sağlayarak hesabınızı takip edecek kitlenin ortalama %70'i kadınlardan oluşmaktadır.  

 

Özellikle e-ticaret üzerine veya butik bir şekilde instagramdan satış yapan bir sayfa için sipariş verdiyseniz takipçiler gelmeye başladıktan sonra canlı yayın açmanızı tavsiye ediyoruz. Gönderileriniz sizi yeni takip eden kişilerin önüne hemen düşmeyebilir ancak canlı yayın açtığınızda hem bildirim gider hem de hikayeler kısmında ilk sırada gözükürsünüz. Böylece yeni gelen takipçilerinize ürünlerinizi tanıtma, kendinizden ve markanızdan haberdar etme fırsatı yakalamış olursunuz. 

 

Bu servis özellikle butik ve online satış yapan sayfalar için etkilidir.

 

Hizmet Açıklaması


- Başlama Süresi: Yoğunluğa Bağlı Olarak 2-3 Gün İçinde. (10.000 ve üzeri siparişlerde başlatılması 7-10 günü bulabilir.)
- Hesabınız gizli olmamalı.
- Kalite: Yüksek Kalite
- Düzenlediğimiz çekilişlerde sayfanızı sponsor ekleyerek ve takip etme koşulu ile %100 gerçek Türk Bayan takipçilere sahip olmanızı sağlıyoruz.
- Sipariş verilen profile en az 15 gün sonra tekrar sipariş verilebilir.
- Bot takipçiler olmadığı için ani 'silinmeler' yaşanmaz, aktif takipçiler olduğundan bir miktar unfollow yaşanabilir.

- Siyasi,kumar,şiddet ve cinsel içerikli profillere işlem yapılmamaktadır. İşlem yapılacak olan profilin gerçek kişiye ait olması gerekmektedir. Minimum yüklenmiş 5 fotoğrafa sahip olması gerekmektedir.

- Verdiğiniz sipariş sistemde tamamlanmadan aynı linke 2. siparişi vermeyiniz.
- Servise yoğun talep olması halinde hız ve başlangıç süresinde değişimler olabilir

 

 

 

Instagram hesabınız genel kitlelere yönelik bir hesap ise instagram türk takipçi satın al paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde çekiliş yöntemi ile aktarım sağlanmaktadır.

anahtar kelimeler: instagram takipçi satın al, instagram takipçi kasma, instagram takipçi hilesi, instagram çekilişle takipçi al, instagram organik türk takipçi, instagram bayan takipçi satın al, instagram türk kadın takipçi al,kadın takipçi satın al,organik takipçi

%50 İNDİRİM FIRSATI!

Ekim Ayı Boyunca Tüm Twitch Paketlerinde Geçerli %50 İndirim!

Ay sonuna kadar tüm Twitch servislerinde %50 indirim fırsatı! Twitch izleyici botu, takipçi, kanal izlenme ve klip izlenme servislerinde indirimi kaçırmayın.

Tüm Twitch paketlerinde kullanmak için %50 İndirim kodunuz: Twitch50

 

İnstagram Çekilişle Takipçi Nedir ve Nasıl Gönderilir?

Fenomenlerin çekiliş yaptıkları hesaplar arasına girin! %100 organik, Türk kişilerden oluşan takipçiler kazanın. Sipariş verdikten sonra çekiliş hesaplarımız profilinizi takip eder ve hesabınız sponsor listesine eklenmiş olur. 

Gerçek kişiler sizi çekilişe katılma koşulu olarak kendi istekleriyle takip ederler. Böylece tamamen organik bir şekilde %100 Türk takipçileriniz olur. 

Sitedeki tüm paketlerde kullanmak için %30 indirim kodunuz: Merhaba30

KAMPANYA!4 GÜN 3 SAAT 27 DAKİKA
Twitch
Saatlik 50 İzleyici
 • Detaylı Bilgi Sayfa Altında
 • 50 İzleyici Listesi
 • Tam Gizlilik
 • 3D Güvenli Ödeme
 • %50 İndirim Kodunuz: Twitch50
34.00₺19.00₺
SATIN AL