Instagram Organik Kadın Takipçi (Çekiliş) Paketleri

Fenomenlerin çekiliş yaptıkları hesaplar arasına girin! %100 gerçek takipçilerden oluşan takipçiler kazanın. Gerçek kişiler sizi çekiliş sayfası sponsoru olduğunuz için kendi istekleriyle takip ederler. Bu kategoride çekiliş yapıp sayfanızı sponsor listesine ekleyen sayfa %90 bayan takipçilere sahiptir. O sebeple bayan takipçi al kategorisinden vereceğiniz siparişlerde sizi takip edecek olan kitle yüksek oranda kadın hesaplardan oluşur. Sipariş vermeden önce aşağıdaki açıklama kısmını okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Anahtar kelimeler: bayan takipçi satın al, kadın takipçi satın al, çekilişle takipçi satın al

Instagram
2.000 Türk Kadın Takipçi
 • %90 Kadın Kitle
 • Başladıktan Sonra 0-3 Gün İçerisinde Tamamlanır
 • Aktif Hesaplar Olduğu İçin Çekiliş Sonrası %25'e Kadar Düşüş Olabilir
 • 3D Güvenli Ödeme
400.00₺
Satın Al
Instagram
4.000 Türk Kadın Takipçi
 • %90 Kadın Kitle
 • Başladıktan Sonra 0-3 Gün İçerisinde Tamamlanır
 • Aktif Hesaplar Olduğu İçin Çekiliş Sonrası %25'e Kadar Düşüş Olabilir
 • 3D Güvenli Ödeme
800.00₺
Satın Al
Instagram
9.000 Türk Kadın Takipçi
 • %90 Kadın Kitle
 • Başladıktan Sonra 0-3 Gün İçerisinde Tamamlanır
 • Aktif Hesaplar Olduğu İçin Çekiliş Sonrası %25'e Kadar Düşüş Olabilir
 • 3D Güvenli Ödeme
2500.00₺
Satın Al
Instagram
15.000 Türk Kadın Takipçi
 • %90 Kadın Kitle
 • Başladıktan Sonra 0-3 Gün İçerisinde Tamamlanır
 • Aktif Hesaplar Olduğu İçin Çekiliş Sonrası %25'e Kadar Düşüş Olabilir
 • 3D Güvenli Ödeme
5250.00₺
Satın Al
Instagram
20.000 Türk Kadın Takipçi
 • %90 Kadın Kitle
 • Başladıktan Sonra 0-3 Gün İçerisinde Tamamlanır
 • Aktif Hesaplar Olduğu İçin Çekiliş Sonrası %25'e Kadar Düşüş Olabilir
 • 3D Güvenli Ödeme
6900.00₺
Satın Al
Instagram
Yılbaşı Çekilişi - 60.000 Takipçi
 • %80 Kadın Kitleli Fenomen Çekilişi
 • Minimum 60.000 Takipçi Garantili
 • 29 Aralık'ta Başlar
 • Canlı Destekten Detaylı Bilgi Alınız
9000.00₺

Instagram Kadın Takipçi Satın Al Hizmet Açıklaması


- Başlama Süresi: Yoğunluğa Bağlı Olarak 2-3 Gün İçinde. (10.000 ve üzeri siparişlerde başlatılması 10 günü bulabilir.)
- Tamamlanma Süresi: Siparişiniz başladıktan sonra 3 gün içinde.
- Hesabınız gizli olmamalı.
- Düzenlediğimiz çekilişlerde sayfanızı sponsor ekleyerek ve takip etme koşulu ile %100 gerçek Türk Bayan takipçilere sahip olmanızı sağlıyoruz.
- Bot takipçiler olmadığı için ani 'silinmeler' yaşanmaz, aktif takipçiler olduğundan bir miktar takipten çıkma yaşanabilir. Bu sebeple aldığınız paketten daha fazlasını gönderiyoruz. 
- Siyasi,kumar,şiddet ve cinsel içerikli profillere işlem yapılmamaktadır. İşlem yapılacak olan profilin gerçek kişiye ait olması gerekmektedir. Minimum yüklenmiş 5 fotoğrafa sahip olması gerekmektedir.
- Verdiğiniz sipariş sistemde tamamlanmadan aynı linke 2. siparişi vermeyiniz.
- Servise yoğun talep olması halinde hız ve başlangıç süresinde değişimler olabilir


İnstagram Bayan Takipçi Satın Al

Büyük kitleler peşindeyseniz hızlı bir şekilde yüz binlerce takipçiye bu şekilde ulaşmanız mümkün. Sipariş verdiğiniz instagram hesabını düzenlediğimiz çekilişe sponsor olarak ekliyoruz böylece binlerce kişi hesabınızı kendi istekleriyle takip ettiriyoruz.

Her çekiliş sonrasında yaşanan %20 civarı düşüşe karşın fazlasıyla gönderim sağlıyoruz. Siparişiniz tamamlandığında en az sipariş verdiğiniz sayı kadar gerçek kişiye gönderilerinizi, hikayelerinizi izletmiş veya bio'nuzdaki linke yönlendirme yapmış olursunuz. Özellikle Instagram'dan satış yapan sayfaların aktarım başladıktan sonra canlı yayın açması faydalı olacaktır.

Çekiliş takipçileri sayfanıza bir bağlılık göstermez, amaçları çekilişe katılmak ve çekilişteki ödülü almaktır. Bu sebeple çekiliş takipçileri genellikle çekiliş sonrası takipten çıkmaya meyillidir. Takipçiler geldikten sonra canlı yayın açarsanız bu kişiler ile etkileşim kurarak sayfanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

 

instagram kadin takipci al

 

Çekilişle Takipçi Satın Al

Sipariş verdiğiniz instagram hesabınızı Instagram'da düzenlenen çekilişlere sponsor olarak ekliyoruz böylece binlerce kişiye hesabınızı kendi istekleriyle takip ettiriyoruz. Bu kategoriden verdiğiniz siparişlerde çekilişi yayınlayan sayfalar kadın kitleye yönelik olduğu için %90 kadın takipçileriniz olur. 10'dan fazla kadın üzerine sayfalar ve blogger sayfaları çekilişi paylaşır.
 

Bu servisten gelecek takipçilerin %100'ü kadın değildir ancak çekiliş yapan sayfa kadınlara yönelik sayfa ve çekilişin ödülü de kadınlara yönelik ödül olduğu için katılım sağlayarak hesabınızı takip edecek kitlenin ortalama %90'ı kadınlardan oluşmaktadır.  

 

Özellikle e-ticaret üzerine veya butik bir şekilde instagramdan satış yapan bir sayfa için sipariş verdiyseniz takipçiler gelmeye başladıktan sonra canlı yayın açmanızı tavsiye ediyoruz. Gönderileriniz sizi yeni takip eden kişilerin önüne hemen düşmeyebilir ancak canlı yayın açtığınızda hem bildirim gider hem de hikayeler kısmında ilk sırada gözükürsünüz. Böylece yeni gelen takipçilerinize ürünlerinizi tanıtma, kendinizden ve markanızdan haberdar etme fırsatı yakalamış olursunuz. 

 

Bu servis özellikle butik ve online satış yapan sayfalar için etkilidir.

 

Instagram Bayan Takipçi Satın Alırken Şifremi Vermeme Gerek Var mı?

Hayır, sitemizdeki hiçbir hizmette sizden şifrenizi veya hesabınız ile giriş yapmanızı talep etmiyoruz. Instagram bayan takipçi al, kadın takipçi hilesi şeklinde hizmet verip sizden şifrenizi talep eden sitelere itibar göstermeyiniz. Bu tür siteleri kullanarak hesabınızı tehlikeye atmış olursunuz. Sitemizdeki tüm paketlerde sipariş formuna instagram hesabınızın linkini veya sadece kullanıcı adını yazmanız yeterlidir. Siparişlerinizi otomatik olarak işleme alınır.

 

Instagram Bayan Takipçi Keşfete Düşmede Etkili mi?

Instagram'da bayan takipçilerin etkisi, keşfet özelliğinde belirginleşir. Instagram'da daha fazla vakit geçiren bayan kullanıcılar, keşfete düşme oranınızı da yükseltirler. Instagram bayan takipçi satın alma hizmetimizden yararlanarak, keşfet bölümüne daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bayan kullanıcılar, etkileşim oranı daha yüksek olduğu için, etiketleme, paylaşım, beğeni gibi etkileşimlere daha fazla katılırlar. Bayan kullanıcıların dikkatini çektiyseniz, yoğun bir etkileşime hazır olmalısınız.

Güvenilir bir profil oluşturmanın etkisi de büyüktür. Güvenilir profiliniz sayesinde profil ziyaretleriniz de artar. Bayan takipçilere yönelik paylaşımların çoğalması, İyi Sosyal Medya ekibinin Instagram bayan takipçi satın alma konusunda özel çalışmalar yapmasını gerektirmiştir. Genel olarak, Instagram paylaşımları bayan kullanıcılara hitap etmektedir. Keşfet bölümünde karşınıza çıkan içerikler, bunu açıkça gösterir. Yemek, makyaj, kişisel bakım gibi alanlarda aktif olan birçok bayan odaklı sayfalar mevcuttur.

Instagram bayan takipçi satın alma hizmetimiz, direkt keşfete düşürmese de hesabınzın takipçi sayısının artarak popüler hale gelmenize yardımcı olur.. Profesyonel ekibimiz, gönderilerinizin daha fazla etkileşim kazanmasına yardımcı olur. Kendinizi profesyonel ekibimize emanet etmekten çekinmeyin. İyi Sosyal Medya ekibi, bayan takipçi satın al kategorisinde sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

 

 

Çekilişle takipçi paketlerinde tamamlanma süreleri uzundur. Genellikle 0-7 gün arasında tamamlanır. Eğer takipçiler paket satın aldıktan hemen sonra gelsin istiyorsanız 0-3 saatte tamamlanan instagram türk takipçi satın al paketlerimizi inceleyebilirsiniz. 


anahtar kelimeler: instagram takipçi satın al, instagram takipçi kasma, instagram takipçi hilesi, instagram çekilişle takipçi al, instagram organik türk takipçi, instagram bayan takipçi satın al, instagram türk kadın takipçi al,kadın takipçi satın al,organik takipçi,takipçi hilesi, 10 bin takipçi, 20 bin takipçi, satın al, 2023

İyi Sosyal Medya Marketi

 

⭐️ Kick takipçi kategorisinde büyük indirim uygulandı. Anlık başlar!

 

❤️ TikTok canlı izleyici kategorisi aktif!

 

Kick
100 Takipçi
 • Anlık Başlar
 • Kaliteli Hesaplar
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Düşüşlere Karşı %20 Fazla Gönderilir
200.00₺100.00₺
Satın Al