Discord Bir Oyun Oynuyor Nasıl Yapılır?

Discord Bir Oyun Oynuyor Nasıl Yapılır?

Discord açıkken oynadığınız oyunun diğer kullanıcılara görünmesini istiyorsanız Discord bir oyun oynuyor nasıl yapılır sorusunu sizlere yanıtlıyoruz. Oyun severlerin neredeyse oyun ile aynı anda açtıkları Discord oyun oynandığı üre boyunca kullanılıyor. Online oyunlarda tam ekran oynama keyfini bölmeden aynı zamanda Discord üzerinden de oyuncular ile sesli görüşmek mümkün olabiliyor. Bu sayede özellikle indirmeli online oyunlarda takım olan oyuncuların birbirileri ile iletişimde olmaları mümkün oluyor. Geçmiş dönemlerin Messenger uygulamasının günümüzdeki modern hali olan Discord uygulaması kullanıcıların oyun oynama keyfini artırıyor ve onlara rahatlık sağlıyor.

Discord uygulamasında birçok farklı özellik bulunuyor. Her biri oyunculara konfor sunmak ve rahat bir oyun ortamı sağlamak için oluşturulmuş olan bu özellikler çok basit yöntemler ile kullanılabiliyor. Discord uygulamasının sevilen ve beğenilen özellikleri arasında Discord bir oyun oynuyor özelliğini aktif etmek de bulunuyor. Discord bir oyun oynuyor nasıl yapılır sorusuna yanıt bulan oyuncular hangi online oyunda olduklarını bu sayede diğer oyunculara kolay bir şekilde gösterebiliyor.

Discord Oyun Etkinliği Açma

Discord bir oyun oynuyor nasıl yapılır sorusunun yanıtı aslında çok basit. Discord uygulamasına girdikten sonra birkaç adım ile bu özelliği aktif hale getirebilirsiniz. Bu özellik için ek bir yazılım tercih etmeniz gerekiyor. Uygulamayı kurduktan sonra hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bunun için şu adımları takip edin;

 •  https://premid.app/  adresine tıklayın.
 • Ekranda görülecek olan “İndir” butonuna basın.
 • Size uygun işletim sistemini tercih ederek indirme işlemine devam edin.
 • Programı kurun ve çalıştırın.
 • Uygulamayı indirdiğiniz siteye geri dönerek aynı sayfada bulunan eklentiyi indirin.
 • Eklentiyi kurduktan sonra program otomatik çalışmaya başlayacaktır.
 • Program üzerinden hangi oyunu oynadığınızı seçebilir ve Discord’da görünmesini sağlayabilirsiniz.

Discord Oyun Oynuyor Nasıl Yapılır 2021

Discord bir oyun oynuyor nasıl yapılır sorusuna yanıt bulmak için farklı alternatiflerden de yararlanabilirsiniz. Farklı bir eklenti ve yazılım tercih ederek de aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yazılım olmadan bu özelliği aktif hale getirebilmeniz şu an için mümkün görünmüyor. Daha ileri dönemlerde Diacord bu durum ile ilgili bir güncelleme yaparsa o zaman uygulama üzerinden Discord bir oyun oynuyor nasıl yapılır sorusuna yanıt aramanız da mümkün olur.

Discord Bir Oyun Oynuyor Nasıl Yapılır? makalemizin sonuna geldik dilerseniz Discord Üye Satın Al paketlerimizi incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

İyi Sosyal Medya Marketi

 

⭐️ Kick takipçi kategorisinde büyük indirim uygulandı. Anlık başlar!

 

❤️ TikTok canlı izleyici kategorisi aktif!

 

Kick
100 Takipçi
 • Anlık Başlar
 • Kaliteli Hesaplar
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Düşüşlere Karşı %20 Fazla Gönderilir
200.00₺100.00₺
Satın Al