Discord Çevrimdışı Üye Satın Al Paketleri

Discord üye satın al kategorisi paketleri satın almadan önce sunucu davet linkinizin sınırsız olduğundan emin olun. Bu servisten gelen kullanıcılar sunucuya giriş sırasında yapılan manuel doğrulama işlemlerini aşamazlar. Discord sunucu üyesi satın al servisi ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki açıklamaları okuyun.

Discord
100 Çevrimdışı Global Üye
 • Global Üyeler, Çevrimdışı Kalırlar
 • Tamamlanma Süresi 0-48 Saat
 • Tam Gizlilik
 • 3D Güvenli Ödeme
64.00₺
Discord
1.000 Çevrimdışı Global Üye
 • Global Üyeler, Çevrimdışı Kalırlar
 • Tamamlanma Süresi 0-48 Saat
 • Tam Gizlilik
 • 3D Güvenli Ödeme
400.00₺
Satın Al
Discord
2.000 Çevrimdışı Global Üye
 • Global Üyeler, Çevrimdışı Kalırlar
 • Tamamlanma Süresi 0-48 Saat
 • Tam Gizlilik
 • 3D Güvenli Ödeme
750.00₺
Satın Al
Discord
5.000 Çevrimdışı Global Üye
 • Global Üyeler, Çevrimdışı Kalırlar
 • Tamamlanma Süresi 0-48 Saat
 • Tam Gizlilik
 • 3D Güvenli Ödeme
1600.00₺
Satın Al
Discord
10.000 Çevrimdışı Global Üye
 • Global Üyeler, Çevrimdışı Kalırlar
 • Tamamlanma Süresi 0-48 Saat
 • Tam Gizlilik
 • 3D Güvenli Ödeme
3000.00₺
Satın Al
Discord
20.000 Çevrimdışı Global Üye
 • Global Üyeler, Çevrimdışı Kalırlar
 • Tamamlanma Süresi 0-48 Saat
 • Tam Gizlilik
 • 3D Güvenli Ödeme
5750.00₺
Satın Al

***SİPARİŞİNİZİN TAMAMLANABİLMESİ İÇİN ÖNEMLİ***


- Sipariş verdikten sonra linkteki botu sunucunuza ekleyin ve canlı desteğe bildirin. https://memberbot.net/
-
Sunucuya ekleyeceğiniz botun herhangi bir yetkisi yoktur. Reklam içermez.
- Üye gönderimi bittikten sonra botu sunucudan kaldırabilirsiniz.
- Sunucu ayalarından moderasyon ayalarını düşüğe almanız yeterlidir olacaktır. Vpn, Spam ve Güvenlik botlarını kapatalım. Üye girişi bittikten sonra eski ayarlara alabilirsiniz.
- Sipariş vermeden önce aşağıdaki servis açıklamalarını okuduğunuzdan emin olun.

 

Servis Açıklamaları

 

- Sipariş verdikten sonra linkteki botu sunucunuza ekleyin ve canlı desteğe bildirin. https://memberbot.net/
- Sunucuya ekleyeceğiniz botun herhangi bir yetkisi yoktur. Reklam içermez.
- Üye gönderimi bittikten sonra botu sunucudan kaldırabilirsiniz.
- Sunucu ayalarından moderasyon ayalarını düşüğe almanız yeterlidir olacaktır. Vpn, Spam ve Güvenlik botlarını kapatınız. Üye girişi bittikten sonra eski ayarlara alabilirsiniz.


- Tamamlanma süresi: Sistem yoğunluğuna bağlı olarak 0-48 saat.
- Sunucu davet linkiniz sınırsız süreli, sınırsız kullanıcılı olmalıdır. Geçersiz davet linki paylaşan siparişler iptale düşer, iade yapılmaz.
- Doğrulama (Verification) gerektiren sunuculara giriş yapamazlar. Doğrulamayı geçebilen üye servisi farklıdır.
- Yoğunluğa bağlı olarak siparişlerin başlama ve yüklenme süreleri değişebilir.
- Hepsi profil resimlidir. İsimleri yabancı ve birbirinden farklıdır
- Üyeliklerin hepsi E-mail ve Telefon Onaylı Hesaplardır.
- Üyelerin geneli profil resimli olarak gelir. ( Resimsiz %5 )
- Üyelerin nickleri karışık olarak dünya genelinde kullanılan Global Nicklerden ve İsimlerden Oluşmaktadır.
- Moderasyon ayarları görseldeki gibi olmalıdır. https://prnt.sc/Am7_4vz7VwEO
- Paket satın alarak servis açıklamalarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Okuyup anlayarak satın alınız.

 

Discord Üye Satın Almak


Discord Üye Satın Almak Son zamanlarda oyuncuların bir araya geldiği ve birlikte çeşitli etkinlikler esnasında iletişim kurdukları uygulamaların çeşitliliği oldukça arttı. Bu uygulamaların sayısı günler geçtikçe artmaya da devam ediyor. Ancak tüm bu uygulamaların arasından bir tanesi gerçekten de çok çeşitli yönleriyle diğerlerinin önüne geçmeyi başarıyor. Bu uygulamayı birçok kişi muhtemelen biliyordur, adı Discord. Bu uygulama ilk başta oyuncular tarafından sıklıkla kullanılan bir uygulama olarak kayıtlara geçmişti. Ancak şu an hedef kitlesi belirli değil demek doğru olacaktır. Çünkü gerçekten de ders için, etkinlikler için ya da oyunlar için birçok kişi bu uygulamayı kullanmayı tercih edebiliyor. İnsanların bu tip uygulamalara ilgi duymaları son derece doğal ve anlaşılır, gerçekten de iletişim problemini tam anlamıyla maliyetsiz ve kolay bir hale getiriyor. Ancak burada önemli olan bazı temel noktalar da olduğunu söylemek doğru olacaktır. Discord üzerinde üye sayısı önemli bir gösterge olarak kullanıldığı için insanlar daha fazla üyeye sahip olmak isteyebilirler. Bu son derece anlaşılır bir durum, ancak fazla üyeye sahip olmak her zaman çok mümkün olmayabiliyor. Kimi zaman üyeler belirli süreliğine grupta kalıp daha sonra ayrılabiliyorlar. İşte bu yüzden insanlar Discord Üye Satın Al sayfalarına yönelebiliyorlar.

Discord için üye satın alımı yapmak oldukça doğal bir durum aslında. Birçok kişi hali hazırda bu işlemi yapıyor ve gerçekten bu işlemleri yapıp memnun kalan ciddi bir kitle de mevcut denilebilir. Sonuçta Discord Üye Kasma işlemleri daima zor olmuştur ve bu tip işlemleri para karşılığında çok kısa bir süre de uygulatmak daha iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Peki bu işlemleri yaparken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Sonuçta insanlar bu tip işlemleri çok sık bir şekilde yapmazlar ve genellikle böylesi şeyler illegal olarak görülür. Ancak burada aslında illegal olan yani sorunlu olan hiçbir şey yoktur. Sistem gayet olağan bir şekilde çalışır ve belirli bir üye sayısına sahip olmayı sadece ufak bir ücret karşılığında mümkün kılabilir. Burada eğer Discord Üye Satın Alma İşlemi ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız sitemizden ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Kısaca dikkat edilmesi gereken noktalara değinmek gerekirse şunlar söylenebilir:

 • Üye satın alma işlemi oldukça basit ancak güvenilirlik gerektiren bir iştir. Eğer siz üye satın almaya karar vermişseniz ve bu işi yaptırmak için belirli bir yerle anlaşmışsanız oldukça dikkatli hareket etmiş olmanız gerekir. Aksi takdir de istediğiniz sonucu alamamanız ya da güvenlik problemleriyle karşılaşmanız olası olabilir. Daha önce birçok kişi Discord Üye Kasma işlemlerinden faydalanmak isterken sorun yaşamıştı. Bu tip durumlara maruz kalmamak için güvenilir SMM Panel sistemleri ile çalışmaya özen göstermeniz faydalı olacaktır.
 • İyi bir SMM panel üye kalitesine dikkat eder. Sizde bunun üzerine düşünmelisiniz. Her türlü üye olsun ancak sayı olsun mantığı burada kanallarınıza zarar verebilir. Kaliteli ve sahte olmayan üyelere sahip olmak sizler için önemli bir değişken olmalı. Birçok kişi sahte üyelerle sadece sayıyı arttırmaya gayret ediyor ancak bu mantıklı bir hareket değil. Çünkü üye kalitesi çoğunlukla sayıdan çok daha önemli bir etken olarak algoritma tarafından algılanıyor. Discord Türk Üye Satın Alma işleminde en çok dikkat edilmesi gereken noktanın burası olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.
 • Satın aldığınız üyelerin bir kısmı bir süre sonra kanalınızı bırakmak isteyebilir ve sayı da düşüşler olabilir. Bu oldukça anlaşılır ve aslında olması gereken de bir durumdur. Ancak aktif bir kanal sahibiyseniz bu tip problemlerle nadiren karşılaşırsınız. Çünkü aktif kanallar daima kullanıcılar için ilgi çekici olmuşlardır. İlgi çekici olan sayfaları ziyaret etmek sonuçta kullanıcıların daha iyi vakit geçirmesine ve kanalınıza bağımlı olmalarına yol açar.

Discord Takipçi Satın Almak
 

Discord kanalları çoğunlukla takipçi satın alma işlemlerine soğuk yaklaşabiliyorlar. Ancak yüksek takipçi sayısının önemiyle ilgili bazı detayları bilmek gerekli denilebilir. Eğer dikkat edilirse Twitch yayıncılarının popülerlik kazanmasıyla ilgili konularda Discord platformunun büyük bir etkinliği olduğu fark edilebilir. İnsanlar bazı kanallar sırf daha kalabalık diye o kanallarda vakit geçirmeyi tercih edebiliyorlar. Yani Discord Takipçi Satın Almak çoğunlukla yeni insanları çekmek için faydalı olabiliyor. Tabi ki de burada kanalınızın ne kadar iyi bir kanal olduğu konusu da oldukça önemli olabilir. Çünkü insanlar iyi bir sohbetin döndüğü ve eğlenceli olan yerlerde vakit geçirmek konusunda istekli olabiliyor. Sonuç olarak iyi bir kanala sahipseniz takipçi almak sizin için büyük bir itekleyici güç oluşturacaktır. Ancak kanalınız sorunluysa muhtemelen takipçi almanın da çok bir faydasını göremeyeceksiniz. Kimsenin içeride sohbet etmediği ve sesli bir akışın oluşmadığı kanallarda binlerce üye olması önemsizdir. İnsanlar bu tip yerlerde takılmak istemezler ve bu oldukça doğal bir durum. Bu nedenle kanalınızı iyi bir şekilde inşa etmeli ve kanalla ilgili konularda hassas olmalısınız. Eğer gerçekten büyük ve insanların içinde sohbet edip, iyi vakit geçirdiği bir kanala sahip olmak istiyorsanız kanalınıza mesai ayırmanız gerektiğini unutmayın.

Discord Üye Sayısı Nasıl Arttırılır?
 

Sesli sohbet platformlarının en popüler olanı Discord son zamanlarda insanların ilgisini daha çok çekmeyi başardı. Özellikle oyuncular ve Twitch kullanıcıları arasında popüler olan bu platform şimdilerde çevrimiçi eğitimin de katkılarıyla daha profesyonel bir hal almış oldu. Zoom gibi platformların yapabildiği şeyleri yapabilen Discord adlı uygulamayı kullanmanın birçok avantajı var. Ancak bu avantajlardan faydalanabilmek için öncelikle iyi bir kanala sahip olmak gerektiğini unutmamak gerekiyor. Discord Üye Sayısı Nasıl Arttırılır? sorusu da tabi ki burada önem kazanıyor. Bu soruyla ilgili daha önemli detayları öğrenmek istiyorsanız sitemizde biraz vakit geçirip ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Ancak burada temel olarak bilinmesi gereken bazı önemli noktalar var ve bunlara değinmekte faydalı olacaktır. Öncelikle Discord Üye Kasma işlemlerinin temelinde insanların ilgisinin yattığını unutmamak gerekiyor. Çünkü daha fazla insana ulaşabilmek için daha iyi bir online ortama sahip olmak gerekir. Bu tip bir sistemi oluşturmakta tabi ki de kanal sahiplerinin üzerine düşüyor.

Uzun vade de başarılı bir kanala sahip olmakla ilgili bir diğer önemli nokta da iyi SMM Panellerle çalışmak denilebilir. SMM Panellerin bazıları güvenilir olmadıklarından dolayı Discord Üye Sayısı Arttırma işlemleri esnasında kanallara zarar verebiliyorlar. Böylesi bir durumla karşılaşmak tabi ki de hiç kimsenin hoşuna gitmeyecektir. Sonuçta iyi bir kanala sahip olmak çoğunlukla uzun zaman alan bir şey ve emeklerinizin boşa gitmesini istemezsiniz. Tüm bunlar düşünüldüğü zaman kaliteli SMM panellerle çalışmak çoğu zaman hayati bir önem taşıyor ve bunun ne kadar kritik olduğunu fark etmeyen kullanıcılar genellikle olumsuz durumlara maruz kalarak ders çıkartıyorlar. Eğer sizde sorunlu bir süreç geçirmek istemiyorsanız ve daha fazla üyeye daha kısa süre içerisinde erişmek istiyorsanız kaliteli bir SMM panel bulun ve doğru bir yöntemle beraber bu panelle iş birliği yapın. Kısa sürede bunun karşılığını alacaksınız. 

 

 

Bu servisten gelen kullanıcılar sunucuya giriş sırasında yapılan manuel doğrulama işlemlerini aşamazlar. Bu koşulu sağlayan, doğrulama işlemlerini geçebilen üyeler satın almak için diğer Discord servisimiz olan Discord Gerçek Türk Sunucu Üyesi kategorisini inceleyebilirsiniz.

7/24 Çevrimiçi Discord üye satın al servisimiz için tıklayın.

 

anahtar kelimeler: discord üye hilesi, discord üye satın al, discord üye artırma, discord 100 üye, discord üye kasma, discord Türk üyesi discord sunucu üyesi satın al, sunucu üyesi kasma, discord sunucu