Discord Gerçek Türk Sunucu Üyesi Paketleri

Discord sunucularınıza gerçek ve Türk kişileri yönlendiriyoruz. Doğal duran gerçek kullanıcı adları ve genellikle profil fotoğrafları olan hesaplar sunucunuza katılır. Katılım sağlayan kişiler kesinlikle bot vs. değil, Türk gerçek kişilerdir. Böylece sunucunuzun reklamını da yapmış olursunuz.

Discord
10 Türk Üye
 • Türk ve Gerçek Hesaplar Sunucunuza Katılır
 • 0-24 Saatte Tamamlanır
 • Gerçek Kişiler Olduğu İçin %15 Civarında Düşüş Olabilir
 • Gün İçinde Çevrimiçi Olabilirler
45.00₺
Discord
25 Türk Üye
 • Türk ve Gerçek Hesaplar Sunucunuza Katılır
 • 0-24 Saatte Tamamlanır
 • Gerçek Kişiler Olduğu İçin %15 Civarında Düşüş Olabilir
 • Gün İçinde Çevrimiçi Olabilirler
110.00₺
Discord
50 Türk Üye
 • Türk ve Gerçek Hesaplar Sunucunuza Katılır
 • 0-24 Saatte Tamamlanır
 • Gerçek Kişiler Olduğu İçin %15 Civarında Düşüş Olabilir
 • Gün İçinde Çevrimiçi Olabilirler
210.00₺
Discord
100 Türk Üye
 • Türk ve Gerçek Hesaplar Sunucunuza Katılır
 • 0-72 Saatte Tamamlanır
 • Bot Olmadığı İçin Silinme Olmaz
 • Gerçek Oldukları İçin Çevrimiçi Kalabilirler
350.00₺

 

Discord Üye Satın Almak


Discord Üye Satın Almak Son zamanlarda oyuncuların bir araya geldiği ve birlikte çeşitli etkinlikler esnasında iletişim kurdukları uygulamaların çeşitliliği oldukça arttı. Bu uygulamaların sayısı günler geçtikçe artmaya da devam ediyor. Ancak tüm bu uygulamaların arasından bir tanesi gerçekten de çok çeşitli yönleriyle diğerlerinin önüne geçmeyi başarıyor. Bu uygulamayı birçok kişi muhtemelen biliyordur, adı Discord. Bu uygulama ilk başta oyuncular tarafından sıklıkla kullanılan bir uygulama olarak kayıtlara geçmişti. Ancak şu an hedef kitlesi belirli değil demek doğru olacaktır. Çünkü gerçekten de ders için, etkinlikler için ya da oyunlar için birçok kişi bu uygulamayı kullanmayı tercih edebiliyor. İnsanların bu tip uygulamalara ilgi duymaları son derece doğal ve anlaşılır, gerçekten de iletişim problemini tam anlamıyla maliyetsiz ve kolay bir hale getiriyor. Ancak burada önemli olan bazı temel noktalar da olduğunu söylemek doğru olacaktır. Discord üzerinde üye sayısı önemli bir gösterge olarak kullanıldığı için insanlar daha fazla üyeye sahip olmak isteyebilirler. Bu son derece anlaşılır bir durum, ancak fazla üyeye sahip olmak her zaman çok mümkün olmayabiliyor. Kimi zaman üyeler belirli süreliğine grupta kalıp daha sonra ayrılabiliyorlar. İşte bu yüzden insanlar Discord Üye Satın Al sayfalarına yönelebiliyorlar.

Discord için üye satın alımı yapmak oldukça doğal bir durum aslında. Birçok kişi hali hazırda bu işlemi yapıyor ve gerçekten bu işlemleri yapıp memnun kalan ciddi bir kitle de mevcut denilebilir. Sonuçta Discord Üye Kasma işlemleri daima zor olmuştur ve bu tip işlemleri para karşılığında çok kısa bir süre de uygulatmak daha iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Peki bu işlemleri yaparken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Sonuçta insanlar bu tip işlemleri çok sık bir şekilde yapmazlar ve genellikle böylesi şeyler illegal olarak görülür. Ancak burada aslında illegal olan yani sorunlu olan hiçbir şey yoktur. Sistem gayet olağan bir şekilde çalışır ve belirli bir üye sayısına sahip olmayı sadece ufak bir ücret karşılığında mümkün kılabilir. Burada eğer Discord Üye Satın Alma İşlemi ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız sitemizden ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Kısaca dikkat edilmesi gereken noktalara değinmek gerekirse şunlar söylenebilir:

 • Üye satın alma işlemi oldukça basit ancak güvenilirlik gerektiren bir iştir. Eğer siz üye satın almaya karar vermişseniz ve bu işi yaptırmak için belirli bir yerle anlaşmışsanız oldukça dikkatli hareket etmiş olmanız gerekir. Aksi takdir de istediğiniz sonucu alamamanız ya da güvenlik problemleriyle karşılaşmanız olası olabilir. Daha önce birçok kişi Discord Üye Kasma işlemlerinden faydalanmak isterken sorun yaşamıştı. Bu tip durumlara maruz kalmamak için güvenilir SMM Panel sistemleri ile çalışmaya özen göstermeniz faydalı olacaktır.
 • İyi bir SMM panel üye kalitesine dikkat eder. Siz de bunun üzerine düşünmelisiniz. Her türlü üye olsun ancak sayı olsun mantığı burada kanallarınıza zarar verebilir. Kaliteli ve sahte olmayan üyelere sahip olmak sizler için önemli bir değişken olmalı. Birçok kişi sahte üyelerle sadece sayıyı arttırmaya gayret ediyor ancak bu mantıklı bir hareket değil. Çünkü üye kalitesi çoğunlukla sayıdan çok daha önemli bir etken olarak algoritma tarafından algılanıyor. Discord Türk Üye Satın Alma işleminde en çok dikkat edilmesi gereken noktanın burası olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.
 • Satın aldığınız üyelerin bir kısmı bir süre sonra kanalınızı bırakmak isteyebilir ve sayı da düşüşler olabilir. Bu oldukça anlaşılır ve aslında olması gereken de bir durumdur. Ancak aktif bir kanal sahibiyseniz bu tip problemlerle nadiren karşılaşırsınız. Çünkü aktif kanallar daima kullanıcılar için ilgi çekici olmuşlardır. İlgi çekici olan sayfaları ziyaret etmek sonuçta kullanıcıların daha iyi vakit geçirmesine ve kanalınıza bağımlı olmalarına yol açar.

Discord Takipçi Satın Almak
 

Discord kanalları çoğunlukla takipçi satın alma işlemlerine soğuk yaklaşabiliyorlar. Ancak yüksek takipçi sayısının önemiyle ilgili bazı detayları bilmek gerekli denilebilir. Eğer dikkat edilirse Twitch yayıncılarının popülerlik kazanmasıyla ilgili konularda Discord platformunun büyük bir etkinliği olduğu fark edilebilir. İnsanlar bazı kanallar sırf daha kalabalık diye o kanallarda vakit geçirmeyi tercih edebiliyorlar. Yani Discord Takipçi Satın Almak çoğunlukla yeni insanları çekmek için faydalı olabiliyor. Tabi ki de burada kanalınızın ne kadar iyi bir kanal olduğu konusu da oldukça önemli olabilir. Çünkü insanlar iyi bir sohbetin döndüğü ve eğlenceli olan yerlerde vakit geçirmek konusunda istekli olabiliyor. Sonuç olarak iyi bir kanala sahipseniz takipçi almak sizin için büyük bir itekleyici güç oluşturacaktır. Ancak kanalınız sorunluysa muhtemelen takipçi almanın da çok bir faydasını göremeyeceksiniz. Kimsenin içeride sohbet etmediği ve sesli bir akışın oluşmadığı kanallarda binlerce üye olması önemsizdir. İnsanlar bu tip yerlerde takılmak istemezler ve bu oldukça doğal bir durum. Bu nedenle kanalınızı iyi bir şekilde inşa etmeli ve kanalla ilgili konularda hassas olmalısınız. Eğer gerçekten büyük ve insanların içinde sohbet edip, iyi vakit geçirdiği bir kanala sahip olmak istiyorsanız kanalınıza mesai ayırmanız gerektiğini unutmayın.

Discord Üye Sayısı Nasıl Arttırılır?
 

Sesli sohbet platformlarının en popüler olanı Discord son zamanlarda insanların ilgisini daha çok çekmeyi başardı. Özellikle oyuncular ve Twitch kullanıcıları arasında popüler olan bu platform şimdilerde çevrimiçi eğitimin de katkılarıyla daha profesyonel bir hal almış oldu. Zoom gibi platformların yapabildiği şeyleri yapabilen Discord adlı uygulamayı kullanmanın birçok avantajı var. Ancak bu avantajlardan faydalanabilmek için öncelikle iyi bir kanala sahip olmak gerektiğini unutmamak gerekiyor. Discord Üye Sayısı Nasıl Arttırılır? sorusu da tabi ki burada önem kazanıyor. Bu soruyla ilgili daha önemli detayları öğrenmek istiyorsanız sitemizde biraz vakit geçirip ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Ancak burada temel olarak bilinmesi gereken bazı önemli noktalar var ve bunlara değinmekte faydalı olacaktır. Öncelikle Discord Üye Kasma işlemlerinin temelinde insanların ilgisinin yattığını unutmamak gerekiyor. Çünkü daha fazla insana ulaşabilmek için daha iyi bir online ortama sahip olmak gerekir. Bu tip bir sistemi oluşturmakta tabi ki de kanal sahiplerinin üzerine düşüyor.

Uzun vade de başarılı bir kanala sahip olmakla ilgili bir diğer önemli nokta da iyi SMM Panellerle çalışmak denilebilir. SMM Panellerin bazıları güvenilir olmadıklarından dolayı Discord Üye Sayısı Arttırma işlemleri esnasında kanallara zarar verebiliyorlar. Böylesi bir durumla karşılaşmak tabi ki de hiç kimsenin hoşuna gitmeyecektir. Sonuçta iyi bir kanala sahip olmak çoğunlukla uzun zaman alan bir şey ve emeklerinizin boşa gitmesini istemezsiniz. Tüm bunlar düşünüldüğü zaman kaliteli SMM panellerle çalışmak çoğu zaman hayati bir önem taşıyor ve bunun ne kadar kritik olduğunu fark etmeyen kullanıcılar genellikle olumsuz durumlara maruz kalarak ders çıkartıyorlar. Eğer sizde sorunlu bir süreç geçirmek istemiyorsanız ve daha fazla üyeye daha kısa süre içerisinde erişmek istiyorsanız kaliteli bir SMM panel bulun ve doğru bir yöntemle beraber bu panelle iş birliği yapın. Kısa sürede bunun karşılığını alacaksınız. 

Bilgilendirmeler ve Sıkça Sorulan Sorular

 • Türk, gerçek hesaplar Discord sunucunuza katılır. Fotoğraflı/fotoğrafsız karışık Türk kitle. 
 • Örnek link formatı: https://discord.gg/xyDJCfENUU
 • Bot hesaplar olmadığı için silinme yaşanmaz. Gerçek kişiler olduğu için bir süre sonra kanaldan ayrılabilirler, garanti verilmemektedir.
 • Sipariş miktarına bağlı olarak ortalama 0-72 saat içerisinde tamamlanır. Yoğunluk durumunda bu süre uzayabilir.
 • Banlanma veya sunucu kapanma riski bulunmamaktadır.
 • İlk sipariş tamamlanmadan sitemizden veya herhangi başka bir platformdan ikinci bir sipariş girmemelisiniz. Aksi takdirde siparişiniz yanabilir.
 • Hatalı girilen linklere, süresi geçen davetiyelere gönderim yapılamaz. Davet linkini süresiz yapmalısınız.

 

Diğer Discord üye satın al kategorilerimiz:

Discord çevrimiçi üye satın al 

- Discord bot üye satın al

 

 

anahtar kelimeler: discord üye hilesi, discord üye satın al, discord üye artırma, discord 100 üye, discord üye kasma, discord Türk üyesi discord sunucu üyesi satın al, sunucu üyesi kasma, discord sunucu

İyi Sosyal Medya Marketi

 

 

Twitch Premium
Aylık 10 İzleyici +Raid
 • 7/24 Otomatik Başlar
 • 30 Raid Hakkı
 • %100 İzleyici Listesi
 • Dalgalanma Olmaz
 • İzleyiciler Baskın Atılan Kanal Yayını Kapatana Kadar veya Sipariş Verilen Kanal Tekrar Yayına Geçene Kadar Kalırlar.
 • Saat Sınırlaması Yok
1800.00₺1350.00₺
Satın Al