Instagram Çekiliş Takipçisi %100 Türk ❤️ Paketleri

Fenomenlerin çekiliş yaptıkları hesaplar arasına girin! %100 Türk hesaplardan oluşan takipçiler kazanın. Türk ve gerçek kişiler sizi çekiliş sayfası sponsoru olduğunuz için kendi istekleriyle takip ederler. Sipariş vermeden önce servis açıklamalarını okuyunuz. Gelen kitle, sipariş başlama ve tamamlanma süresi, iade & telafi durumları ile alakalı bilgiler aşağıdadır. Çekiliş ile takipçi satın al yöntemi ile nasıl takipçi gönderildiği ile ilgili detaylar için aşağıdaki açıklamaları okuyunuz. Anahtar kelimeler: instagram takipçi satın al, instagram takipçi kasma, instagram ucuz takipçi, instagram, instagram takipçi hilesi, takipçi satın al, çekilişle takipçi satın al,güvenilir takipçi satın alma,takipçi satın al ucuz

Instagram
1.000 Çekiliş Takipçisi
 • 0-72 Saat İçerisinde Başlar
 • %100 Türk Hesaplar
 • %20 Civarı Düşüş Olabilir
 • Detaylı Bilgi Sayfa Altında
150.00₺
Satın Al
Instagram
3.000 Çekiliş Takipçisi
 • 0-72 Saat İçerisinde Başlar
 • Başladıktan Sonra 2-3 Gün İçinde Tamamlanır.
 • %20 Civarı Düşüş Olabilir
 • %100 Türk Hesaplar
450.00₺
Satın Al
Instagram
5.000 Çekiliş Takipçisi
 • 0-72 Saat İçerisinde Başlar
 • Başladıktan Sonra 0-3 Gün İçinde Tamamlanır.
 • %20 Civarı Düşüş Olabilir
 • %100 Türk Hesaplar
1000.00₺
Satın Al
Instagram
10.000 Çekiliş Takipçisi
 • 0-72 Saat İçerisinde Başlar
 • Başladıktan Sonra 5 Gün İçinde Tamamlanır.
 • %20 Civarı Düşüş Olabilir
 • %100 Türk Hesaplar
2000.00₺
Satın Al
Instagram
20.000 Çekiliş Takipçisi (20-25K)
 • 20 Bin Garantilidir.
 • 20-25 Bin Arasında Takipçi Gelir
 • %20 Civarı Düşüş Olabilir
 • %100 Türk Hesaplar
3500.00₺
Satın Al

Instagram Takipçi Satın Al


İnstagram takipçi satın al, fotoğraf paylaşmak, insanlara anlık bildirimler vermek ve arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle sürekli olarak etkileşim halinde kalmak günümüzün en popüler aktivitelerinin başını çekiyor. Diğerlerinin ne yaptığını bilmek ve bununla ilgili düşünmek istiyoruz. Aynı zamanda başka insanların da bizim neler yaptığımızı, ne kadar iyi vakit geçirdiğimizi görmeleri hoşumuza gidiyor.

Tabi ki tüm bunlar insanın doğasında olan şeyler ve bu nedenden dolayı da bizleri mutlu edebiliyor. Bu aktiviteyi de hayatımıza en iyi yerleştiren uygulama tartışmasız bir şekilde Instagram oldu. İnsanlar bu akıma kendilerini öylesine kaptırmaya başladılar ki bir süre sonra beğeni almak, takipçi kazanmak gibi konularda ilerlemek için adeta mücadele vermeye başladılar. Bu durum bir açıdan doğal bir oldu çünkü bu işin sonucunda insanlar dopamin salgılamaya ve daha mutlu hissetmeye başlıyorlar.

Tüm bunlar birilerinin Instagram Takipçi ve Beğeni Satın Alma işlemlerini yapmalarına yol açtı. Çoğu kişi kısa bir süre içerisinde bu tip işlemleri daha bir hızlı şekilde yapabilmek için belirli ücretler ödemeye başladılar. Peki, insanların Instagram isimli bu sosyal medya platformuna böylesine bağımlı olmalarının sebepleri ne?

 • Günlük hayatta her fırsatta sosyalleşmek mümkün değildir, hatta birçoğumuz sosyalleşmekten bazen çekinebiliriz. Ancak aynı şey Instagram’da geçerli değil. Sürekli olarak sosyalleşme imkânı veren Instagram bu yüzden bizlere iyi gelir.
 • Instagram Takipçisi Satın Alma işlemi yaparak ya da doğal takipçiler kazanarak bir süre sonra ünlü olma imkanına sahip oluruz. Başkaları tarafından tanınmak insanları iyi hissettirir.
 • Başkalarının ne yaptığını bilme fırsatı bizler için önemlidir. Yabancıların FOMO adını verdikleri “bir şeyleri kaçırma korkusu” tarafından baskı altında kalmamızı engeller.
 • İnsanlar sahip olduğu şeyleri başkalarına göstermekten mutluluk duyar. Her ne kadar gösteriş tasvip edilen bir şey olmasa da Instagram sayesinde buna erişebiliriz.

Tüm bunlar söz konusu uygulamanın günümüzde neden bu kadar popüler olduğunu bizlere çok iyi bir şekilde gösteriyor. Bununla birlikte Instagram Çekilişle Takipçi Kazanma işlemlerinin de neden son zamanlarda bu denli popüler hale geldiğini açıklıyor, aslına bakarsanız eğer sizde çekiliş yoluyla takipçi kazanmak istiyorsanız sitemizde bununla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Instagram Takipçi Satın Al ile Nasıl Fenomen Olunur?
Günümüzün en popüler mesleklerinden bir tanesi de Instagram fenomenliği, birçokları tarafından bir meslek olarak görülmese bile günümüz gerçeklerinin arasına girmeyi başardı. Çağrı Taner, Reynmen gibi daha birçok sosyal medya ünlüsünün çok iyi kazançlar elde ettiğini fark eden insanlar artık Instagram Fenomeni Nasıl Olunur? sorusunun cevabını arıyorlar. Bu konudaki talebin anlaşılır olduğunu söylemek mümkün. Peki, gerçekten de bir sosyal medya ünlüsü olmak için ne yapmalısınız?

 • Öncelikle bilmeniz gereken en önemli şey ilgi çekici bir hesaba sahip olmanız gerektiğidir. İlgi çekici bir hesabınız varsa zaten zamanla post paylaştıkça takipçi sayınız artacaktır.
 • Instagram Çekilişle Takipçi Satın Alma işlemlerini uygulamak kısa süre içerisinde doğal takipçi sayınızın artmasını sağlayacaktır. Bu da uzun vade de fenomen olmanıza yardımcı olacak.
 • Story atmanın ne kadar önemli olduğunu unutmayın. Story attığınız için insanlar sizin aktif olduğunuzu düşünecek ve sayfanıza ilgi duyacaklar.
 • Bir süre sonra para kazanmaya başladığınızda çok fazla reklam almak gibi bir hataya düşmeyin. Bu işe yaramaz, insanların kaçmasına yol açar.

Instagram Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır?
Birçok İnstagram hesabının doğal bir şekilde büyümek için çekiliş yaptığına şahit olmuşsunuzdur. Belki de bu çekilişlerden bir kısmına katıldınız. Ancak burada asıl amaç tabi ki de durduk yere insanlara hediye dağıtmak değil. Zaten bu çekilişlere katılabilmek için belirli sayfalara ve kanallara beğeni atmanız ya da takip etmeniz istenir. Eğer bu şartları yerine getirmemişseniz hediyeleri alamazsınız, çekilişi kazansanız bile.

Instagram Çekilişi ile Takipçi Satın Alma

Instagram Çekilişi ile Takipçi Satın Alma metodu da buradan çıkmış bir yöntem aslına bakarsanız. İnsanlar sürekli olarak çekiliş yapmak ve bunu duyurmakla uğraşmak istemiyorlar ve bu yüzden büyük sayfaların çekilişlerine ortak olup takipçi kasıyorlar. Bu çok mantıklı ve işe yarar bir yöntem denilebilir. Düşünsenize sahte takipçi almaktansa gerçek takipçileri bir nedenden dolayı sayfanıza almak çoğu zaman daha akıllıca olacaktır.

Çekiliş yapanların tanınırlık seviyesine göre hesabınıza gelen takipçi sayısı artacaktır. Kimi çekilişler yoluyla birkaç gün içerisinde hesabınıza 10K takipçi bile gelebilir ki bu oldukça büyük bir sayı diyebiliriz. Ancak tabi ki de gelen takipçi sayısına göre ödeyeceğiniz fiyatta artacaktır. Çünkü bazı kişilere araç hediye bile edilebiliyor. Böyle büyük hediyelerin olduğu çekilişlere katılmak her zaman çok daha maliyetli olacaktır. Bu tip bir maliyetin altına girebiliyorsanız evet mantıklı olacaktır, ancak herkes böyle maliyetlerin altına giremez.

Instagram Çekilişi Yoluyla Takipçi Kazanmak

Eğer siz de Instagram Çekilişi Yoluyla Takipçi Kazanmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir ve uygun fiyatlı paketleri inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun ve gerçekten de kayda değer sayıda takipçi kazanmanızı sağlayacak paketlerimiz mevcut.

Ancak birçok kişi burada bazı şüphelere sahip olabiliyor. Instagram Türk Takipçi Satın Alma yoluyla hızlıca 50 bin takipçiye ulaşabiliriniz ve bunu çok ucuz bir fiyat karşılığında yapabilirsiniz. Neden daha fazla para verip daha az takipçi alacaksınız ki? Bu çok mantıksız ve anlamsız olur. İşte bunun sebeplerine bir göz atalım.

 • Çünkü çekilişle gelen takipçilerin her biri aktif kişilerdir. Takipçilerinizin hali hazırda aktif olmaları Instagram tarafından bilinir ve daha iyi bir hesap olduğunuz yönünde çıkarım yapılır.
 • Aktif takipçiler doğal bir şekilde etkileşim oluştururlar. Daha yüksek etkileşim her zaman daha iyi bir hesap anlamına gelir. Bazen beğeni, yorum ya da DM almak gibi olabilir.
 • Sahte takipçi alımlarında genel olarak bir süre sonra takipçi sayısında bariz bir azalma yaşanır. Takipçilerin bir kısmı takibi bırakırlar. Instagram Çekilişi Yoluyla Takipçi Satın Alma işleminde de benzer bir durum olabilir ancak hesabınızı beğenip bırakmamalarını sağlarsanız bunu yaşamazsınız.
 • Çekiliş sonucunda hesabınızı takip eden kişiler bir süre sonra yine çekiliş yapacağınızı düşünüp kazanma şansları olması için sizi takipten çıkmayabilir ve bu sizin işinize yarayacaktır.

İşte tüm bu nedenlerden dolayı Instagram Takipçi Sayısı Arttırmak için çekiliş, sahte takipçiden daha iyidir sonucuna varılabilir. Diğer farklı nedenlerde tabi ki de söz konusu olacaktır. Örnek olarak bu şekilde takipçi kazanmak Instagram tarafından illegal görünmez ve hesabınıza zarar verme riski yoktur. Herhangi bir şekilde sorun yaşamazsınız ve hesabınızın engellenmesi söz konusu bile olmaz. Ancak diğer durumda yani sahte takipçi satın aldığınızda bazı riskleri de göze almış olursunuz. Tabi ki de iyi bir SMM panelle çalıştığınız takdir de bu tip riskler neredeyse hiç olmaz ancak yine de iyi bir hesabınız varsa ve en ufak bir riski bile almak istemiyorsanız bu durumda Çekilişle Takipçi Kasmak çok daha mantıklı bir davranış olacaktır. Ancak yeni başladığınız ve amatör, henüz bir değeri olmayan bir hesap sahibiyseniz sahte takipçiler satın almak ilk başta daha mantıklı olabilir.


Çekiliş İle Instagram Takipçi Satın Al Hizmeti 

Düzenlediğimiz çekilişlerde sayfanızı sponsor listesine ekleyerek sizleri takip etme koşulu ile %100 Türk takipçilere sahip olmanızı sağlıyoruz.

Büyük kitleler peşindeyseniz en hızlı şekilde yüz binlerce takipçiye ulaşmak istiyorsanız çekiliş ile takipçi satın alma yöntemi ile bunu başarmanız mümkün. Yüz binlerce takipçisi olan çekiliş hesapları takipçilerine hediyeler dağıtırken sayfanızı sponsorlar arasına ekliyoruz. Böylece çekilişe katılmak için hesabınızı kendi istekleriyle takip ederler.


Özellikle e-ticaret üzerine veya butik bir şekilde instagramdan satış yapan bir sayfa için sipariş verdiyseniz takipçiler gelmeye başladıktan sonra canlı yayın açmanızı tavsiye ediyoruz. Bu yeni takipçileriniz ile etkileşime girmenizi kolaylaştırır, gönderilerinizi kısa süre içinde onların anasayfasına düşürür.


Gönderileriniz sizi yeni takip eden kişilerin önüne hemen düşmeyebilir ancak canlı yayın açtığınızda hem bildirim gider hem de hikayeler kısmında ilk sırada gözükürsünüz. Böylece yeni gelen takipçilerinize ürünlerinizi tanıtma, kendinizden ve markanızdan haberdar etme fırsatı yakalamış olursunuz. 

 

Bu servis özellikle butik ve online satış yapan sayfalar için etkilidir. Bu kişilerin sayfanız ile etkileşimini satışa dönüştürebilirsiniz.

 

Kişisel hesabınız için de bu paketleri kullanarak istediğiniz kadar takipçi sayısına kolayca ulaşabilirsiniz. 

 

instagram kadin takipci al

 

Hizmet Açıklaması


- Link: Instagram Kullanıcı Adı Giriniz @ Koymayınız.
- Başlama Süresi: Aldığınız Pakete Göre Ortalama 0-72 Saat. (10 Bin ve Üzeri Paketlerde Başlama Süresi Farklıdır)
- Tamamlanma Süresi: Aldığınız Pakete Bağlı Olarak 0-72 Saat. (Küçük paketler başladığı gün içinde tamamlanır. Organik bir şekilde artar. Anlık hizmet değildir.)
- Siparişlerde Yoğunluk Durumunda Belirtilen Ortalama Süreler Uzayabilir. Takipçi ihtiyacınız acil ise 0-2 saatte tamamlanan Hızlı Türk Takipçi Satın Al paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
- Sipariş ile alakalı gelişmelerden sizi mail adresiniz veya sipariş verdiğiniz instagram adresi üzerinden haberdar ederiz. Sipariş formunun doğru doldurulması tavsiye edilir.
- Çekiliş kazanma şansını artırmak isteyenler yan hesaplarından takip edebiliyor. Bu sebeple çekiliş yöntemi takipçilerinde profil resimsiz hesaplar da takip edebilir. Bunun önüne geçememekteyiz.
- Hesabınız Gizli Olmamalı. Aksi takdirde gönderim sağlanamaz.
- Kalite: Orta Kalite


- Düzenlediğimiz çekilişlerde sayfanızı sponsor ekleyerek ve takip etme koşulu ile %100 Türk takipçilere sahip olmanızı sağlıyoruz.
- Bot takipçiler olmadığı için ani 'silinmeler' yaşanmaz, aktif ve gerçek takipçiler olduğundan çekiliş sonrası sayfanızın kategorisine göre takipten çıkmalar olabilir. Buna önlem olarak siparişinizden fazlasını gönderiyoruz, sonradan telafi göndermiyoruz.

 

*** Çekiliş sayfamızın engellenmesi, çekiliş sayfamızın takibini çıkartmak, gelen takipçileri engellemek, hesabı gizliye almak, kullanıcı adını değiştirmek gibi gönderimi engelleyen tüm hareketlerde, sipariş tamamlandı yapılacak ve hiçbir mesuliyet kabul edilmeyecektir ✔️
*** Çekilişten yeni çıkmış, bot atılmış veya çok kasılmış hesaplarda onunla beraber başlayan siparişler baz alınarak işlem yapılır. Bu gibi hesaplara yapılacak eksik geldi, çok düştü vb. itirazlar kabul edilmeyecektir ✔️

 

 

 • Siyasi, kumar, şiddet ve cinsel içerikli profillere işlem yapılmamaktadır.
 • İşlem yapılacak olan profilin gerçek kişiye veya işletmeye ait olması gerekmektedir. 
 • Verdiğiniz sipariş sistemde tamamlanmadan aynı linke 2. siparişi vermeyiniz.
 • Servise yoğun talep olması halinde hız ve başlangıç süresinde değişimler olabilir.

 

 

 

Instagram hesabınız kadın kitlelere yönelik bir hesap ise instagram kadın takipçi al paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde çekiliş yöntemi ile aktarım sağlanmaktadır. Aktarılan kitlenin %85'i bayan takipçilerden oluşmaktadır.

Siparişinizin 3-4 gün içerisinde değil de anlık olarak tamamlanmasını istiyorsanız diğer servisimiz olan instagram Türk takipçi satın al kategorisini inceleyebilirsiniz. 1.000 adet takipçiyi ortalama 0-2 saatte tamamlamaktadır.

 

anahtar kelimeler: instagram takipçi satın al, instagram takipçi kasma, instagram takipçi hilesi, instagram çekilişle takipçi al, instagram takipçi artırma, orgnanik takipçi al, türk takipçi satın al, güvenilir takipçi satın alma,takipçi satın al ucuz, 10 bin takipçi satın al, instagram takipçi satın al ucuz, instagram türk takipçi

İyi Sosyal Medya Marketi

 

⭐️ TikTok canlı izleyici kategorisi aktif!

 

❤️ Kick saatlik izleyici kategorisi satışta. Haftalık ve aylık paketler için canlı desteğe yazın.

 

Tiktok
30 Dakika - 50 İzleyici
 • Yayın Açık Olmalıdır!
 • 5 Dakika İçinde Otomatik Başlar
 • Link: https://www.tiktok.com/@kullaniciadi
 • Şifre Gerekmez
 • 3D Güvenli Ödeme
40.00₺25.00₺
Satın Al