[Çözüldü] Tiktok Erişim Engeli Nasıl Kalkar?

[Çözüldü] Tiktok Erişim Engeli Nasıl Kalkar?

Tiktok video paylaşımlarında engel ile karşılaşıyorsanız Tiktok erişim engeli nasıl kalkar sorusuna yanıt arayanlar arasındasınız. Tiktok normal şartlarda kullanıcılarına 60 saniyeye kadar kısıtlamasız video paylaşım seçeneği sunuyor. Uygulamaya IOS, Android ve Windows gibi farklı işletim sistemlerinden gelişmiş seçenekler ile erişmek mümkün olabiliyor.13 yaş aştı ve 18 y aş üstü grupta yer alıyorsanız, kullanım için gerekli izinleri verdikten sonra Tiktok uygulamasını sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Tiktok video paylaşımı sırasında uygulamada engel ile karşılaşıyorsanız Tiktok erişim engeli nasıl kalkar sorusunun yanıtına ve bu sorunun nedenlerine birlikte bakalım.

Tiktok Erişim Engeli Kaldırma

Tiktok erişim engeli nasıl kalkar sorusu son dönemlerde birçok kullanıcı tarafından araştırılıyor. Tiktok’ta eğer erişim engeli problemi ile karşılaşıyorsanız bu durumda sistemin sizin güvenliğinizin tehlikede olduğunu tahmin ettiğinden önlem aldığını düşünebilirsiniz. Uygulamanın engelleri ile karşılaşmamanız için kullanım sırasında size verilen limitleri aşmamanız gerekir. Tiktok eğer sizin birden fazla hesap ile etkileşime geçtiğinizi düşünüyorsa bu durumda size engel koyması normaldir. Tiktok limitlerine uyarak bu sınırlamalardan kurtulabilirsiniz.

Tiktok Erişim Engeli Süresi

Tiktok erişim engeli nasıl kalkar sorusu kadar Tiktok erişim engeli ne kadar sürer sorusunun yanıtı da önemlidir. Kullanıcılara engel bildirimi direkt olarak ulaşmaz. Öncesinde bir uyarı gönderilir. Bu şekilde uygulamanın kullanıcı kaybı yaşamasının önüne geçmek amaçlanır. Verilen bu uyarının dikkate alınmaması durumunda bu kez kullanıcıların hesabına erişim engeli getirilir. Tiktok erişim engeli nasıl kalkar konusunda bahsi geçen engeli anlamanız için bazı ipuçlarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Tiktok videolarınıza gelen beğeniler eğer normalden daha az ise,
  • Keşfet alanında bulunan hashtaglar bir işe yaramıyorsa,
  • Video yorumlarınız bir anda azaldıysa
  • Tiktok takipçi sayınız giderek azalıyorsa

Bu durumda Tiktok uygulamasından engel yediğinizi anlayabilirsiniz.

Tiktok Erişim Engelini Kaldırma

Tiktok erişim engeli nasıl kalkar sorusunu şu şekilde yanıtlayabiliriz;

  • Tiktok’a giriş yapın.
  • Sağ altta bulunan “Ben” sekmesine tıklayın.
  • Sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayın.
  • “Destek” bölümünde yer alan “Bir Problem mi Var” seçeneğini tıklayın.
  • Açılan yeni sayfada sağ üstte bulunan ikona tıklayın.
  • Destek mesajı bölümüne giriş yaptıktan sonra “Tiktok keşfet engeli yedim, lütfen kaldırır mısınız” veya benzeri bir mesaj yazarak gönderin.

Mesaj sistem yetkililerine gittikten sonra bir hafta içerisinde değerlendirme sonucunda engeliniz kaldırılacaktır. Tiktok erişim engeli nasıl kalkar konusunda araştırma yaparken Tiktok engeli neden olur konusunda da araştırma yaparak konu hakkında bilgi almanız önerilir.

Tiktok Mavi Tikli Yorum paketimiz sayesinde Hesabınız organik olarak büyüme sağlayacak Bütün tiktok paketlerimiz şimdi %20 indirimli olarak satın alabilirsiniz.