Güncel Bilgiler

 

Güncel Bilgilendirmeler

●⚠ Artık yurtdışındaki müşterilerimiz Visa ve Mastercard kartları ile ödeme gerçekleştirebilirler.
● Instagram servislerinde müşteri memnuniyetini korumak adına bot takipçi satışı yapmıyoruz. Aktif Türk ve gerçek kişilerden oluşan çekilişle organik takipçi satın al ve Türk takipçi satın al (hızlı) olmak üzere 2 adet kategori bulunmaktadır.
Twitch takipçi satın al paketlerindeki takipçiler AhmetYılmaz1345 gibi isimlere sahip Türk bot takipçilerdir. Hızlı bir servistir, genellikle 30 dakika içerisinde tamamlanır.
● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.
Twitch bot izleyici servisinde 20.00 - 00.00 arasında yoğunluğa bağlı olarak dalgalanmalar olabilir. Aşağı yönlü dalgalanma eğer uzun sürerse canlı desteğe bildirdiğiniz takdirde süreniz uzatılırak telafi sağlanır. 
● Youtube Türk abone kategorisinde sağlayıcı değiştirdiğimiz için fiyatlar yenilendi. Youtube Türk abone satın al servisinde düşme olmaz.1.000 adet 0-3 günde tamamlanır.
TikTok takipçi satın al kategorisinde dünya geneli bir yavaşlama mevcut. Ortalama gönderim süresi 0-72 saattir.
● Youtube 4000 saat satın al hizmetinde ortalama gönderim süresi 7-10 gün arasındadır. Düşüşlere karşı garantili, kaliteli bir servistir.

 

İnstagram Takipçi Satın Al

Büyük kitleler peşindeyseniz en hızlı şekilde instagram takipçi satın al paketlerimiz ile on binlerce takipçiye ulaşabilirsinzi. Hepsi aktif ve Türk takipçilerdir. Instagram; sosyal medya platformları arasında en yaygın olarak kullanılan ve en çok kullanıcısı olan platformdur. Takipçi satın alarak daha geniş kitlelere hitap edebilir, çevrenizdeki ve dijital dünyadaki itibarınızı artırabilirsiniz. İnstagram takipçi satın alma işleminde iki kategorimiz bulunmaktadır. Bunlardan biri çekilişle takipçi satın al ve diğeri aktif Türk takipçi satın al servisidir. Çekilişle gönderim yöntemi ile ilgili detaylar kategori açıklamasında mevcut. Hızlı takipçi satın al kategorisi ise ücretsiz takipçi kasma sitelerine yetki veren gerçek, aktif Türk takipçilerden oluşur. O sebeple gönderim süresi daha hızlıdır. Ortalama 0-1 saat içerisinde tamamlanır.

Twitch Takipçi Satın Al

Twitch'te yayın mı yapıyorsunuz? Twitch iştirak programının takipçi görevlerini geçmek, kanalınızın takipçisini fazla göstererek olumlu bir etki yaratmak için Twitch takipçi satın al servisimiz size göre! Aynı İnstagram takipçi satın alma servisimiz gibi Twitch takipçi satın alma servisimiz de çok hızlıdır. Bu servis 0-30 dakika içerisinde tamamlanır ve asla düşüş olmaz. Düşüşlere karşı garantilidir, düşüş olursa canlı desteğe bağlanıp telafi sağlanmasını isteyebilirsiniz. Bu kategoriden gelen hesaplar Türk bot takipçi isimlerden oluşur AyseCelik4345, MahmutOrhan283 gibi.

Tik Tok Takipçi Hilesi - Satın Al

Google Maps Yorum Satın Al

Youtube 4000 Saat Satın Al

Youtube Abone Satın Al

 

Türkiye'nin En İyi Sosyal Medya Marketine Hoş Geldiniz!

Yeni Servisler ve Güncellemeler:

 

✔ Youtube Combo Paket kategorisi yayında! Tek bir pakette %100 Türk abone, yorum, beğeni ve izlenme! İndirimli tanıtım paketi aktif!

❤ Telegram kanalımız yayında! Anlık indirim kuponları ve yeni servis duyuruları için aramıza katılın: t.me/iyismm

 Instagram %100 Türk aktif takipçi servisi yenilendi. Kaliteyi test etmeniz için 100 takipçili deneme paketi aktifleştirildi

❤ Yurtdışı ödeme yöntemi eklendi. Visa veya Mastercard ile yurt dışından ödeme yapabilirsiniz.

Yeni %70 Türk Youtube abone servisi aktif. Düşüş yok!

 

Youtube
Başlangıç Paketi [Tanıtım Fiyatı]
  • 100 Türk Abone
  • 100 Türk İzlenme
  • 30-50 Adet Olumlu Türk Yorum
  • 50-70 Adet Türk Beğeni
  • Hepsi Türk ve Gerçek Kullanıcılar!
  • Videonuz Organik Şekilde Etkileşim Alır
  • 3D Güvenli Ödeme
150.00₺99.00₺
Satın Al
3 Dakika Önce