Güncel Bilgiler

Güncel Bilgilendirmeler ve Kullanım Şartları
 

✔ İnstagram kategorisine ucuz bot takipçi ve gizli profillere gönderilebilen takipçi satın al servisleri eklendi. Telafi, garanti, iade vs. yoktur. Servis açıklamalarını okumadan satnı almayınız.

⚡ Aylık, haftalık, günlük Twitch izleyici servislerinde süre sınırlaması yoktur. Paketiniz aktif olduğu sürece kullanabilirsiniz.

❤ Tik Tok canlı yayın izleyici servislerinde indirim uygulandı.

✔ Youtube sanatçı rozeti alma paketi aktif.

⭐ İnstagram çekiliş takipçisi paketleri yenilendi, %50 indirim uygulandı.

⚡ 0-2 Saatte tamamlanan İnstagram Türk takipçi servisinde %20 indirim uygulandı. Anlık başlar!

❤ İnstagram otomatik beğeni paketleri aktif.

● Discord üye servisi yenilendi. Örnek sunucu linki eklendi. Türk ve profil resimli hesaplar. --> Discord üye satın al
TikTok 1 milyon video izlenme paketi kampanyalı fiyatı ile aktif! 
● Havale/EFT ödeme yöntemlerinde geçerli %10 indirim kodunuz: HAVALE10
● Clubhouse Club Takipçi servisi hizmetinizde!
● Tik Tok canlı yayın izleyici servisi aktif. 10 dakika içerisinde otomatik başlar.
⚠ Artık yurtdışındaki müşterilerimiz Visa ve Mastercard kartları ile ödeme gerçekleştirebilirler.
● Instagram servislerinde müşteri memnuniyetini korumak adına bot takipçi satışı yapmıyoruz. Aktif Türk ve gerçek kişilerden oluşan çekilişle organik takipçi satın al ve Türk takipçi satın al (hızlı) olmak üzere 2 adet kategori bulunmaktadır.
● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.
● Youtube 4000 saat izlenme satın al hizmetinde ortalama gönderim süresi 7-10 gün arasındadır. Düşüşlere karşı 30 gün garantilidir.
● İyi SMM, sunulan hizmetlerde ilgili sosyal medya kuruluşunun çıkardığı güncelleme, yaptırım gibi durumların sonucu olarak hizmet şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

 

İnstagram Takipçi Satın Al

Büyük kitleler peşindeyseniz en hızlı şekilde instagram takipçi satın al paketlerimiz ile on binlerce takipçiye ulaşabilirsinzi. Hepsi aktif ve Türk takipçilerdir. Instagram; sosyal medya platformları arasında en yaygın olarak kullanılan ve en çok kullanıcısı olan platformdur. Takipçi satın alarak daha geniş kitlelere hitap edebilir, çevrenizdeki ve dijital dünyadaki itibarınızı artırabilirsiniz. İnstagram takipçi satın alma işleminde iki kategorimiz bulunmaktadır. Bunlardan biri çekilişle takipçi satın al ve diğeri aktif Türk takipçi satın al servisidir. Çekilişle gönderim yöntemi ile ilgili detaylar kategori açıklamasında mevcut. Hızlı takipçi satın al kategorisi ise aktif Türk takipçilerden oluşur. Gönderim süresi daha hızlıdır. 1.000 adet ortalama 0-1 saat içerisinde tamamlanır.

Organik Takipçi Satın Al

İnstagram'daki kitlenizi büyütmek için organik takipçi satın al servisimizi kullanabilirsiniz. Bu serviste çekiliş yöntemi ile gönderim sağlanır. İnstagram'da çekiliş yapan sayfalara sponsor hesap olarak katılırsınız. Böylece çekilişe katılma şartını yerine getirmek için hesabınız takip edilir. Bu kategorideki siparişleriniz 0-3 gün içerisinde başlar. --> Organik takipçi satın al

Twitch Türk Takipçi Satın Al [Garantili]

Twitch takipçi satın al kategorisi güncellendi. Artık 2 farklı servisten istediğinizi seçebilirsiniz. Türk takipçi servisinde tamamlanma süresi 0-48 saattir. Bu serviste takipçi düşüşü gözlemlenmemiştir ancak düşüş olursa 1 kere telafi edilir. Bu servisten satın aldıysanız ve düşüş olduysa canlı destekten telafi talep edebilirsiniz.

Twitch Bot Takipçi Satın Al [Anlık]

Hızlı tamamlanan Twitch bot takipçi servisimiz hizmetinizde. Ortalama 0-30 dakikada tamamlanır. Düşüşlere, silinmelere karşı garantisi veya telafisi yoktur. Telafili paketler için Twitch Türk Takipçi Satın Al [Garantili] adlı servisi kullanabilirsiniz. Yoğunluk durumunda tamamlanma süresi 0-6 saate çıkabilir

Twitch Canlı İzleyici Satın Al | Twitch Yayıncı Botu

En çok tercih edilen servisimizi incelemeniz için videoyu izleyebilir, ilgili kategorinin açıklamalarını okuyabilirsiniz. İzleyici servislerimiz ile ilgili soru ve sorunlarınız için canlı destek hattımıza bağlanabilirsiniz.

 

Tik Tok Takipçi Satın Al

Tik Tok takipçi satın al servisimiz hizmetinizde. Bu servis sipariş miktarına bağlı olarak ortalama 0-5 gün içerisinde tamamlanır. Tik Tok takipçi hilesi kategorisinden alım yaparak Tik Tok takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Tik Tok canlı yayın izlenme için gereken 1.000 takipçi satın alarak tiktok canlı yayın yapma özelliğini aktif edebilirsiniz. Servisi incelemek için tıklayın. --> TikTok takipçi hilesi 

Tik Tok İzlenme Satın Al

Tik Tok videolarınıza izlenme satın alarak istatistiklerinizi yükseltebilirsiniz. Profilinizdeki tik tok videolarına izlenme alarak keşfete çıkma şansınızı artırabilirsiniz. Tik Tok izlenme satın al servisimiz ortalama 0-6 saat içerisinde tamamlanır. Yüksek kaliteli izlenme servisimizi deneyerek tiktok izlenme sayınızı artırabilirsiniz.

Tik Tok Canlı Yayın İzlenme | TikTok Bot İzleyici

Tik Tok canlı yayın istatistiklerinizi artırma vakti geldi. İyi Sosyal Medya'nın yeni servisi hizmetinizde! Canlı yayın açtıktan sonra sipariş verirken canlı yayın linkini doğru girmelisiniz. Satın almadan önce servis açıklamalarını okuyunuz. Siparişiniz 0-10 dakika içerisinde başlar. 

Discord Üye Satın Al

Türk isimli, çevrimdışı duran Discord sunucu üyesi servisimiz aktif. Siparişleriniz 0-24 saat içerisinde teslim edilir. Gelen kitleyi görmek için örnek sunucu linkine tıklayın https://discord.gg/CxSEfwT7 Satın almak için Discord üye satın al kategorisini inceleyin.

Clubhouse Takipçi Satın Al

Yeni sosyal medya platformu Clubhouse'da profilinizi güçlendirin! Resimli ve biyografisi olan Clubhouse Türk bot takipçi servisi hizmetinizde. Örnek kitleyi inceleyebilirsiniz. https://prnt.sc/113vs5u https://prnt.sc/113vsfs Satın almak için Clubhouse takipçi satın al kategorisini inceleyin.

Clubhouse Club Takipçi Satın Al

Clubhouse'da açtığınız Club sayfasına takipçi yollayabilirsiniz. Clubhouse Club Takipçi Satın Al servisi hizmetinizde. Lütfen sipariş vermeden önce hizmet açıklamalarını okuyun.

Google Maps Yorum Satın Al

Google Haritalar servisinde işletmenizi üst sıralara taşıyın! İstediğiniz anahtar kelimelerde olumlu 5 yıldızlı yorum göndererek sıralamada yükselebilir, işletmenize daha çok telefon veya sipariş alabilirsiniz. Bu servis firmanızın internetteki itibarına olumlu katkı sağlar, siparişlerinizi artırır. --> Google maps yorum satın al

Youtube 4000 Saat Satın Al

Youtube'da katıl butonunu açmak için gereken şartlardan biri olan 4.000 saat izlenme limitini aşmak ve youtube kanalınız üzerinden para kazanmaya başlamak için 4000 saat izlenme satın al servisimizi deneyebilirsiniz.

Youtube Abone Satın Al

Youtube'da katıl butonunu açmak için gereken diğer bir şart olan 1.000 abone limitini hızlıca aşmak için bu servisimizi kullanabilirsiniz. Youtube abone satın al servisindeki tüm aboneler Türk kullanıcılardan oluşur. Piyasadaki ucuz servisler ile karıştırılmamalıdır. Hem %100 Türk aboneler kazanırsınız hem de düşüşlere karşı 30 gün garantili bir servistir.
 

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

 

Siparişim Ne Zaman Tamamlanır?

Her sosyal medya platformu farklı algoritmalar kullanır. Bu sebeple her servisin başlama ve tamamlanma süreleri farklıdır. Bu süreler aldığınız paketlerin üzerinde veya ilgili kategori sayfasının altındaki servis açıklamaları kısmında yazmaktadır. Paket satın almadan önce servis açıklamalarını okuduğunuzdan emin olun. Başlama süreleri, telafi, iade, garanti şartları gibi önemli bilgiler bu kısımda yer almaktadır.

Takipçilerim Düştü. Telafisi Veya Garantisi Var Mı?

Sosyal medya platformlarının büyük yazılım ekipleri vardır. Bu şirketler karar aldığı takdirde bot hesapları, izlenmeleri, beğenileri tespit edebilir. Kimi sosyal medya şirketleri belli periyotlarda güncelleştirme çıkartarak bu konuda temizlik yaparken, bazıları da birkaç yılda bir bu tür girişimlerde bulunabilir. Bu durum sizin sosyal medyadaki görünürlüğünüzü artırmak, daha çok kişiye daha etkili şekilde ulaşmanıza destek olan İyi Sosyal Medya Marketi'nden bağımsız bir durumdur. Her servis birbirinden farklı yöntemlere sahiptir o sebeple paketlerin üzerinde ve sayfa altındaki servis açıklamalarında o servise dair garanti, telafi, iade durumları belirtilmektedir. Aldığınız pakette telafi/garanti şartlarına uyan bir durum varsa sağlanır. Bu sebeple paket satın almadan önce servis açıklamalarını okuduğunuzdan emin olun.

Aşağıda bazı kategorilerdeki güncel telafi, garanti durumlarını sizin için sıraladık: 

  • Twitch Bot Takipçi -> Telafi, garanti sağlanmaz.
  • Twitch Türk Takipçi -> Düşüş yaşanırsa 1 kere telafi sağlanır.
  • İnstagram Türk Takipçi [Hızlı] -> Düşüşlere karşı aldığınız miktardan %20 fazlası yollanır. Sonradan telafi sağlanmaz.
  • İnstagram Çekiliş Takipçisi -> Telafi sağlanmaz. Genellikle fazlası gönderilir.
  • Youtube Abone -> 30 Gün içerisinde %10 üzerinde düşüş olursa telafi sağlanır.
  • TikTok Bot Takipçi -> Telafi sağlanmaz.

 

İade Süreci Nasıl İşliyor?

Aldığınız paket üzerinde veya ilgili kategorinin altındaki servis açıklamaları kısmında belirtilen sürede gönderim gerçekleştirilmediyse, data kaybı, sağlayıcı tarafındaki problemler vb. çeşitli sorunlar sebebiyle iade talep edebilirsiniz. Tamamlanmış, paket üzerinde iade sağlanmayacağı belirtilmiş, sağlayıcı tarafından gönderimine başlanmış veya işlem sırasında olan siparişler için iade talebiniz olumsuz sonuçlanacaktır. Dijital ürünlerde, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin 15. maddesi uyarınca ürün iadesi ve iptali yapılamaz. İyi Sosyal Medya Marketi her şartta müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedeflediği için haklı ve geçerli iade taleplerini değerlendirmeye alarak sipariş formundaki bilgileriniz üzerinden gerekli dönüş sağlar. Olumlu sonuçlanan iade talepleri ödeme kuruluşuna bildirilerek bankanızın durumuna göre 0-14 gün içerisinde kartınıza yansıtılır. 

 

Siparişim Verdim Gelmedi, Ne Yapmalıyım?

Twitch bot izleyici kategorisinden sipariş verdiyseniz servis açıklamalarında yazdığı üzere aktiflleştirilmesi için canlı destekten bilgilendirmeniz gerekmekte. Aktivasyonu yapılmayan paketler başlatılmaz, sistemde kayıtlı şekilde kalır. Diğer kategorilerdeki servisler otomatik işleme alınır. Bazı kategorilerde sipariş verdiğiniz hesabınızın gizli olmaması gerekir (İnstagram takipçi, beğeni vb.) sipariş vermeden önce hesabınızı gizliden çıkarmadıysanız siparişiniz işlem sırasına girememiş demektir. Siparişinizin başlamadığını düşünüyorsanız sipariş sırasında girdiğiniz ad-soyad bilgisi ile canlı destek hattımıza bağlanıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Size Nasıl Güvenebilirim?

Sitemizdeki ödeme işlemleri 3D Güvenli şekilde yapılmaktadır. Bankanız tarafından SMS kodunu girerek güvenli şekilde ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Tüm ödeme işlemleri Shopinext & Shopier gibi TCMB lisanslı ödeme kuruluşları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Hiçbir kart bilgisi sistemimizde tutulmamaktadır. Detaylı bilgi için 13:00 - 03:00 arasında canlı destek hattımıza bağlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Sosyal Medya Marketi

Yeni Servisler ve Güncel Bilgiler

 

✔ İnstagram kategorisine ucuz bot takipçi ve gizli profillere gönderilebilen takipçi satın al servisleri eklendi. Telafi, garanti, iade vs. yoktur. Servis açıklamalarını okumadan satın almayınız.

❤ Youtube izlenme servisi güncellendi. Artık izlenme siparişinizin %3-7'si kadar beğeni de gönderiliyor.

✔ Tik Tok canlı yayın izleyici servisi aktif. 0-10 dk içinde otomatik başlar! (Stabil)

⭐ İnstagram çekiliş takipçisi paketleri yenilendi, %50 indirim uygulandı.

⚡ 0-2 Saatte tamamlanan İnstagram Türk takipçi servisinde %20 indirim uygulandı. Anlık başlar!

❤ İnstagram otomatik beğeni paketleri aktif.

Instagram
Ucuz Mavi Tikli Yorum
  • 0-24 Saatte Tamamlanır
  • Emoji Yorum Yapılır
  • Müzisyen/Sanatçı/Rapçi Hesaplardan Gelir
  • 3D Güvenli Ödeme
150.00₺50.00₺
Satın Al
3 Dakika Önce