Güncel Bilgiler

 

Güncel Bilgilendirmeler


● Twitch güncellemesi nedeniyle takipçi sayılarında düşüşler olabilir. 15 Nisan'dan önce sipariş verdiyseniz canlı desteğe bağlanarak telafi talep edebilirsiniz.
● Papara, İninal, Tosla gibi kartlar ile online ödeme yaparken alınan hatanın farkındayız. Alternatif olarak diğer kartlar, havale/eft veya Papara'dan Papara'ya ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.
● Twitch kategorisinde büyük indirimler devam ediyor. Twitch video izlenme, twitch takipçi ve kanal toplam izlenme kategorilerinde fiyatlar güncellendi.
● Discord resimli üye servisi hizmetinizde!
●Clubhouse takipçi satın al ve clubhouse davetiye satın al kategorilerimiz aktif. Clubhouse oda dinleyici satın al kategorisi çok yakında
●⚠ Artık yurtdışındaki müşterilerimiz Visa ve Mastercard kartları ile ödeme gerçekleştirebilirler.
● Instagram servislerinde müşteri memnuniyetini korumak adına bot takipçi satışı yapmıyoruz. Aktif Türk ve gerçek kişilerden oluşan çekilişle organik takipçi satın al ve Türk takipçi satın al (hızlı) olmak üzere 2 adet kategori bulunmaktadır.
Twitch takipçi satın al paketlerindeki takipçiler AhmetYılmaz1345 gibi isimlere sahip Türk bot takipçilerdir. Hızlı bir servistir, genellikle 30 dakika içerisinde tamamlanır.
● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.
Twitch bot izleyici servisinde 20.00 - 00.00 arasında yoğunluğa bağlı olarak dalgalanmalar olabilir. Aşağı yönlü dalgalanma eğer uzun sürerse canlı desteğe bildirdiğiniz takdirde süreniz uzatılırak telafi sağlanır. 
● Youtube Türk abone kategorisinde maksimum kapasite 5.000 adettir. Aynı kanala bu miktardan fazla alım yapılamaz.
TikTok takipçi satın al kategorisinde dünya geneli bir yavaşlama mevcut. Takipçiler organik şekilde yavaş yavaş eklenir.
● Youtube 4000 saat izlenme satın al hizmetinde ortalama gönderim süresi 7-10 gün arasındadır. Düşüşlere karşı 30 gün garantilidir.
● İyi SMM, sunulan hizmetlerde ilgili sosyal medya kuruluşunun çıkardığı güncelleme, yaptırım gibi durumların sonucu olarak hizmet şartlarında değişiklik yapma haklını saklı tutar. 

 

İnstagram Takipçi Satın Al

Büyük kitleler peşindeyseniz en hızlı şekilde instagram takipçi satın al paketlerimiz ile on binlerce takipçiye ulaşabilirsinzi. Hepsi aktif ve Türk takipçilerdir. Instagram; sosyal medya platformları arasında en yaygın olarak kullanılan ve en çok kullanıcısı olan platformdur. Takipçi satın alarak daha geniş kitlelere hitap edebilir, çevrenizdeki ve dijital dünyadaki itibarınızı artırabilirsiniz. İnstagram takipçi satın alma işleminde iki kategorimiz bulunmaktadır. Bunlardan biri çekilişle takipçi satın al ve diğeri aktif Türk takipçi satın al servisidir. Çekilişle gönderim yöntemi ile ilgili detaylar kategori açıklamasında mevcut. Hızlı takipçi satın al kategorisi ise ücretsiz takipçi kasma sitelerine yetki veren gerçek, aktif Türk takipçilerden oluşur. O sebeple gönderim süresi daha hızlıdır. Ortalama 0-1 saat içerisinde tamamlanır.

Twitch Takipçi Satın Al

Twitch'te yayın mı yapıyorsunuz? Twitch iştirak programının takipçi görevlerini geçmek, kanalınızın takipçisini fazla göstererek olumlu bir etki yaratmak için Twitch takipçi satın al servisimiz size göre! Aynı İnstagram takipçi satın alma servisimiz gibi Twitch takipçi satın alma servisimiz de çok hızlıdır. Bu servis 0-30 dakika içerisinde tamamlanır ve asla düşüş olmaz. Düşüşlere karşı garantilidir, düşüş olursa canlı desteğe bağlanıp telafi sağlanmasını isteyebilirsiniz. Bu kategoriden gelen hesaplar Türk bot takipçi isimlerden oluşur AyseCelik4345, MahmutOrhan283 gibi.

Tik Tok Takipçi Satın Al

Tik Tok takipçi satın al servisimiz hizmetinizde. Hızlı başlayıp doğal şekilde artar, 0-24 saat içerisinde tamamlanır. Tik Tok takipçi hilesi kategorisinden alım yaparak Tik Tok takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Tik Tok canlı yayın izlenme için gereken 1.000 takipçi satın alarak canlı yayın yapma özelliğini aktif edebilirsiniz.

Tik Tok İzlenme Satın Al

Tik Tok videolarınıza izlenme satın alarak istatistiklerinizi yükseltebilirsiniz. Profilinizdeki tik tok videolarına izlenme alarak keşfete çıkma şansınızı artırabilirsiniz. Tik Tok izlenme satın al servisimiz anlık başlar 0-1 saat içerisinde tamamlanır. 

Discord Üye Satın Al

Türk isimli, çevrimdışı duran Discord sunucu üyesi servisimiz aktif. Siparişleriniz 0-24 saat içerisinde teslim edilir. Gelen kitleyi görmek için örnek sunucu linkine tıklayın https://discord.gg/uxgQM25n 

Clubhouse Takipçi Satın Al

Yeni sosyal medya platformu Clubhouse'da profilinizi güçlendirin! Resimli ve biyografisi olan Clubhouse Türk bot takipçi servisi hizmetinizde. Örnek kitleyi inceleyebilirsiniz. https://prnt.sc/113vs5u https://prnt.sc/113vsfs

Google Maps Yorum Satın Al

Youtube 4000 Saat Satın Al

Youtube Abone Satın Al

 

 

İyi Sosyal Medya Marketi

Yeni Servisler ve Güncellemeler:


✔ 15 Nisan öncesinde Twitch takipçi siparişi verenler için talep edilse de edilmese de telafi süreci başlatılmıştır. Her düşüşte canlı desteğe bağlanan kişilere dönüş yapılmayacak.

⚠ 15 Nisan'dan sonraki Twitch takipçi siparişleri için telafi, iade sağlanmayacaktır.

❤  Twitch servislerindeki hizmet açıklamaları değişmiştir. Alıcı bu şartları kabul eder.

3 Dakika Önce