Google Maps Haritalar İşletme Kaydı Paketleri

Yeni açılacak gerçek konumlu işletmelerinizi Google Haritalar servisine kayıt ediyoruz. Bu servis ile birlikte işletme sayfanıza gönderilecek 5 adet 5 yıldızlı gerçek yorum hediye. PIN kodu ile kayıt 10.10.2020 tarihinde durdurulmuştur. Bu sebeple gerçek olmayan sanal konumlar ve spam kategoriler için konum açma talebinde bulunmayınız. Anahtar kelimeler: google maps kayıt, harita konum ekleme, google haritalar pin kodu, google maps pin satın al, google haritalara kayıt nasıl yapılır

Google Maps
Google Haritalar İşletme Onaylama
 • Aylarca PIN Beklemeye Son!
 • 3 Adet Hediye 5⭐ Yorum Gönderilir
 • %100 Askı Telafi.
 • PIN ile ANINDA İşletme Kaydı
 • 7/24 Sınırsız Destek
 • İşletmenizi Benim İşletmem'e Ekleyin
 • Google Haritalar'a Anında Kayıt Olun
99.00₺
Google Maps
PİNSİZ ÖZEL KAYIT
 • Sektörü Canlı Destekten Bildirmelisiniz
 • İndirim Kodu Kullanılamaz
 • Açılıp Teslim Edilmezse Ücretiniz İade Edilir
 • 5 Adet Gerçek Yorum Hediye
500.00₺
Satın Al

google maps kayıt;google benim işletmem kaydı;google maps pin;google haritalar işletme kaydı

Satın aldığım pin kodu ile haritalara eklemeyi anında yapabilir miyim? İşlem askıya düşer mi?

 

PIN kodu ile kayıt 10.10.2020 tarihinde durdurulmuştur. Bu sebeple gerçek olmayan sanal konumlar ve spam kategoriler için konum açma talebinde bulunmayınız. Harita kaydınızın askıya alınmasında birden çok faktör vardır. Bunlar genellikle spam yapıldığı takdirde websiteniz ve telefonunuzla işlem yapamaz hale gelmenize yol açar. 


Herhangi bir adrese konum ekleyebiliyor muyum?

 

Hayır. 10.10.2020 tarihindeki güncellemenin ardından yalnızca Google politikalarına uyan, spam kategorilerde bulunmayan gerçek işletmelerin konumları açılmaktadır. Gerçek olmayan sanal konumlar oluşturmak için lütfen zaman harcamayınız.


Bu işlem legal mi?
 

İşlem kesinlikle legal olup herhangi bir illegal durum kesinlikle söz konusu değildir. İşletmemiz ile çalışırken Google'ın üçüncü taraf politikalarına da göz atabilirsiniz.


İade söz konusu mu?


Google Haritalar konum açma servisinde iade söz konusu değildir. İlgili konum verdiğiniz bilgiler üzerinden açılır. Konum sahipliği ve ilgili gmail adresi tarafınıza iletilir. 

 

Google Benim İşletmem Profilime Yorum Satın Alabilir Miyim?


Tabii ki mümkün. Hemen Google Haritalar Yorum Satın Al hizmetimizin bağlantısına tıklayın, Google Haritalar işletme profilinize istediğiniz anahtar kelimede yerel rehberlerden yorum gönderelim. Üstelik haritalar servisine ilk kez konum açan müşterilerimize gerçek kişilerden 5 adet 5 yıldızlı yorum hediye ediyoruz.
 

benim işletmem pin kaydı,benim işletmem yorum satın al,google haritalar yorum satın al benim işletmem pin kaydı,benim işletmem yorum satın al,google haritalar yorum satın al

 

 

 

anahtar kelimeler: google maps pin satın al, google maps pin kodu, google haritalar kod satın al, google maps benim işletmem, benim işletmem kaydolma, benim işletmem pin kodu, haritaya konum ekleme, google haritalara kaydolma, google konum ekle, google maps pin gelmedi, haritalara kaydolma, google harita kayıt nasıl yapılır, google maps kaydı nasıl yapılır

Sosyal Medya Marketi

Yeni Servisler ve Güncel Bilgiler

 

✔ İnstagram kategorisine ucuz bot takipçi ve gizli profillere gönderilebilen takipçi satın al servisleri eklendi. Telafi, garanti, iade vs. yoktur. Servis açıklamalarını okumadan satın almayınız.

❤ Youtube izlenme servisi güncellendi. Artık izlenme siparişinizin %3-7'si kadar beğeni de gönderiliyor.

✔ Tik Tok canlı yayın izleyici servisi aktif. 0-10 dk içinde otomatik başlar! (Stabil)

⭐ İnstagram çekiliş takipçisi paketleri yenilendi, %50 indirim uygulandı.

⚡ 0-2 Saatte tamamlanan İnstagram Türk takipçi servisinde %20 indirim uygulandı. Anlık başlar!

❤ İnstagram otomatik beğeni paketleri aktif.

Instagram
Ucuz Mavi Tikli Yorum
 • 0-24 Saatte Tamamlanır
 • Emoji Yorum Yapılır
 • Müzisyen/Sanatçı/Rapçi Hesaplardan Gelir
 • 3D Güvenli Ödeme
150.00₺50.00₺
Satın Al
3 Dakika Önce