Google Maps Haritalar İşletme Kaydı Paketleri

Google Benim İşletmem'e Haritalar PIN ile kaydolma hizmetimiz aktif. Google Haritalar'a kaydolma işlemi çok kolay. Haftalarca harita pin kodu beklemenize gerek yok. Anında onay garantisi. Aşağıdaki kategori açıklamalarını okuyun. Anahtar kelimeler: google maps kayıt, harita konum ekleme, google haritalar pin kodu, google maps pin satın al, google haritalara kayıt nasıl yapılır

Google Maps
Google Haritalar İşletme Onaylama
 • Aylarca PIN Beklemeye Son!
 • 3 Adet Hediye 5⭐ Yorum Gönderilir
 • %100 Askı Telafi.
 • PIN ile ANINDA İşletme Kaydı
 • 7/24 Sınırsız Destek
 • İşletmenizi Benim İşletmem'e Ekleyin
 • Google Haritalar'a Anında Kayıt Olun
99.00₺

google maps kayıt;google benim işletmem kaydı;google maps pin;google haritalar işletme kaydı

Satın aldığım pin kodu ile haritalara eklemeyi anında yapabilir miyim? İşlem askıya düşer mi?

 

Harita kaydınızın askiya alınmasında birden çok faktör vardır. Bunlar genellikle spam yapıldığı takdirde kara listeye alınma durumunda website iz ve telefonunuzla.daha sonra işlem yapamaz hale gelmenize yol açar. Ancak burada biz gerekli mudahaleyi sağlayarak askıya düşen konumunuzu telafi etmeye çalışıyoruz.


Herhangi bir adrese konum ekleyebiliyor muyum?

 

Bu elbette mümkün. Tek yapmanız gereken haritalarda bulunması mümkün bir adres belirlemeniz. O adreste isletmenizin olması şarti aramıyoruz.


Çilingir, halı yıkama, nakliyeci, beyaz eşya servisi işletmeleri birden fazla konuma doğrulama yapabilir miyim?

 

Konum ekleme bizde herhangi bir sınır bulunmuyor. Ancak bir telefon numarasıyla ortalama 6-9 konum ekleyebiliyorsunuz. Fazlası Google tarafından spam olarak algılanabilir.


Tek telefon numarası ile maksimum kaç konum doğrulanabilir?

 

Bir önceki soruda da belirttiğimiz gibi tek telefon numarasıyla genellikle 6-9 konum eklenebilir. İşletmenin faaliyetine göre çeşitli yöntemlerle bu sayı arttırılabilir.


Pin kodu doğrulaması askıya düştü, ne yapmam gerekiyor?

 

Bu durumda telafi tarafımızdan yapılmakta. Daha önce kullandığınız pin kodu geçerliliğini kaybetmiş olacak ancak yerine yenisini temin ediyor olacağız. Bu sayede mağduriyet ortadan kaldırılacaktır.

 

Bu işlem legal mi?
 

İşlem kesinlikle legal olup herhangi bir illegal durum kesinlikle söz konusu değildir. İşletmemiz ile çalışırken Google'ın üçüncü taraf politikalarına da göz atabilirsiniz.


 İade söz konusu mu?


Satın alınan pin kodlarında iade söz konusu değildir. Pin kodları tek kullanımlık olduğu için epin hizmetleri ile alakalı kanunu okumanızı tavsiye ederiz.

 

Google Benim İşletmem Profilime Yorum Satın Alabilir Miyim?


Tabii ki mümkün. Hemen Google Haritalar Yorum Satın Al hizmetimizin bağlantısına tıklayın, Google Haritalar işletme profilinize istediğiniz anahtar kelimede yerel rehberlerden yorum gönderelim.
 

benim işletmem pin kaydı,benim işletmem yorum satın al,google haritalar yorum satın al benim işletmem pin kaydı,benim işletmem yorum satın al,google haritalar yorum satın al

 

 

 

anahtar kelimeler: google maps pin satın al, google maps pin kodu, google haritalar kod satın al, google maps benim işletmem, benim işletmem kaydolma, benim işletmem pin kodu, haritaya konum ekleme, google haritalara kaydolma, google konum ekle, google maps pin gelmedi, haritalara kaydolma, google harita kayıt nasıl yapılır, google maps kaydı nasıl yapılır

%50 İNDİRİM FIRSATI!

Ekim Ayı Boyunca Tüm Twitch Paketlerinde Geçerli %50 İndirim!

Ay sonuna kadar tüm Twitch servislerinde %50 indirim fırsatı! Twitch izleyici botu, takipçi, kanal izlenme ve klip izlenme servislerinde indirimi kaçırmayın.

Tüm Twitch paketlerinde kullanmak için %50 İndirim kodunuz: Twitch50

 

İnstagram Çekilişle Takipçi Nedir ve Nasıl Gönderilir?

Fenomenlerin çekiliş yaptıkları hesaplar arasına girin! %100 organik, Türk kişilerden oluşan takipçiler kazanın. Sipariş verdikten sonra çekiliş hesaplarımız profilinizi takip eder ve hesabınız sponsor listesine eklenmiş olur. 

Gerçek kişiler sizi çekilişe katılma koşulu olarak kendi istekleriyle takip ederler. Böylece tamamen organik bir şekilde %100 Türk takipçileriniz olur. 

Sitedeki tüm paketlerde kullanmak için %30 indirim kodunuz: Merhaba30

KAMPANYA!4 GÜN 2 SAAT 32 DAKİKA
Twitch
Saatlik 50 İzleyici
 • Detaylı Bilgi Sayfa Altında
 • 50 İzleyici Listesi
 • Tam Gizlilik
 • 3D Güvenli Ödeme
 • %50 İndirim Kodunuz: Twitch50
34.00₺19.00₺
SATIN AL