Google Maps Haritalar İşletme Kaydı Paketleri

Google Benim İşletmem'e Haritalar PIN ile kaydolma hizmetimiz aktif. Google Haritalar'a kaydolma işlemi çok kolay. Haftalarca harita pin kodu beklemenize gerek yok. Anında onay garantisi. Aşağıdaki kategori açıklamalarını okuyun. Anahtar kelimeler: google maps kayıt, harita konum ekleme, google haritalar pin kodu, google maps pin satın al, google haritalara kayıt nasıl yapılır

Google Maps
Google Haritalar İşletme Onaylama
 • Aylarca PIN Beklemeye Son!
 • 3 Adet Hediye 5⭐ Yorum Gönderilir
 • %100 Askı Telafi.
 • PIN ile ANINDA İşletme Kaydı
 • 7/24 Sınırsız Destek
 • İşletmenizi Benim İşletmem'e Ekleyin
 • Google Haritalar'a Anında Kayıt Olun
99.00₺
Google Maps
PİNSİZ ÖZEL KAYIT
 • Sektörü Canlı Destekten Bildirmelisiniz
 • İndirim Kodu Kullanılamaz
 • Açılıp Teslim Edilmezse Ücretiniz İade Edilir
 • 5 Adet Gerçek Yorum Hediye
500.00₺
Satın Al

google maps kayıt;google benim işletmem kaydı;google maps pin;google haritalar işletme kaydı

Satın aldığım pin kodu ile haritalara eklemeyi anında yapabilir miyim? İşlem askıya düşer mi?

 

Harita kaydınızın askiya alınmasında birden çok faktör vardır. Bunlar genellikle spam yapıldığı takdirde kara listeye alınma durumunda website iz ve telefonunuzla.daha sonra işlem yapamaz hale gelmenize yol açar. Ancak burada biz gerekli mudahaleyi sağlayarak askıya düşen konumunuzu telafi etmeye çalışıyoruz.


Herhangi bir adrese konum ekleyebiliyor muyum?

 

Bu elbette mümkün. Tek yapmanız gereken haritalarda bulunması mümkün bir adres belirlemeniz. O adreste isletmenizin olması şarti aramıyoruz.


Çilingir, halı yıkama, nakliyeci, beyaz eşya servisi işletmeleri birden fazla konuma doğrulama yapabilir miyim?

 

Konum ekleme bizde herhangi bir sınır bulunmuyor. Ancak bir telefon numarasıyla ortalama 6-9 konum ekleyebiliyorsunuz. Fazlası Google tarafından spam olarak algılanabilir.


Tek telefon numarası ile maksimum kaç konum doğrulanabilir?

 

Bir önceki soruda da belirttiğimiz gibi tek telefon numarasıyla genellikle 6-9 konum eklenebilir. İşletmenin faaliyetine göre çeşitli yöntemlerle bu sayı arttırılabilir.


Pin kodu doğrulaması askıya düştü, ne yapmam gerekiyor?

 

Bu durumda telafi tarafımızdan yapılmakta. Daha önce kullandığınız pin kodu geçerliliğini kaybetmiş olacak ancak yerine yenisini temin ediyor olacağız. Bu sayede mağduriyet ortadan kaldırılacaktır.

 

Bu işlem legal mi?
 

İşlem kesinlikle legal olup herhangi bir illegal durum kesinlikle söz konusu değildir. İşletmemiz ile çalışırken Google'ın üçüncü taraf politikalarına da göz atabilirsiniz.


 İade söz konusu mu?


Satın alınan pin kodlarında iade söz konusu değildir. Pin kodları tek kullanımlık olduğu için epin hizmetleri ile alakalı kanunu okumanızı tavsiye ederiz.

 

Google Benim İşletmem Profilime Yorum Satın Alabilir Miyim?


Tabii ki mümkün. Hemen Google Haritalar Yorum Satın Al hizmetimizin bağlantısına tıklayın, Google Haritalar işletme profilinize istediğiniz anahtar kelimede yerel rehberlerden yorum gönderelim.
 

benim işletmem pin kaydı,benim işletmem yorum satın al,google haritalar yorum satın al benim işletmem pin kaydı,benim işletmem yorum satın al,google haritalar yorum satın al

 

 

 

anahtar kelimeler: google maps pin satın al, google maps pin kodu, google haritalar kod satın al, google maps benim işletmem, benim işletmem kaydolma, benim işletmem pin kodu, haritaya konum ekleme, google haritalara kaydolma, google konum ekle, google maps pin gelmedi, haritalara kaydolma, google harita kayıt nasıl yapılır, google maps kaydı nasıl yapılır

TÜM PAKETLERDE %10 BAYRAM İNDİRİMİ
2 GÜN 12 SAAT 16 DAKİKA
Bayram
Twitch 1.000 Türk Bot Takipçi
 • 0-30 Dakikada Tamamlanır
 • Tamamı Silinebilir Garantisiz Servis
 • Hesap Gizli Olmamalı
 • 3D Güvenli Ödeme
50.00₺20.00₺
Satın Al
3 Dakika Önce