Youtube 4.000 Saat Paketleri

Youtube kanalınız için 4.000 saat izlenme satın alın. Youtube iş ortağı programına katılıp para kazanma özelliğini aktif edin. Kanalda en az 2 saat uzunluğunda bir videonuz olması gerekir.

Youtube
4.000 SAAT
 • Kanalınızda 1 Saatlik Video Olmalı
 • 9-10 Günde Tamamlanır
 • 3D Güvenli Ödeme
649.00₺
SATIN AL

*Siparişinizin gönderilmesi için kanalınızda 1 saat uzunluğunda bir adet video yüklenmiş olmalıdır. Bu durumu sağlayamayan müşterilerimizin ödemeleri iade edilir.Youtube'da 4.000 Saatlik İzlenme Süresine Ulaşamadım.. Youtube 4.000 Saat İzlenme Satın Al

 

YouTube kanalınızdan para kazanmaya çalışan bir video üreticisiyseniz, bunu yapmak için tahminen 12 ay boyunca tam 1.000 aboneye ve 4.000 saatlik izleme süresine ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuzdur. 

youtube 4000 saat izlenme,youtube izlenme satın al,youtube para kazanma

YouTube’un 4,000 Saatlik İzlenme Süresi: Bir Analiz

 

YouTube’a göre, Youtube İş Ortağı Programına (YPP) başvurabilmek için aşağıdaki şartları yerine getirmelisiniz:

 1. YPP ülkenizde mevcut olmalı.
 2. Son 12 ay içerisinde 4000 saatlik izlenme süreniz olmalı.
 3. 1,000'den fazla aboneniz olmalı.
 4. YouTube İş Ortağı Programına uygun içerik oluşturmalısınız.

 

Bu yazımızda öncelikle iki numaralı şarta odaklanacağız: Son 12 ay içerisinde 4000 saatten fazla izlenme süresi.

Belki 12 ayın bir takvim yılı olduğunu düşünüyorsunuz ama Youtube izlenme süresini takvimdeki yıllara göre ölçmüyor. Onun yerine, Youtube kanalınızın son 365 günlük izlenme süresini ölçüyor. Özetle, bugüne dek olan son 12 aydaki 4000 saatlik izlenme süresine ihtiyacınız var.

Örneğin, bugün günlerden 2 Ocak 2020 diyelim. Youtube izlenme süresini geriye doğru yani 3 Ocak 2019'a kadar takip ediyor.

Bu nedenle 4000 saate ulaşmaya çalışırken izlenme süreniz gerçekten bir aşağı inebilir bir yukarı çıkabilir. İzlenme süresindeki büyük ani artışlar 12 ay eşiğine ulaştığında, büyük düşüşler gibi hükümsüz kalacak, bu nedenle bu metriğe dikkat etmeliyiz.

 

YouTube kanalımın izlenme süresini nasıl takip edebilirim?

 

Gösterim sayısı ve TO verilerine erişme

 

 1. YouTube Studio'da oturum açın.
 2. Sol kısımdaki menüden Analytics'i seçin.
 3. Sayfanın üst kısmında Erişim'i seçin.

Erişim sekmesinin üst kısmındaki temel metrikler kartı; zaman içindeki gösterim sayınız, tıklama oranınız, izlenme sayınız ve benzersiz izleyici sayınız hakkında genel bilgi verir. Bu veriler, videonuzu yayınladıktan sonra birkaç saat içinde kullanılabilir.

 

 

 

4,000 saatlik izlenme süresine ulaştığımda ne olur?

 

İşte size iyi haber: Youtube kanal içeriğinizden para kazanmak için 12 ayın dolmasını beklemenize gerek yok.

Üç ay içerisinde 4.000 saatlik izleme süresine ulaşırsanız, 1000 aboneniz olduğu sürece YPP'ye başvurabilirsiniz. Burada anahtar sözcük "uygun"a dikkat edin - içeriğinizden para kazanmaya başlamadan önce yine de başvuru yapmanız ve onaylanmanız gerekir.

Youtube'tan İş Ortağı Programına kabul aldıktan sonra bu izlenme süresini yüksek tutmak için strese girebilirsiniz, ancak panik yapmayın, aktif olduğunuz sürece 4000 saatin altına düşseniz bile Youtube sizi İş Ortağı Programından çıkarmaz. Çok çalışmaya, içerik üretmeye devam edin, karşılığını alacaksınız.

 

YouTube'da Çok Görüntülenme Almak İster Misiniz?

 

Youtube video izlenme satın al paketlerimizi inceleyin. Youtube videolarınıza düşüşlere karşı garantili organik izlenmeler yollayalım. Youtube izlenme satın al 

%50 İNDİRİM FIRSATI!

Ekim Ayı Boyunca Tüm Twitch Paketlerinde Geçerli %50 İndirim!

Ay sonuna kadar tüm Twitch servislerinde %50 indirim fırsatı! Twitch izleyici botu, takipçi, kanal izlenme ve klip izlenme servislerinde indirimi kaçırmayın.

Tüm Twitch paketlerinde kullanmak için %50 İndirim kodunuz: Twitch50

 

İnstagram Çekilişle Takipçi Nedir ve Nasıl Gönderilir?

Fenomenlerin çekiliş yaptıkları hesaplar arasına girin! %100 organik, Türk kişilerden oluşan takipçiler kazanın. Sipariş verdikten sonra çekiliş hesaplarımız profilinizi takip eder ve hesabınız sponsor listesine eklenmiş olur. 

Gerçek kişiler sizi çekilişe katılma koşulu olarak kendi istekleriyle takip ederler. Böylece tamamen organik bir şekilde %100 Türk takipçileriniz olur. 

Sitedeki tüm paketlerde kullanmak için %30 indirim kodunuz: Merhaba30

KAMPANYA!22 DAKİKA
Twitch
Saatlik 50 İzleyici
 • Detaylı Bilgi Sayfa Altında
 • 50 İzleyici Listesi
 • Tam Gizlilik
 • 3D Güvenli Ödeme
 • %50 İndirim Kodunuz: Twitch50
34.00₺19.00₺
SATIN AL